Ябълков сладкиш с какао

  • 19 312
  • 52
# 15
Радвам се Embarassed, пробвай и този с карамела -още по-вкусен е!  Peace
Виж целия пост
# 16
Пробвала съм го, да не мислиш, че не съм Wink, страхотен е  наистина. Но съм намислила следващия сладкиш да е локумена баница, пак рецепта от форума ( не помня чия, да не се обижда Praynig). Веднъж я правих и много ми хареса.
Виж целия пост
# 17
Сладкиша наистина е много вкусен.Най - накрая и аз се наканих да го направя.
Също така искам да споделя и една хитринка.Вместо да стържа ябълките ги нарязах с ножа на пасатора.Става много бързо и не си стържеш пръстите . Simple Smile
Виж целия пост
# 18
Lео мерси много за рецептата на този сладкиш  newsm74
От няколко дни ми пречиха ябълките в хладилника и вчера ги оползотворих благодарение на теб.Наистина е доста вкусен , лесен и евтин  newsm10
Виж целия пост
# 19

G.Bogdanova и  rori, пробвайте и този, още по-вкусен е!   bouquet

Ябълков сладкиш с карамел!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72935.0
Виж целия пост
# 20
да  Lео и този го видях .Той остава за следващия път. Peace
Виж целия пост
# 21
аз ще правя сладкиша утре сутрин!Да зарадвам скъпия
Виж целия пост
# 22
И аз ще го направя утр,тъкмо първия вид свърши.Моя мъж ще се чуди какво ми е станало Simple Smile
Виж целия пост
# 23
Leo направих сладкиша страхотен стана.Децата много го харесаха.Благодаря за рецептата.  bouquet
Виж целия пост
# 24
Пак ти с твоите рецепти  Joy
Кога ще отслабвам? След този сладкиш вероятно  Joy
Благодаря за рецептата...отново   bouquet
Виж целия пост
# 25
Да се разпиша и аз с благодарности - правих го в петък вечерта, на мен ми е точно на вкус, от съпружеството получих малка забележка, че захарта можело да е повече (може би ябълките не бяха много сладки Simple Smile). Ще знам за следващия път. Понеже същевременно правих кръглата торта и ми остана малко бита сметана, намазах сладкиша с нея - тя се получи като глазура и отгоре поръсих с орехи.

Вмятам, че на мъжа ми карамеленият ти сладкиш му идва тъкмо на сладост (миналия уикенд го правих 2 пъти Embarassed), не помня дали се разписах и в онази тема с благодарности, за всеки случай -   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 26
Лео,
С този сладкиш се издигнах в очите на мъж ми bowuu. Понеже не обичам много сладко съответно и не правя. Броените пъти когато съм забъркала нещо, нищо не се получава. та като му се дояде сладко, беж на магазина Joy Но този път просто го смаях.
Благодаря ти за рецептата и да знаеш че чакам следващата Heart Eyes
Виж целия пост
# 27
Тъкмо днес се канех да пусна тема за сладкиш от ябълки, че имам толкова много и незнам какво да ги правя и ето че намерих  Peace Ще го пробвам веднага Leo мерси предварително за рецептата за резултата ще пиша после Wink
Виж целия пост
# 28
Голямо благодаря и от мен!   bouquet За първи път виждам как вкъщи се омита една тава сладкиш наведнъж!!!  ooooh! Досега не бях присъствала на такова чудо. Поздравления за рецептата. Имам чувството че от сега нататък ще я правя поне по веднъж седмично.   chef
Виж целия пост
# 29
  Embarassed  Леле как сте се зарвихрили през почивните дни   chef  Радвам се, че ви е харесал  Heart Eyes     bouquet
П.П. Аз затова не мога да отслабна, щот си ги правя и си ги изяждам после Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия