Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 619 751
  • 5 407
# 4 890
Чета снощи за подаръка гъдулка и си представям всичко 🤣 ...пускам тв Българе и попадам на гъдулар ,който стърже по струните и някакви безумни слова реди на Иван Лечев и жена му Евгения 🤣 ...не знам Лечев как издържа на това ,гледаше странно 🤣
Виж целия пост
# 4 891
Така съм се смяла с тази гъдулка, представям си как се е ококорил мъжа на съфорумката и какво ще я прави тая гъдулка.
Виж целия пост
# 4 892
Бе то и моят много голям звездоброец бил.
Много си се радва на телескопа, ама... По едно време яко се бях разсърдила как поне една планета не ми показа тоя човек Simple Smile А телескопа уж за дълбокият космос, ала бала. То вярно, че в София е леко трудно да се види каквото и да е Simple Smile
Мунското (моето) е, че това му е вторият телескоп, който му подарявам Joy И като кажа, че повече такива подаръци няма да правя... "ама защо?" Simple Smile
Виж целия пост
# 4 893
Само да вметна,че интимният гел мие перфектно лицето.Даже и грим сваля Wink
А гела за бръснене идеално измива зъбите. Joy
Виж целия пост
# 4 894
С тези телескопи да не гледат някой от съседен блок 🙄
Виж целия пост
# 4 895
Спокойно, де. Може би без да го познавате и отстрани погледнато и разказано наистина така да изглежда, но си имам най-прекрасния и добър съпруг. Хвалила съм го достатъчно във форума. Може би не трябваше да пиша.
Лека нощ и мнооого усмихната седмица!:smile:
Много се смях на историята с костенурката. Четох я на глас и всички се смяхме. Покрай нея и за гъдулката. Разказани са толкова образно, че всички си ги представихме все едно сми били там. Обичам хора с чувство за хумор Simple Smile
Виж целия пост
# 4 896
Спокойно, де. Може би без да го познавате и отстрани погледнато и разказано наистина така да изглежда, но си имам най-прекрасния и добър съпруг. Хвалила съм го достатъчно във форума. Може би не трябваше да пиша.
Лека нощ и мнооого усмихната седмица!:smile:
Много се смях на историята с костенурката. Четох я на глас и всички се смяхме. Покрай нея и за гъдулката. Разказани са толкова образно, че всички си ги представихме все едно сми били там. Обичам хора с чувство за хумор Simple Smile
Абее, хумор, хумор, но точно при запознаване с родителите ми не бих останала очарована от такъв етюд, но света е голям, и важното е хората да си се харесват.
Виж целия пост
# 4 897
Добре, че хората сме различни. Веднъж майката на моя приятелка ми разказа една история, която я е извадила от равновесие за много време и е влошила здравословното й състояние. Не искам да я разказвам, защото все пак става въпрос за други хора, но по същество е коментар на съсед към нея. Ако този коментар беше отправен към някой от нашето семейство, щяхме да умрем от смях и да се шегуваме дълго време по темата. Така че - хора разни. Но, все пак тази тема е за хора, които могат да се надсмеят над себе си.
Виж целия пост
# 4 898
Проявих се достойно за темата. Намерих си днес дребни ягоди, взимам, ентусиазирана, ще сложа няколко бурканчета сладко. Знам, че и захар съм си взела повече и имам. Измивам ягодите, меря, слагам ги в тава да ги залея със захарта, да си стоят. Вадя захарта от шкафа, отварям и смело изсипвам целия пакет. Брашно. Залях ягодите с брашно. Захар взимам на Фантастико марката, последния път знам, че взех 2 пакета, поглеждам другия и той брашно. Опаковките си приличат и на рафта брашното и захарта са едно до друго.
Виж целия пост
# 4 899
Преди малко Мм се прояви в кухнята...сънлив гледал-недогледал нещо от тв и ме “изкомандва” да му приготвя тиган,яйца и чушка.Питам го миш-маш ли ще прави -не казва..Взе да реже чушката,щеше да счупи и немитите яйца,аз му ги изтръгнах от ръцете,старателно измих и счупих всичките в чаша...не трябвало да са заедно,взех и ги разделих уж по равно всяко в отделна чашка...”дай това,дай онова..”-олио!”-“няма”-масло!”-на”...запуши яко 🤨 ...старателно слага резени чушка и го гледам,ще слага по яйце вътре 😳 ,ама чушките тесни,не стават за това което е намислил...накрая се получи едно бъркано нищо,което си го изяде сам с мърморене,че не се получило като по тв,но било вкусно 🤣
Виж целия пост
# 4 900
Проявих се достойно за темата. Намерих си днес дребни ягоди, взимам, ентусиазирана, ще сложа няколко бурканчета сладко. Знам, че и захар съм си взела повече и имам. Измивам ягодите, меря, слагам ги в тава да ги залея със захарта, да си стоят. Вадя захарта от шкафа, отварям и смело изсипвам целия пакет. Брашно. Залях ягодите с брашно. Захар взимам на Фантастико марката, последния път знам, че взех 2 пакета, поглеждам другия и той брашно. Опаковките си приличат и на рафта брашното и захарта са едно до друго.
маЙкооо, хем се смея, хем и мен ме хвана яд! Как се справи със ситуацията? Леле, мокри дребни ягоди могат ли да се измият от брашното?
Виж целия пост
# 4 901
Не се измиха. Мислех си така и така ги съсипах, да ги панирам поне, да видя какво ще стане. Joy Отказах се от идеята. Разходих се обратно да пазара и за захар и за ягоди и така се справих със ситуацията. Още не съм ги посипала, да видим тези дали ще станат на сладко
Виж целия пост
# 4 902
Ми нещо на плодов кекс?
Виж целия пост
# 4 903
Не пиша често в темата, защото докато тръгна да опиша ситуацията и не си спомням за какво искам да пиша. Но понеже случката е от днес, та...

В кооперацията в която живея, асансьора е малко странен. Уж е нов, но не от най-модерните. Значи за да влезне човек в него отваря ръчно врата, а после като натисне копче за етаж се затваря и вътрешна врата. Обаче външната врата бавно се затваря и после докато да тръгне минава време, ако си натиснал копчето за желания етаж веднага щом си влязал (отнася се за няколко секунди разлика, но все пак...). Та влизаме днес с дъщеря ми в асансьора и насреща ни съответно стои огромното огледало. Ние съответно не бързаме да натиснем бутона за първия етаж, но пък се радваме на образите си, че нали сме се спретнали лятно и се закачаме като си приказваме глупости гледайки се в отраженията ни. През това време вратата на асансьора се затваря, а ние продължаваме да се закачаме, без да отразяваме факта, че не потегляме. Simple Smile Сравнително бързо се усетихме и натиснахме бутона, но ни беше много смешно. Не съм го писала, но ще повторя Wink , много е приятно да си родиш най-добрата приятелка. Wink Все ще се намери за какво да се хилите с нея. :* Gift Heart
Виж целия пост
# 4 904
И аз бих вложила набрашнените ягоди в някакъв сладкиш или американски палачинки, ако не са изхвърлени вече де. Хората за в кекс нарочно ги овалват в брашно да не потъват, то пък не е нужно да се казва  кое след кое е решено Grinning
Изключително много мразя да изхвърлям храна, а пък съм редовна в тая тема тук... та не е рядкост така да ми се променят плановете какво ще се яде. Нито пък как ще се нарича Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия