Хайде на театър - 7

  • 73 636
  • 740
# 420
Къде да видя линк - ФБ или нещо друго?
Виж целия пост
# 421
Къде да видя линк - ФБ или нещо друго?

На официалния ютуб канал. Заповядай
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=KsujJi-pbag&a … uaki9v9-U44_OABo#
Виж целия пост
# 422
От вчерашните онлайн представления все още може да се гледа само Черното пиле - https://fanstream.bg/vd/%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%bd%d0%be%d1%82%d0% … wLEnWuR271Fpo3MAg
и спектаклите на Болшой театър (всеки ще е наличен 24 часа след излъчване)  https://impressio.dir.bg/stsena/bolshoy-teatar-shte-izlachi-nay- … zplatno-v-youtube

Cнощи изгледах Kалигула на Явор Гърдев. Отдавна имах желание да видя този спектакъл и не останах разочарована. Cтрахотно представление. Mного ми хареса играта на Димо Aлексиев, в различна светлина от екранните му превъплъщения, както и на Cтоян Радев.
Hародния театър излъчваха Опит за летене, но за съжаление го свалиха веднага след края на спектакъла, докато Kалигула остана активен до полунощ.
Виж целия пост
# 423
Аз успях да гледам само началото на "Калигула" и останах разочарована, че толкова бързо са го свалили, както и "Опит за летене" Disappointed Relieved .
По-добре да ги оставят за по-дълго срещу някакво заплащане.
Иначе все още може да се гледа "Кола Брьонон" на Младежки театър също:
https://vimeo.com/400956421?fbclid=IwAR3qJq2mJ4jtu4DL25YydApN_E0 … xIWD7bspPu1pfTF9s
Виж целия пост
# 424
Брей, голям артист е Куркински! Много голям!
Има ли още театри онлайн? Платени, неплатени?
Виж целия пост
# 425
Направили са нова тема   На театър, опера и концерт от вкъщи. Може да поглеждате и там за актуални предложения.
Виж целия пост
# 426
Гледам моноспектакъла на Мариус. Този човек е разтърсващ! Обръща ти душата с хастара навън.
Виж целия пост
# 427
И Сити Марк Арт Център се присъединяват към излъчванията онлайн - с детското куклено представление "Неродена мома" в събота, 04.04. от 11:00 ч.
https://www.facebook.com/citymarkartcenter/videos/617093872178501/
Виж целия пост
# 428
Много ми беше харесал плаката на "Неродена мома" и възлагайки надежди, че спектакълът е в същия дух исках да го гледам, за да се върна в своето детство. Щях да заведа и дете, за камуфлаж Simple Smile
Обаче не остана време, ех... Сега вече ще го гледам! Дано технически е издържано и да му се насладя!

Надявам се Димитър Живков да играе "Живак"!!!
(ако се гледа за пръв път може да има трудности в разбирането на диалектния и силно емоционален говор!)
Виж целия пост
# 429
Много ми беше харесал плаката на "Неродена мома" и възлагайки надежди, че спектакълът е в същия дух исках да го гледам, за да се върна в своето детство. Щях да заведа и дете, за камуфлаж Simple Smile
Обаче не остана време, ех... Сега вече ще го гледам! Дано технически е издържано и да му се насладя!

Надявам се Димитър Живков да играе "Живак"!!!
(ако се гледа за пръв път може да има трудности в разбирането на диалектния и силно емоционален говор!)
Дали ще го играе онлайн?
"Живак", както и "Чамкория" са двата моноспектакъла, които гледах с невероятно удоволствие!
И бих ги гледала по още веднъж та дори онлайн.
Виж целия пост
# 430
Края на март трябваше да гледам "Живак", след като през февруари се оказах в командировка. С дружките, за които взех билети, се шегуваме, че в никакъв случай няма да искаме да ни връщат парите за билетите. Остават инвестиция за догодина - като обеднеем, поне ще знаем, че имаме едни платени билети. Grin
Виж целия пост
# 431
няма да съжалявате. много е добро представлението.
Аз чух и че "Тиква" е също много добро, но ще чакам здрави времена, за да го гледам. Дори и да вдигнат карантината, пак няма да се юрна на театър. Няма да седя спокойно в помещение с 200-300 човека.
Виж целия пост
# 432
Ако искате да гледате "Тиква" и "Живак", направетe го в този ред. Актьорът е чудесен, но "Живак" е много по-силно представление и си го запазете за десерт.
Виж целия пост
# 433
Бързо който има дете да пуска Неродена мома
Много е добро качеството!!!
...
Изгледахме го с детето ми, аз ръкоплясках, абсолютно съм възхитена от актрисата,  ОПЕРАТОРА,  куклите, сценография, музиката, осветлението!

ПРЕПОРЪЧВАМ за всички!
Носи обич, щастие и малко мъка.

Чета, че линкът ще е активен 48 час, пишат хора от чужбина, гледали са успешно.
Виж целия пост
# 434
Къде има активен линк за гледане на недодена мома? Аз като го пуснах беше лайф
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия