Ще се ваксинирате ли - вие и/или децата - за Ковид-19, когато такава бъде пусната?

  • 380 875
  • 8 196
# 1 785
Към ваксиниралите се: след втората доза смятате ли да проследявате по принцип как ви се движат антителата и след колко време - 6, 8 месеца, година?
Виж целия пост
# 1 786
Аз се изкушавам да видя преди втората доза нивото на антителата, ама не знам дали ще ми се занимава с лаборатории и дали ми се дават пари.
Виж целия пост
# 1 787
Чудно ми е, когато тестът за антитела след ваксина (2 дози) покаже нула, пак ли ще задължават да се ваксинираме. Защото са реални случаи тези - практически никакъв ефект. Поне не и желаният.
Освен, ако нямаш реални доказатества, моля те, не наричай плодовете на твоята или чужда фантазия "реален случай".
Пред кого трябва да представям доказателства? Случаитр са реални, да. Защо така грубо?
Виж целия пост
# 1 788
Към ваксиниралите се: след втората доза смятате ли да проследявате по принцип как ви се движат антителата и след колко време - 6, 8 месеца, година?

Не съм ваксинирана,но ако някой ден го направя няма да си следя антителата,защото те не са всичко,т.е. има клетъчен имунитет.
Виж целия пост
# 1 789
Чудно ми е, когато тестът за антитела след ваксина (2 дози) покаже нула, пак ли ще задължават да се ваксинираме. Защото са реални случаи тези - практически никакъв ефект. Поне не и желаният.
Освен, ако нямаш реални доказатества, моля те, не наричай плодовете на твоята или чужда фантазия "реален случай".
Пред кого трябва да представям доказателства? Случаитр са реални, да. Защо така грубо?
Ами пред нас, примерно - ти ли се ваксинира с двете дози, кога си направи тест или визираш поста на Явор Дачков, който след това изтри? Понякога съм груба, когато трябва да доказвам, че нямам сестра. Моля, подкрепи твърдението си с някакви доказателства и излез от зоната ЕЖК. 1, 2 и 3 фаза на проучванията на ваксините доказват точно, че антитела се образуват. Можеш да намериш подробна информация в докладите. Щом има случаи, при които няма антитела, е редно също да бъде показано по надлежния ред.
Виж целия пост
# 1 790
Четох, че в Сингапур са одобрили само ваксина на Модерна. Има ли нещо специфично в тази ваксина, което г о няма при другите?
Виж целия пост
# 1 791
Четох, че в Сингапур са одобрили само ваксина на Модерна. Има ли нещо специфично в тази ваксина, което г о няма при другите?

Това не е вярно. Сингапур са поръчали от всички ваксини, за да се презастраховат. На Файзер, Модерна, Астра-Зенека. Ваксината на Модерна е втората одобрена за сега от техните здравни власти, след тази на Файзер
Виж целия пост
# 1 792
Изчаках само 15 минути ,а колкото до личният лекар реакцията беше- а ти защо се ваксинира.Аз също реших че замайването е от притеснение ,но уви вече повече от 12 часа го имам. Ваксинирах се защото нямам антитела, учител съм и повечето колеги го направиха.
Спокойно, ще отмине това.
Ако някой си направи тест за антитела да пише тук, не е лошо да видим реално как се случват нещата.
Виж целия пост
# 1 793
Ако е учител е направо срамота.
Може да е учител по физическо възпитание 😀
Виж целия пост
# 1 794
Всъщност, някой ако знае, с Модерна кого и къде ваксинират?
Виж целия пост
# 1 795
След ваксиниране, някой казва ли ви след време след втората доза да си правите тест за антитела и изобщо с какъв тест се открива хванала ли те е ваксината? Щото напр гледам на астра зенека успеваемостта била към 75%...
Виж целия пост
# 1 796
Едва ли някой казва, то е по желание по-скоро. Аз бих си направила тест около месец след втората доза и после след 6 месеца, ще ме гложди любопитството пък и май усещам, че така ще ми е по-спокойно.
Виж целия пост
# 1 797
Не,не казват. Нито правят тест преди ваксината.
Виж целия пост
# 1 798
Всички ще се ваксинирате, когато гърците ви кажат, че  без ваксина няма да стъпите на тяхното море Simple Smile Аз съм вече с първа ваксина. Ни wi fi у дома хващам безплатно, ни спътниици на НАСА, се събират над дома ми. Светът е оцелял, защото се е ваксинирал! На българинът трябва да му се каже, че няма да му се даде. И гледай какво става Simple Smile
Виж целия пост
# 1 799
Всички ще се ваксинирате, когато гърците ви кажат, че  без ваксина няма да стъпите на тяхното море Simple Smile Аз съм вече с първа ваксина. Ни wi fi у дома хващам безплатно, ни спътниици на НАСА, се събират над дома ми. Светът е оцелял, защото се е ваксинирал! На българинът трябва да му се каже, че няма да му се даде. И гледай какво става Simple Smile

Знаеш ли, майтапът с чипа вече малко се поизтърка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия