Отдаване и наемане на имоти - какво се случва реално? - ТЕМА 19

  • 31 236
  • 753
# 75
Благодаря за отговорите за съседката.
Хич не одобрявам пъдене по подобен повод.
Да поясня - тя има съмнения, уж подтвърдени от бабите от пейките.
Няма други забележки към човека, плаща си редовно, не се пазари сега заради короната. Искаше координати на личната ми брокерка да и търси нови, но я отрязах. За нотариусите не знам работят ли.
Иначе е пенсионирана  начална учителка, често замества  отсъстващи в близкото СОУ.
Виж целия пост
# 76
Хич не одобрявам пъдене по подобен повод.
Да поясня - тя има съмнения, уж подтвърдени от бабите от пейките.
Това не е повод. Жалбата е на един клик разстояние. > КЗД> https://www.kzd-nondiscrimination.com/layout/index.php/2013-11-09-23-10-57
Не съм сигурен(адвокат да се изкаже), но докато трае производството не може и с топ да го изгони.
Относно пейковия форум-завиждат. Съседката ви не усеща ли, че я манипулират?
Ако ѝ кажат, че и зелени човечета се точат към жилището и кацат на терасата НЛО-та?-как ли ще отреагира.
Може би ще се свърже с кораба-майка, за достоверност.
Май трябва и двупосочно при подписване на договор да се представя и медицинско, за психично здраве. Nerd
Виж целия пост
# 77
Май трябва и двупосочно при подписване на договор да се представя и медицинско, за психично здраве.
Това е много добра идея Simple Smile
Виж целия пост
# 78
За съжаление глупостта и предразсъдъците са част от хората.
Тя едва ли ще му каже, че иска той да освободи жилището, защото е гей. Ще си намери друг повод, то си е нейно. Да не звучи като клетва, но би си заслужила следващият хетеросексуален наемател да и донесе някое главоболие.
Виж целия пост
# 79
Хазайката е нощна ламБа? Някой питаше как някой се "рови" из чаршафите им.
Интересно ми е какъв повод може да се инициира, за да изгониш някой, който не е в нарушение на договорът си.
Виж целия пост
# 80
Хазайката е нощна ламБа? Някой питаше как някой се "рови" из чаршафите им.
Интересно ми е какъв повод може да се инициира, за да изгониш някой, който не е в нарушение на договорът си.
Eдномесечно предизвестие и толкова.
Хазайката не, ама нали прочете за услужливите съседки.
Виж целия пост
# 81
[quote
Хазайката не, ама нали прочете за услужливите съседки.
[/quote]
Полилей 6-ца 😂
Виж целия пост
# 82
Eдномесечно предизвестие и толкова.
Интересна мантра. А случайните зулуми предвидени ли са? Оставено олио в/у неизключен котлон?
За един месец/седмица/ден/час/минута много случки могат да се случат, даже и след освобождаване на наетия имот. Даже и застрахован да е имота, то докато се възстанови ще мине време, което е повече от месец.
И това е, заради евентуален гей/лесбийка да се прилагат педараски номера.
Пропуснал съм джендърите, моля за извинение.
А убавците може да не са гей, а да са пременени в национална носия.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 83
Разбирам я жената, има си морални устои някакви и този господин не се вписва. Тя пък не иска да си дава жилището на подобни елементи. Нейно право е.
Негово право е пък да не иска да става жертва на някаква дърта залюхана самовлюбена бивша даскалица с мания за величие. Ако пък не е и гей Grinning
За мен жената е голяма глупачка. Но ще ми е интересно развитието на казуса - дали тя ще си жертва морала още няколко месеца, за да прибере паричките и да не й стои имотът празен, или ще изгони този педераст още сега.
Виж целия пост
# 84
pkol, не става дума за мантра, а за стандартна клауза в повечето договори. На нея имат право да се позоват и двете страни без да дължат обяснения.
За подобни морални устои в днешно време правилната дума е дискримнация. Ако аз разбера, че ме гонят от квартира заради това с кого си лягам, ще си направя труда да докарам няколко безсънни нощи на собственика. Не непременно чрез вандализиране на имота му. 
Виж целия пост
# 85
Разбирам я жената, има си морални устои някакви и този господин не се вписва. Тя пък не иска да си дава жилището на подобни елементи. Нейно право е.
Негово право е пък да не иска да става жертва на някаква дърта залюхана самовлюбена бивша даскалица с мания за величие. Ако пък не е и гей Grinning
За мен жената е голяма глупачка. Но ще ми е интересно развитието на казуса - дали тя ще си жертва морала още няколко месеца, за да прибере паричките и да не й стои имотът празен, или ще изгони този педераст още сега.
Галинор, Хенри Милър няма да станеш, не са хаби толкова.
Виж целия пост
# 86
Какво общо има Хенри Милър тук?
Виж целия пост
# 87
Разбирам я жената, има си морални устои някакви и този господин не се вписва. Тя пък не иска да си дава жилището на подобни елементи. Нейно право е.
Негово право е пък да не иска да става жертва на някаква дърта залюхана самовлюбена бивша даскалица с мания за величие. Ако пък не е и гей Grinning
За мен жената е голяма глупачка. Но ще ми е интересно развитието на казуса - дали тя ще си жертва морала още няколко месеца, за да прибере паричките и да не й стои имотът празен, или ще изгони този педераст още сега.
Защо обиждаш ненужно и без да познаваш жената? Как пък реши, че е залюхана, самовлюбена и с мания за величие?
Виж целия пост
# 88
Абе, хора, верно ли прочетох, че някой си след едномесечно предизвестие, щял да нанесе нарочно щети по имота, за да си отмъсти ?!?! Flushed
Виж целия пост
# 89
Didi168, има всякакви неуравновесени индивиди. Оня от бл. 322 полицията го предупреди да се изнася,
а той взриви апартамента.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия