Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 248 901
  • 3 695
# 30
Благодаря за новата тема.Вместо запис ще кажа , че набързо превъртях седмичния влог на Ивана - скука , скука и пак скука. И каква манджа с грозде забърка , горкият Боби нямаше месце за него.
Виж целия пост
# 31
Малко се затрудних за кого да гласувам, януари не им беше особено сполучлив.
Някой гледа ли Венелина Лямова? Не е редовна, изобщо даже, но за мен има нещо симпатично в нея и я следя.
Виж целия пост
# 32
Аз гласувах за Милена, не я следя редовно, но ми е сууупер chill. Много ми харесва как се забавляват с децата с различни занимания вкъщи.
Много вльогари пуснаха тези въпроси напоследък - и Ивана, и Сладкиша, и Геца. Не знам копират ли се или от някой чужд са го взели.
А дали видяхте сторито на Гергана, в което показва паста за зъби и казва "понеже много от вас ме питаха дали си избелвам зъбите..." Аз мисля, че който е питал такова нещо й се подиграва, ама тя не зацепва 😂
Виж целия пост
# 33
Гласувах за Ивана, Петканова и Любо... изненадана съм, че последният води за момента.
Мъци призна, че прави "много" пари от последните си видеа, които са реакции на "Съдби на кръстопът". За момента мъжете са най-реалистичните влогъри, жените само се лигавят...
Виж целия пост
# 34
Каканашка,ще завладява и Ютюб от сряда
Скрит текст:
Виж целия пост
# 35
Айде на новата тема. Мерси Лана.
Каканашка,ще завладява и Ютюб от сряда
Скрит текст:
Ще има матриал.
Виж целия пост
# 36
Благодаря за новата тема☺️
Аз обаче за януари не мога да гласувам.
Нямам фаворит.
Очаквах от Тони Попова повече, не че не ми хареса, но освен зелената стена, без редовните коледни лампички, за което евала, нещо не ми допадна този път.
Виж целия пост
# 37
Гласувала съм за Синдром на Даун, Любо и Петканови.
Милена не е пускала видеа,Попова също,нямаше как да гласувам за тях дори да ги харесвам.


Лора с ново видео от Виетнам. Показва как приготвят кафето там. Много ми хареса видеото.
https://youtu.be/_VT7Jrb60JA 
Виж целия пост
# 38
Ще има материал за темата с Каканашевата!
Виж целия пост
# 39
Аз пък мислех,че 'топчиту' идва от бельото с топчета, което показа Smile

Именно де!
Ама с нейния диалект топче е топчИ 😂.
Виж целия пост
# 40
И аз до сега все си мислех, че става въпрос за топче /от топка/, а не за дреха топ. 🤣
Виж целия пост
# 41
Гласувала съм за Синдром на Даун, Любо и Петканови.
Милена не е пускала видеа,Попова също,нямаше как да гласувам за тях дори да ги харесвам.


Лора с ново видео от Виетнам. Показва как приготвят кафето там. Много ми хареса видеото.
https://youtu.be/_VT7Jrb60JA  
Благодаря, Давиз, че ме подсети за Лора🙂
Не я видях, но ако е в изброените, точка от мен. 😉
Няма я 🤔
Виж целия пост
# 42
Милена пусна едно видео през седмицата
Виж целия пост
# 43
За малко да ви изпусна. Изтръпнах -пхиу!
Виж целия пост
# 44
https://instagram.com/influencersinthewild
Който го сподели този акаунт, благодаря!
Не мога да се отлепя сега от него 🤣😄

Вижте нещо нишово, инста профил, показващ български хендмейд неща. И е с блог: https://instagram.com/fabrika.ta
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия