Ябълков сладкиш с какао

  • 19 311
  • 52
# 45
Лео, мръсницо такава, престани с тези рецепти!!!!  bouquet  bouquet  chef
Дали поне за миг се замисли, че някой може и да е на диета?.....
Само като ти мерна някъде името из готварския форум и едва се......удържам! Развали ми фигурата, маймуно такава!
Само вкусотии! А тез сланини после- кой ще ги оправя?!? Crazy
Комплименти за всичките ти рецепти- Божествени са! Peace  bouquet  bouquet
 Hug  bouquet Hug  bouquet
  chef
Виж целия пост
# 46
Лео, мръсницо такава, престани с тези рецепти!!!!  bouquet  bouquet  chef
Дали поне за миг се замисли, че някой може и да е на диета?.....


Това е много стара рецепта  Laughing
И освен това и аз съм на диета-
лесно ли ми е мислиш като знам какмо мога да спретна  Mr. Green
Виж целия пост
# 47
Добре де, ама съгласи се, че не е ечестно, някак си.....
да знам, че имам толкова много да свалям, и току няма-няма и ти се появиш отнякъде с поредната вкусотия!!!!  chef А пък отгоре на всичко и снимка слагаш, да не мога да си събера лигите!!! Crossing Arms
Ааааа, имай срам! Naughty
Сега сериозно- наистина КОМПЛИМЕНТИ!!! Hug
Рецеприте ти са превъзходни!  bouquet
Виж целия пост
# 48
Лео  Hug както винаги елегантна рецепта!
Виж целия пост
# 49
Ще взема да го забъркам и аз сега ...
Виж целия пост
# 50
И аз днес го направих, но ми се струва, че му притъпих вкуса с шоколада, с който го намазах  Thinking.
Виж целия пост
# 51
Благодаря за рецептата!   bouquet Направих го във формички за мъфини, свърши за отрицателно време!
Виж целия пост
# 52
И този направих Crazy Стана много хубав,но на мен не ми е достатъчно сладко,жалко че нямам в момента пудра захар да го поръся Blush Ето го:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия