
https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1272176320290738176
От официалния акаунт на сериала ни:
Каква ще е следващата стъпка за Менекше, която се приближава до Санджар с бебето си в корема?
Малеее, тези трейлъри и озета са разбунили духовете. Където и да "влезеш" - колкото хора, толкова и мнения по въпроса.
Изведнъж всичко взе да се върти около Менекшето и бебето.
Този как ще реагира, онзи как ще реагира. Взе да ми намирисва на приказката за "нероден Петко".
А първо да го роди, пък после ще я мислим.
Но най-интересното е, че има хора които защитават Менекшето и дълбоко ѝ съчувстват. Напълно споделят правото ѝ да се бори за Санджар. Наре така и така не я интересува въпросния човек...
Отново ще кажа, че съжалявам че Менекше не е добра по душа. Ако беше в действителност такава, каквато се "прави" пред Санджар - и аз бих я подкрепила. Добро, честно момиче - що да не..
И понеже в момента чета актуалните за днес коментари във ФБ се натъкнах на един в който "Кой е ашкъм?" "прозвучал" като "Менекше е бременна". Т.е. това което казва Наре е "предателството" което изгаря Санджар и той се заклева да не произнася името ѝ.
Сега ситуацията се обръща - Наре е тази, която няма да произнася името на Санджар, заради "предателството" с Менекше.
Та се питам - има ли резон Менекшето бременността да е подставена от някого.











кой как ще й представи предстоящото събитие, поне за мен
Ние знаем за Наре, а после Мюзге, по взаимност.


ние възрастните формираме чрез постъпките си характерите на децата си. Затова ми е интересно как ще реагират и обяснят на Мелек новината Наре и Санджар. Това ще говори много и за тях. 

