Хайде на театър - 7

  • 73 636
  • 740
# 300
Да, видях и аз. МГТ също са с официално съобщение.
Виж целия пост
# 301
Музикалният театър са публикували, че представленията днес НЕ се отменят.
Виж целия пост
# 302
Току-що получих отговор на лично запитване от театър София:
"За съжаление представлението тази вечер се отлага. Всички вече купени билети ще могат да бъдат презаверени за следващи дати. Не е необходимо да правите това днес. Запазете билетите си и ще можете да ги презаверите на по-късен етап. Ще можете да получите и парите си обратно, ако предпочитате, не е необходимо да идвате днес до театъра.
Допълнителна информация очаквайте утре."

Предполагам, че и другите театри ще процедират така. Чудя се обаче как ще стане презаверката като се вдигне забраната и как няма да се дублират с редовно закупените билети за съответните дати...
Виж целия пост
# 303
Уважаеми зрители,

Във връзка с обявената грипна епидемия в страната, бихме искали да Ви информираме, че програмираните спектакли в Младежки театър "Николай Бинев" ще се състоят по график, както следва:

06.03, 19:00 ч. „Bai Ganyo“
07.03, 11:00 ч. „Алиса в страната на чудесата“
07.03, 11:00 ч. „Тигърчето Спас“
07.03, 19:00 ч. „Иванов“
08.03, 11:00 ч. „Гъбарко“
08.03, 11:00 ч. „Ние, врабчетата“
08.03, 19:00 ч. „Разделям двойки по домовете“
10.03, 19:00 ч. „Илинден“  – гостува ДТ-Ловеч
10.03, 19:00 ч. „Специални поводи“
11.03, 19:00 ч. „Ромео и Жулиета“
11.03, 19:00 ч. „Пилето“

Ако имате закупен билет за представление в Младежки театър "Николай Бинев", то оставяме на Вас решението дали да присъствате на спектаклите, които сме подготвили за Вас.

Младежки театър "Николай Бинев" не се ангажира с компенсация, ако предпочетете да не посетите нашите постановки.
Това от 06.03.20 в страницата им във ФБ
Виж целия пост
# 304
Виж целия пост
# 305
Чудя се обаче как ще стане презаверката като се вдигне забраната и как няма да се дублират с редовно закупените билети за съответните дати...
Точно за да не става дублиране билетите няма да важат без презаверка. Презаверявате за когато и за където (т.е. не задължително същото място и ред) има места.
Виж целия пост
# 306
Отмениха " За мишките и хората". Току що получих мейл. Жалко.
Виж целия пост
# 307
Е всички представления ще бъдат отменени. Дори и тези на младежкия театър.
Виж целия пост
# 308
Е всички представления ще бъдат отменени. Дори и тези на младежкия театър.
Да, отложиха и в Младежкия театър постановката за тази вечер-току-що ми писаха
Виж целия пост
# 309
Току- що и аз се обадих в Младежкия- до второ нареждане отменят представленията.
За кръчмите казаха ли дали ги затварят?! Joy
Виж целия пост
# 310
За тях няма нужда, защото разполагат с достатъчно средства за профилактика Joy
Виж целия пост
# 311
И Музикалният отмени предсравлението, дошла е заповед, с която са ги задължили.
Виж целия пост
# 312
знае ли се докога са забраните?
Ромул, на 12 март очевидно ще се отмени, но тези по-късно... Sad
Виж целия пост
# 313
Да, и аз не разбирам. В театри не може да се събираме, но в ГТ, особено метрото, е супер ок.
Виж целия пост
# 314
Е ако затворят ГТ как си представяте да се придвижват хората?
все пак театрите не са essential...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия