Как да забравя за изневярата му?

  • 5 570
  • 85
# 15
А защо "така или иначе" останахте заедно?
Употребих тази фраза, за да не пиша на дълго и широко. Но заедно решихме да дадем шанс на семейството си. Аз вярвах, че се обичаме, а той искаше да види какво ще покаже времето. И така ние се обичаме и се разбираме прекрасно сега.
Виж целия пост
# 16
Тогава си го припомняй това, всеки път когато се сетиш за изневярата.
Виж целия пост
# 17
Когато нещо заседне, като буца в гърлото, която не може да се преглътне; когато има тежка обида и предателство все още... Прошка налична няма. Хората прощаваме или от свръхчовешка сила, или от голяма слабост и страх от самота.
За мен това е голямо предателство. Не физическата изневяра, не флирта. След 30-години човек може да кривне и да потърси емоции. Но да се кълнеш в любов на друг човек, да поставиш дори за секунда някой като по-висш и важен от партньора ти... Наистина нямам идея как се прощава. И не мога да дам съвет.
След този момент - не виждам никакъв смисъл от отношения. Те са изгнили в основата им.
Виж целия пост
# 18
Скрит текст:
А защо "така или иначе" останахте заедно?
Употребих тази фраза, за да не пиша на дълго и широко. Но заедно решихме да дадем шанс на семейството си.
Аз вярвах, че се обичаме, а той искаше да види какво ще покаже времето. И така ние се обичаме и се разбираме прекрасно сега.
Ами, когато те нападнат лошите мисли, отклонявай ги с мисли за това колко се обичате, спомняй си как точно той ти показва и сега, че те обича и съжалява, че те е наранил...заместваш лошото с хубаво.
Колкото повече се "вглеждаш" в лошите спомени, толкова повече те обсебват.Не ги задържай в съзнанието си повече от секунда-две, ако не искаш всеки път да се потапяш в тях и да страдаш.
Виж целия пост
# 19
Цитат
Простила съм му, вярвам му, но все го мисля

Нищо не си простила!

Или го разкарай, или се примирявай.
Виж целия пост
# 20
Надя, според мен ако има истинска прошка, няма да има болка. Аз разбрах, че съм простила, когато спря да ме боли, ама наистина спря да боли и стана просто част от общата ни история. Не съм полагала никакви специални усилия - дори се определям като злопаметна и не мислех, че ще мога да го оставя назад. Не знам как успях - просто една сутрин се събудих и отново дишах свободно.

Пожелавам ти от все сърце успех.
Виж целия пост
# 21
Надя, според мен ако има истинска прошка, няма да има болка. Аз разбрах, че съм простила, когато спря да ме боли, ама наистина спря да боли и стана просто част от общата ни история. Не съм полагала никакви специални усилия - дори се определям като злопаметна и не мислех, че ще мога да го оставя назад. Не знам как успях - просто една сутрин се събудих и отново дишах свободно.

Пожелавам ти от все сърце успех.
След колко време го постигна?
Виж целия пост
# 22
От опит:
1. Няма да забравиш, но ще простиш.Ти вече си простила.
2.Не се терзай защо го е направил и не търси причината в теб. В живота не винаги има логика.
3. След като всичко върви между вас сега добре, нека да повярваме, че и той го желае , / и вероятно съжалява за постъпката си или поне за това , че е допуснал да разбереш/. Дайте си шанс. Няма гаранция, че следващият няма да направи същия фал.
   !!! И следвайки горната "логика": Ако някога кривнеш в друга посока, не бързай да си признаваш, за да не нараняваш човека до теб напразно.
          Сигурна съм, че ще прескочиш дупката, защото желаеш това. Просто не го мисли.
Виж целия пост
# 23
От опит:
1. Няма да забравиш, но ще простиш.Ти вече си простила.
2.Не се терзай защо го е направил и не търси причината в теб. В живота не винаги има логика.
3. След като всичко върви между вас сега добре, нека да повярваме, че и той го желае , / и вероятно съжалява за постъпката си или поне за това , че е допуснал да разбереш/. Дайте си шанс. Няма гаранция, че следващият няма да направи същия фал.
   !!! И следвайки горната "логика": Ако някога кривнеш в друга посока, не бързай да си признаваш, за да не нараняваш човека до теб напразно.
          Сигурна съм, че ще прескочиш дупката, защото желаеш това. Просто не го мисли.
Благодаря за подкрепата. Имах нужда от кураж.
Виж целия пост
# 24
Друг идея, която мога да дам, но тя няма как да се приложи навсякъде, защото мога да говоря за конкретен човек при който идват хора от цяла България и не всеки има неговата дарба.

