Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 63

  • 33 632
  • 747
# 660
Да, то в 22 г.с. е още рано за постоянно усещане на движения. Някои жени дори, в тези седмици тепърва започват да усещат леки движения. Опитай да легнеш по гръб и сложи ръка на корема. Това е позата, в която най - отчетливо се усещат движенията.

Ако, обаче, още продължи това затишие, се свържи с лекаря си най-добре.
Виж целия пост
# 661
Благодаря ви много, бебето реши, че достатъчно ме е измъчило и се обади с подобаващ ритник Grinning За сега оставям притесненията настрани Simple Smile
Виж целия пост
# 662
Няма закономерност, според която да се усеща бебето. Не бързайте да се панирате, все пак и малките човечета си имат своите моменти.
Виж целия пост
# 663
Здравейте, отскоро не съм в отбора на бременните, а на щастливите майки 🥰 малкото ни зайче се роди със секцио и имам въпросче. Макар да измества малко темата, ще бъда благодарна, ако споделите опит!

Днес ми свалиха конците от операцията и АГ ми каза, че мога да я мокря вече. При предното секцио обаче ми бяха казали след мокрене да мажа с нещо, май беше Йодасепт. Сега нищо такова не ми казаха и се чудя дали да не трябва с нещо да се мацна след това, ама като не съм сигурна какво беше. Дайте акъл, моля!
Виж целия пост
# 664
Да, то в 22 г.с. е още рано за постоянно усещане на движения. Някои жени дори, в тези седмици тепърва започват да усещат леки движения. Опитай да легнеш по гръб и сложи ръка на корема. Това е позата, в която най - отчетливо се усещат движенията.

Ако, обаче, още продължи това затишие, се свържи с лекаря си най-добре.

Бих те посъветвала същото. Успокой се и не бързай, легни и последвай този съвет. Сигурна съм, че всеки момент трява да усетиш движенията му.
Виж целия пост
# 665
Днес ми свалиха конците от операцията и АГ ми каза, че мога да я мокря вече. При предното секцио обаче ми бяха казали след мокрене да мажа с нещо, май беше Йодасепт. Сега нищо такова не ми казаха и се чудя дали да не трябва с нещо да се мацна след това, ама като не съм сигурна какво беше. Дайте акъл, моля!
Когато аз раждах секцио ми бяха казали, че след мокрене да се мажа със спирт, цикатридина, йодасепт, нещо за дезинфекция. Аз се мажех със 75% спирт и оставях хубаво да изсъхне около разреза. Даже и без да се мокрех, подсушавах и минавах с тампонче със спирт, но коремът ми беше голям, виснал и захлупваше разреза и затова вършех цялата операция доста често.
Виж целия пост
# 666
Моето дете реагира всеки път, когато пия кафе/ ям шоколад. Рано сутрин, късно вечер или като съм се вила малко повече. Дано скоро и вашето се "обади"
Виж целия пост
# 667
Bamzi, честито бебе. Ти не трябваше ли през април да родиш? Да не е избързало човечето?
Виж целия пост
# 668
Здравейте, отскоро не съм в отбора на бременните, а на щастливите майки 🥰 малкото ни зайче се роди със секцио и имам въпросче. Макар да измества малко темата, ще бъда благодарна, ако споделите опит!

Днес ми свалиха конците от операцията и АГ ми каза, че мога да я мокря вече. При предното секцио обаче ми бяха казали след мокрене да мажа с нещо, май беше Йодасепт. Сега нищо такова не ми казаха и се чудя дали да не трябва с нещо да се мацна след това, ама като не съм сигурна какво беше. Дайте акъл, моля!

На мен веднага щом ми свалиха конците ми казаха, че мога да го мокря без проблем. Не са ми казвали да се мажа с нищо.
Виж целия пост
# 669
Да ви попитам мога ли в 11 г.с да започна да пия биозин мама, тъй като искам малко да си подсиля имунитета и най-вече имам надеждата зачервеното гърло да ми мине.
Какво ли не опитах за този хроничен фарингит вече повече от месец го имам, но не ми мина от нищо билково Sad


На мен ми го преписаха, още след първи преглед и потвърждение на бременността.
Виж целия пост
# 670
Да ви попитам мога ли в 11 г.с да започна да пия биозин мама, тъй като искам малко да си подсиля имунитета и най-вече имам надеждата зачервеното гърло да ми мине.
Какво ли не опитах за този хроничен фарингит вече повече от месец го имам, но не ми мина от нищо билково Sad


На мен ми го преписаха, още след първи преглед и потвърждение на бременността.
И аз съм така от над месец, хем пия Биозин. И много мой познати се оплакват от такива болки в гърлото. Ходили са по изследвания и нищо.

Иначе, и на мен ми го предписаха рано-рано.
Виж целия пост
# 671
Благодаря много! Да, изненада ни малкия сладкиш. При последния преглед установиха скъсяване на шийката и разкритие, успяхме да го задържим за два дни, но накрая решиха, че е време да го извадят преди да е започанала родивата дейност. Матката ми беше силно изтъняла, затова прецениха, че ще е секцио. За щастие, всичко мина добре! 🥰

Bamzi, честито бебе. Ти не трябваше ли през април да родиш? Да не е избързало човечето?
Виж целия пост
# 672
Някоя мама да знае нещо ефикасно за киселини? Пробвах талцид, въобще не помогна, сода също и газирана вода. Нещо страшно е, чак на моменти до повръщане се стига 😣
Виж целия пост
# 673
Някоя мама да знае нещо ефикасно за киселини? Пробвах талцид, въобще не помогна, сода също и газирана вода. Нещо страшно е, чак на моменти до повръщане се стига 😣
Може би активен въглен?
Виж целия пост
# 674
Бианацид ми помага .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия