Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 15

  • 45 131
  • 743
# 240
Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusУспех Велл, дано това е твоят опит и да ни зарадваш всички с две чертички Gift Heart
Благодаря ти pepita 5 дано .... Simple Smile
Леле момичета добре, че е този форум за да можем да срещнем адекватно разбиране, подкрепа и съдействие. HeartHeart Понякога имам усещането, че все едно се познаваме и си пием кафето всеки ден BlushKissing Heart
Виж целия пост
# 241
Вел не знам дали може така с различни донори,аз мисля-не,но пък и не съм компетентна.Прогестерона казват,че над 10 може-иначе колкото е по-висок е май по-добре.
Виж целия пост
# 242
Vel333, и от мен стиснати палци!
Следя съдбите на всички ви, без да коментирам особено, тъй като съм в началото на Вашият опит, но се вълнувам и възхищавам на всяка една от Вас!
Късмет! Two Hearts
Виж целия пост
# 243
Според мен стига ембритата да са на една фаза на развитие, няма проблем да се върнат заедно. Нали са известни случаи на жени, забременели и родили близнаци от различни мъже. Simple Smile
Успех!
Виж целия пост
# 244
Вел не знам дали може така с различни донори,аз мисля-не,но пък и не съм компетентна.Прогестерона казват,че над 10 може-иначе колкото е по-висок е май по-добре.
Току що говорих с биолозите  - не било проблем, та ще ги сложим и трите.
Казах им и че сутринта рано искам да пусна прогестерон и след като го видят, ако резултата е ок тогава да размразяват.

Avonavi - двата Е са замразени на 5ти ден, а третия на 7ми - за него казаха, че така или иначе ще се трансферира заедно с другите.
Виж целия пост
# 245
Защо искаш да слагаш и трите Е?
Виж целия пост
# 246
сигурно иска тризнаци Simple Smile
Виж целия пост
# 247
Защо искаш да слагаш и трите Е?
С надеждата поне едно от тях да се захване Simple Smile
Не ми се правят поредни трансфери с по 1 бройка, а и док препоръча да ги сложим и трите.
Само единия от тях е с ПИД.

айййй  бамбарадамбара ...тризнаци, де да мога да ги износя на тези години с удоволствие Wink
Виж целия пост
# 248
Vel33, на мен при ЗЕТ на ЕЦ ми изследваха само Е2 и ЛХ и определиха след прегледа това да е деня на тригера, 12ти ден от цикъла. Прогестерон аз си проверих в деня на трансфера,беше 20 ng/ml  след 6 кринона. Мисля, че целта е да е над 15.
 ТСХ е доста ниско, но не казваш как е ФТ4. Внимавай с дозата, ако пиеш хормон. За кръвните групи, не знам, но единствено, ако има някакъв конфликт с 3 различни ДНК... Докторът би трябвало да знае.
Успех Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 249
За годините - на 41 родих близнаците и нямах проблем с бремеността. Дори можех още да ги изчакам, но лекарите решиха да е в 37+1 секциото. И държа да вметна, че не съм спортна натура, нито внимавам колко калории поглъщам и от какво Simple Smile
Виж целия пост
# 250
vel33 като те чета и вече съм сигурна,  че Персенска нещо ме претупа. Ето и на теб са ти сложили хориомон в събота имала си преглед и трансфера ще е в събота.
На мен ми го сложиха миналата събота и нито преглед имах нито нищо,  в неделя вечерта започнах утрогестана за да съм на трансфер в петък,  щото в събота тя не беше на смяна.
Във вторник ми сложи лепило и като я питах дали се е пукнал фоликула, каза да.
Ембриолозите като ми се обадиха казаха, че Персенска искала да пусна прогестерон преди трансфера.
Пуснах аз в петък в Цибалаб понеже и други изследвания правих и отивам в клиниката,  трансфера трябваше да е в 2.
От там ми заявяват,  че няма да размразят ембрионите преди да видят колко е прогестерона,  аз в шах. Това е за пръв път,  друг път аз съм си го пускала и съм и казвала евентуално да коригираме дозата.
Хайде и в клиниката пуснах,  излезе 11, а после от Цибалаб 14.
Пита ме дали ще правим, казах да.
Но в мен изникнаха наколко въпроса,  ако съм имала овулация и съм на 2х3 утрогестана,  защо беше нисък прогестерона и след като започнах утрогестана тя каза да не пия естрофем, но ако съм нямала овулация дали пък не трябва. Реших да пръскам един път на ден с линзетото пък каквото стане.
Виж целия пост
# 251
vel33 като те чета и вече съм сигурна,  че Персенска нещо ме претупа. Ето и на теб са ти сложили хориомон в събота имала си преглед и трансфера ще е в събота.
На мен ми го сложиха миналата събота и нито преглед имах нито нищо,  в неделя вечерта започнах утрогестана за да съм на трансфер в петък,  щото в събота тя не беше на смяна.
Във вторник ми сложи лепило и като я питах дали се е пукнал фоликула, каза да.
Ембриолозите като ми се обадиха казаха, че Персенска искала да пусна прогестерон преди трансфера.
Пуснах аз в петък в Цибалаб понеже и други изследвания правих и отивам в клиниката,  трансфера трябваше да е в 2.
От там ми заявяват,  че няма да размразят ембрионите преди да видят колко е прогестерона,  аз в шах. Това е за пръв път,  друг път аз съм си го пускала и съм и казвала евентуално да коригираме дозата.
Хайде и в клиниката пуснах,  излезе 11, а после от Цибалаб 14.
Пита ме дали ще правим, казах да.
Но в мен изникнаха наколко въпроса,  ако съм имала овулация и съм на 2х3 утрогестана,  защо беше нисък прогестерона и след като започнах утрогестана тя каза да не пия естрофем, но ако съм нямала овулация дали пък не трябва. Реших да пръскам един път на ден с линзетото пък каквото стане.
И в крайна сметка имаше ли трансфер ?
Виж целия пост
# 252
kupu, ако имаш съмнение за прогестерона, може да го изследваш, дори заедно с Е2. Ако ли не, може направо на 7-8 ден да пуснеш ЧХГ, ама да не те подстрекавам. Имплантацията би трябвало да е завършила вече днес...
Аз се притеснявах с тази стойност 20 ng, че е нисък, но така и не го проверявах, та все го мислех до уринарния тест на 8-ми ден. Като видях две черти, го изследвах заедно с ЧХГ. Естрофем не съм приемала.
Виж целия пост
# 253
Да имах трансфер. Аз винаги на 8 ден си правя теста, надявам се да се е изчистил хориомона до събота.
Виж целия пост
# 254
kupu аз след хориомона имах само един преглед в понеделник т.е. 3 часа след таймираната овулация. Това, което ме притеснява е дали този фоликул, който на прегледа беше 20мм ще се спука сам .....
За предния трансфер пих и естрофем, а сега само слагам утрогестан.
За прогестерона аз казах днес на биолозите, че държа да го пусна преди трансфера, Персенска не ми каза нищо. Иначе, понеделник го броим 0 ден и трансфера е събота - реално 5ти ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия