Преди време писах за родителите си . Сега пиша това ако мога да помогна на някой в безизходица.
Баща ми беше с тежък ковид, развита пневмония и в последствие сърцето му излезе извън ритъм. Майка ми също се разболя, но тя го изкара доста леко. Бяха изписани 2 различни антибиотика, витамини и общо взето всички хапчета,които се изписват масово при ковид ,но нищо не помагаше. Ситуацията ставаше все по-зле без никакво подобрение. Сатурацията започна да пада висока температура, задух,разстройство и загуба на апетит. Виждах как го губим .. Чрез познати разбрахме за клиниката на д-р Касабов Start clinique в Пловдив и още веднага го закарахме. Нямам думи да опиша благодарността си към тези златни хора. Буквално го вдигнаха на крака за 3 дни. Изключителни професионалисти. Знам,че при ковид всичко е строго индивидуално, но поне ще ви обърнат нужното внимание. Клиниката е частна, но със сигурност си заслужават всяка една стотинка.
Бъдете здрави!
, лекарят каза, че белия дроб още се възстановява. Той се подобри много през последните две седмици, но явно не достатъчно, че да се прибере.