Става въпрос за един Отец, които почти всеки ден приема групи от хора на които чете молитви, първо обща и после за всеки човек по-отделно и отделя към половин час на човек, а при тежките случаи и повече. Този Отец наистина има уникална дарба в което лично съм се убедил. Буквално може да ти извади от тялото натрупана негативна енергия, притеснения, помага и на много болни. Човека просто не може да смогне да приема толкова много хора.
Виж целия пост
# 25
Той ми каза, че не ме обича, че иска да се разделим. Много плаках и го молих да не го прави. Бях убедена, че все още ме обича. ... Так или иначе останахме заедно. И есента на 2018г. нещата започнаха полека да се оправят. Той ми каза, че съжалява, ... че ме обича много, че не знае как и защо се е оплел така. И сега все още ми казва и показва, че ме обича. Аз чувствам любовта му.
...Простила съм му, вярвам му, но все го мисля. ..
Значи, на мен каквото ми прави впечатление е, че все едно чета за Ромео и Жулиета, тя на 14, той на 16. Тридесет години брак и се говори основно за това, кой кого обича и не обича? Не искам да засегна авторката, но много ми е тийнейджърска ситуацията.
Ти си го молела, плачейки, да не те оставя, защото знаеш, че още те обича?
Ако сте се оженили на по 20, значи сте на 50 и повече. Изобщо не ми се връзва, за мен историята не е реална.
Виж целия пост
# 26
Той ми каза, че не ме обича, че иска да се разделим. Много плаках и го молих да не го прави. Бях убедена, че все още ме обича. ... Так или иначе останахме заедно. И есента на 2018г. нещата започнаха полека да се оправят. Той ми каза, че съжалява, ... че ме обича много, че не знае как и защо се е оплел така. И сега все още ми казва и показва, че ме обича. Аз чувствам любовта му.
...Простила съм му, вярвам му, но все го мисля. ..
Значи, на мен каквото ми прави впечатление е, че все едно чета за Ромео и Жулиета, тя на 14, той на 16. Тридесет години брак и се говори основно за това, кой кого обича и не обича? Не искам да засегна авторката, но много ми е тийнейджърска ситуацията.
Ти си го молела, плачейки, да не те оставя, защото знаеш, че още те обича?
Ако сте се оженили на по 20, значи сте на 50 и повече. Изобщо не ми се връзва, за мен историята не е реална.
Знаеш ли - аз не съм слободна и не се чудя какви измислици да пиша тук. Ако не ти се "връзва" историята не я коментирай. Мнения не съм искала на всяка цена. Не се засягай и ти.
Виж целия пост
# 27
Друг идея, която мога да дам, но тя няма как да се приложи навсякъде, защото мога да говоря за конкретен човек при който идват хора от цяла България и не всеки има неговата дарба.

Става въпрос за един Отец, които почти всеки ден приема групи от хора на които чете молитви, първо обща и после за всеки човек по-отделно и отделя към половин час на човек, а при тежките случаи и повече. Този Отец наистина има уникална дарба в което лично съм се убедил. Буквално може да ти извади от тялото натрупана негативна енергия, притеснения, помага и на много болни. Човека просто не може да смогне да приема толкова много хора.
И кой е той?
Виж целия пост
# 28
Фактът, че толкова много искаш да продължиш да имаш семейство с този мъж, за мен означава, че все някога ще успееш да простиш.
Виж целия пост
# 29
Не можете да си залипсвате, това е проблемът на двойките през 21 век. Така не можеш оцениш присъствието му в живота ти.

Дайте си месец почивка без контакти. Отиди да живееш при роднина/приятелка/хотел.

Когато се върнеш, ще видиш как ще ти е минала всичката лигавщина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия