Ти какво сготви? Снимай, покажи! 133-та тема

  • 105 251
  • 751
# 390
Аз ги ям сурови тиквичките,също  тиква,броколи,печурки и аспержи.
Виж целия пост
# 391
Паея със скариди

Виж целия пост
# 392
Галет с кайсии
Виж целия пост
# 393
Silverstone, DespicableMe, благодаря за милите думи! ❤️

Аз пак съм с торта. Joy Много нежна стана, бяло и черно как си подхождат. 😊
Виж целия пост
# 394
Аз пак съм с торта. Joy Много нежна стана, бяло и черно как си подхождат. 😊
...
Къдрокоска, къде могат да се видят Вашите торти/блог/рецепти? Благодаря.
Виж целия пост
# 395



Бананов хляб със сушени червени боровинки без глутен и без добавена захар
Скрит текст:


Заек по ловджийски
Виж целия пост
# 396
Silverstone, DespicableMe, благодаря за милите думи! ❤️

Аз пак съм с торта. Joy Много нежна стана, бяло и черно как си подхождат. 😊

Абсолютно си ги заслужаваш.Твориш съвършенство.
Виж целия пост
# 397
Скрит текст:

Аз пак съм с торта. Joy Много нежна стана, бяло и черно как си подхождат. 😊
...

Къдрокоска, къде могат да се видят Вашите торти/блог/рецепти? Благодаря.
Блогът е Vercheto's kitchen, там са рецептите, но не всички снимки на торти са качени, повече във Фейсбук страницата.
Повече няма да спамя темата, моля за извинение, ако нарушавам правилата с този пост.

Silverstone, думите ти ми дават криле да продължавам да опитвам още, и още!❤️ Благодаря от сърце!

И за да не е само спам, ето един бананов шейк. 😁
Виж целия пост
# 398
Тиквички с трахана/вместо ориз/

Кексчета с ябълка
Виж целия пост
# 399

Царевичка с масло и сол


Бакла с пилешко и картофи


Лава кейк със сладолед, само вадя от фризера, пека и сервирам. Сладоледът си ги бях приготвила и хапва дълго време.
Виж целия пост
# 400
Сладко от череши с кокосова захар
Виж целия пост
# 401
Момичета, страхотни сте.
Чета Ви постоянно и много Ви се радвам.
Деспи, как правиш лава кейк да го оставиш във фризера и впоследствие да го печеш.
Аз се пробвах с шок. суфле но нещо, не успях да го изпека.
Явно си е доста тънък момента.
Виж целия пост
# 402
Приготвям лава кейк по тази рецепта
Скрит текст:
Безглутенов лава кейк без захар
2 яйца
100гр. натурален шоколад (използвах шоколад на Milete Chocolate без захар)
100гр. краве масло
30гр. оризово брашно
Какао

Намазвам с масло 3 огнеупорни купички и поръсвам добре с какао.
Разбивам с миксер яйцата, разтопявам шоколада и маслото и добавям постепенно към яйцата, като продължавам да разбивам. Накрая добавям брашното, разбърквам и изсипвам сместа в купичките. Слагам във фризера за час. Пека на 220° в предварително загрята фурна. При моята фурна отне повече време, но за 10-12 минути трябва да е готово.
Месец и половина ми стоя във фризера последната купичка и се получи също толкова добре, колкото и другите, които бях изпекла почти веднага.
На този беше съвсем малко течния център, защото го изтървах, но друг път ми се е получавало и с повече.
Виж целия пост
# 403
Благодаря много.
Ще го пробвам и аз тези дни.🌹
Виж целия пост
# 404
Едни елементарни овесени бисквитки от мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия