Ryanair - 17

  • 52 357
  • 752
# 330
В мейла, който получих пише: ето ти номер на ваучер, бла бла, ако все пак искаш пари обратно click here. И се отваря едно нищо. Както и да е. Бях ги отписала тези пари, ще ги преживея и като ваучер, но много мразя да ме правят на идиот.
Виж целия пост
# 331
Аха, разбрах.
Много жалко!
Повече няма да коментирам, че да не ми скочат пак защитниците на горката, "коректна" компания.
Виж целия пост
# 332
Като го отвориш през компютъра след указанията за ваучера има и линк към чата, в случай че си искаш парите.
Оттам отиваш да си говориш с бот. Като напишеш в чата live chat те прехвърля на оператор. Да, обаче, аз чаках точно 1час да се появи свобободен оператор и такъв не се появи.
Виж целия пост
# 333
Да се оплача и аз. Отменен полет за средата на април и преди 3 седмици си поисках парите. Днес имам меил за ваучер и ваучера е на името на Мъжът ми, а профила е на мое име и имейла и е с моето име, аз съм платила с моя карта, а мъжът ми е един от хората в резервацията.
Опитах да си заява сумата, но бота ми даде линк към първоначалната страница - тоест нищо не става..... въртиш се в един кръг с тоя бот и това е.
Виж целия пост
# 334
Като го отвориш през компютъра след указанията за ваучера има и линк към чата, в случай че си искаш парите.
Оттам отиваш да си говориш с бот. Като напишеш в чата live chat те прехвърля на оператор. Да, обаче, аз чаках точно 1час да се появи свобободен оператор и такъв не се появи.
Аз чаках 4 часа и пак нищо. От друг форум ми казаха  да пробвам сутринта, може би тогава не е толкова натоварено.
Виж целия пост
# 335
В мейла, който получих пише: ето ти номер на ваучер, бла бла, ако все пак искаш пари обратно click here. И се отваря едно нищо. Както и да е. Бях ги отписала тези пари, ще ги преживея и като ваучер, но много мразя да ме правят на идиот.
Същата история ! 🤢
Виж целия пост
# 336
В мейла, който получих пише: ето ти номер на ваучер, бла бла, ако все пак искаш пари обратно click here. И се отваря едно нищо. Както и да е. Бях ги отписала тези пари, ще ги преживея и като ваучер, но много мразя да ме правят на идиот.
Същата история ! 🤢
И при мен така. Тъкмо се чудех толкова ли недовиждам къде все пак се прави този refund.Anguished
Виж целия пост
# 337
Като се отвори тази страница и я скролнете - най-отдолу има бутон за връзка .... там пишете на чата, ако успеете да се свържете.
Виж целия пост
# 338
Ако се свържете, моля, пишете какъв е резултатът!
Виж целия пост
# 339
И аз съм в кюпа с писмото. Тъй като искам връщане на парите, реших да се свържа с тях през месинджър, след като през линка от имейла не успях. През месинджър пак се включва бот, но имаше нещо като анкета с насочващи въпроси. Накрая пак се искаше да изпиша номер на резервацията, пътници, дестинация, дата и час на пътуването и последни 4 цифри на картата, с която съм платила. Изпратих и чата ми върна, че сътрудник ще се свърже с мен. В съобщението пишеше, че ваучерът ще е валиден, докато парите ми не бъдат върнати. Сега ще чакам. В крайна сметка пробвах, пък каквото такова.
Виж целия пост
# 340
В съобщението пишеше, че ваучерът ще е валиден докато искането ми не бъде одобрено.

Къде го пише това - в имейла за ваучера ли ?
Защото и аз имам имейл за ваучер, но не видях такова нещо.
Пише - за да приемете ваучера кликнете тук..., ако искате рефънд или смяна дати свържете се с нас тук...
Виж целия пост
# 341
В съобщението пишеше, че ваучерът ще е валиден докато искането ми не бъде одобрено.

Къде го пише това - в имейла за ваучера ли ?
Защото и аз имам имейл за ваучер, но не видях такова нещо.
Пише - за да приемете ваучера кликнете тук..., ако искате рефънд или смяна дати свържете се с нас тук...
В съобщенията, които ми връщаше месинджър го пише това.
Виж целия пост
# 342
В съобщението пишеше, че ваучерът ще е валиден докато искането ми не бъде одобрено.

Къде го пише това - в имейла за ваучера ли ?
Защото и аз имам имейл за ваучер, но не видях такова нещо.
Пише - за да приемете ваучера кликнете тук..., ако искате рефънд или смяна дати свържете се с нас тук...
В съобщенията, които ми връщаше месинджър го пише това.
И за кое ваше искане да е одобрено - това което сега сте направили чрез месинджър, или рефънда , който сте поискали при отмяна на полета ?
Виж целия пост
# 343
За да не става развален телефон пускам копирано съобщението, което получих през месинджър.
Please note that as our payment agents are required to stay at home in the fight against the COVID-19 pandemic, payment security restrictions prevent us from processing cash refunds until the COVID-19 crisis has abated.

Your voucher will be valid until the refund is paid. For more information, see here: https://www.ryanair.com/ie/en/useful-info/refund-voucher
Виж целия пост
# 344
Ако се свържете, моля, пишете какъв е резултатът!
Страницата, на която чакам отговор, ми е отворена от 9 часа сутринта (6:00 GMT). Имат още два часа до края на работното им време, но е повече от ясно, че няма да се включи никой.

Чувстрам се като Фийби в този епизод
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия