Майски бръмбарчета 2020 - Тема 4

  • 47 288
  • 748
# 285
Аз имам 2 хемороида от предното раждане преди 4 години, но така и не се прибраха. Не болят, не кървят, но са си там и сигурно и  нови ще излязат от  напъните.

Усещам контракции без стягане на корем, само усещане за менстр. болки. Племенницата ми на 5 месеца е на гости и я нося, гушкам си я, ходим на разходки и вечер доста ме боли корема, но са за няколко дни в България и после ще лежа повече. Със сигурност ще го спомена на ЖК обаче, че моята лекарка не викала бременните на 2 седмици в 8 месец, а направо в 9-ти всяка седмица.
В априлската група вече 2 майки родиха в 8 месец, та нищо не се знае.
Виж целия пост
# 286
Честита Баба Марта и от мен!

На мен засега нищо не са ми казвали за по-чести прегледи...

Относно дрешките, и на мен са ми голям хикс тия размери. На различните марки се разминават. Явно със сигурност ще има необличани дрехи накрая... Grinning Ромпърите 0-3 на Джордж и аз ги имам и също ми се струват големи. Имам няколко ританки 56 на бг марка и ми се струват много мънички... Не знам, явно като се роди бебо, тогава ще се ориентирам по-точно какви дрехи и какъв размер. Сега налучквам. Grinning
Виж целия пост
# 287
Вчера взех от Лидл 2 бодита и 2 панталончета. Двете бодита бяха комплект, а едното е очевадно с поне 2 см по-голямо от другото 🙄 каквото е, такова, все ще се носят.
Виж целия пост
# 288
Здравейте, казвам се Дими от гр. Пловдив . Имам момиче на 6г. Сега очаквам момченце с термин 18.05, въпреки че имаме малка промяна в термина , тъй като при последния преглед отчете , че е в 29+5 с една седмица върви напред. Измериха го 1.329кг. Доста е активен , особено вечер.
Здравей.И аз ст от Пловдив.Къде се следиш,реши ли къде ще раждаш?
Виж целия пост
# 289
Здравейте, на някоя мама излязоха ли й хемороиди през бременността? Аз тъкмо реших, че този път ще се размина, ама не.Confused
И на мен ми излязоха 2 и чак ми стана странно, че сега се появяват, защото с предишното дете чак като родих ми се появиха. Може би, защото започнах да не ходя всеки ден по голяма нужда...
АГ-то ми каза, че щом не са полезнени, не се налага да се третират с нищо.
Виж целия пост
# 290
На мен с първата бременност ми излязоха и всички казваха, че ще се приберат.. Да, ама не. Мазах се с Проктогливенол, защото след раждането се раздразниха. Облекчава, но не ги прибира. Примирих се. От два дни забелязох, че и този път не съм се разминала. Вие мажете ли се с нещо и има ли изобщо мазило, което да помогне да се приберат?
Виж целия пост
# 291
И аз имам прокто.. мазилото и се мазах преди да забременея, после спрях, че не се препоръчвало на бременни. Ползвала съм и свещичките на Цикадридина, които много помогнаха като се бяха подули. Всичко трябва да се съгласува с лекаря, защото има и хомеопатични кремчета.
Виж целия пост
# 292
Здравейте! Следя темата още от самото начало и мисля, че е крайно време да се регистрирам и да се включа и аз. Simple Smile Очаквам момиче, термина е 17 Май, град Варна.
 Пожелавам на всички лека бременност!
Виж целия пост
# 293
Здравейте.Бях днес на прегед.Пак ми стана лошо от жегата.Не знам на вас случвало ли ви си е,но на мен за 2 път при лекарката ми става лошо.Пребледнях,тя ме напличка с вода,полежах малко и се оправих..Иначе засега е седалищно застанало..
Виж целия пост
# 294
Здравейте.Бях днес на прегед.Пак ми стана лошо от жегата.Не знам на вас случвало ли ви си е,но на мен за 2 път при лекарката ми става лошо.Пребледнях,тя ме напличка с вода,полежах малко и се оправих..Иначе засега е седалищно застанало..
И на мен ми се е случвало два пъти, но не беше на преглед, много е неприятно дори се уплаших че ще припадна, топли вълни, нямах въздух, май ми беше паднало кръвното, беше зА около 10 мин, имаше хора и ми помогнаха. Беше ли закусвала?
Виж целия пост
# 295
Здравейте.Бях днес на прегед.Пак ми стана лошо от жегата.Не знам на вас случвало ли ви си е,но на мен за 2 път при лекарката ми става лошо.Пребледнях,тя ме напличка с вода,полежах малко и се оправих..Иначе засега е седалищно застанало..
И на мен ми се е случвало два пъти, но не беше на преглед, много е неприятно дори се уплаших че ще припадна, топли вълни, нямах въздух, май ми беше паднало кръвното, беше зА около 10 мин, имаше хора и ми помогнаха. Беше ли закусвала?
Да,винаги закусвам.По принцип съм с ниско кръвно.И ми е почти постоянно топло,,1 път като ми взимаха  кръв за изследвания пак ми прилоша,пребледнях...Ужаас
Виж целия пост
# 296
Здравейте.Бях днес на прегед.Пак ми стана лошо от жегата.Не знам на вас случвало ли ви си е,но на мен за 2 път при лекарката ми става лошо.Пребледнях,тя ме напличка с вода,полежах малко и се оправих..Иначе засега е седалищно застанало..
И на мен ми се е случвало два пъти, но не беше на преглед, много е неприятно дори се уплаших че ще припадна, топли вълни, нямах въздух, май ми беше паднало кръвното, беше зА около 10 мин, имаше хора и ми помогнаха. Беше ли закусвала?
Да,винаги закусвам.По принцип съм с ниско кръвно.И ми е почти постоянно топло,,1 път като ми взимаха  кръв за изследвания пак ми прилоша,пребледнях...Ужаас
Докторката какво каза, явно е от ниското кръвно, и когато си в затворено пространство, и то допринася, дано да не ти се случва повече, хайде още малко ни остава
Виж целия пост
# 297
Днес и аз бях на преглед, всичко е наред, бебето е 42см и тежи около 1900гр в 31гс. Така като гледам пак ще е голямо бебе, като каката 🙈
Виж целия пост
# 298
Добре дошли на всички нови майчета. Пожелавам леко добременеене. Simple Smile
И на мен ми е прилошавало и моето кръвно е по-скоро ниско, а ми е топло вече няколко месеца. То два пъти ми се случи докато чакам ЖК и АГ беше загрижена, но и на мен ми размина. Пиех студена вода и си веех.
Много се радвам за всички пораснали бебоци, в четвъртък ще видим дали се е стегнал да порасне малко повече. Simple Smile
На мен обаче още от 12 г.с. не са ми мерили дължината, в 16 АГ пробва ама малкия стандартно не съдейства. Simple Smile
Виж целия пост
# 299
Аз пък отново имам някои симптоми на първия триместър - главно сънливост и умора, днес и повърнах за разкош...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия