Февруарски мами 2021

  • 31 746
  • 758
# 120
Аз съм си свалила Flo и там също показва по този начин даже леко се мърдата 😅
И аз го имам ,защото си следях менструацията ,но казвам тиии,това е мноого по-интересно .😁😁
Сега ще го видя 🤣
Виж целия пост
# 121
Аз използвам FEIA бременност, платената. Много съм доволна! Има всякакви полезни неща. Въпроси, съвети за всяка седмица, генератор с имена, крачкомер, форум.. има даже списък на забранени храни, лекарства и съставки. Наистина всичко. Единственото, което за мен беше малко объркващо е ,че изписва седмиците по друг начин. На 5+ дадени дни - пише 6г.с. ,но се свиква 😀
Виж целия пост
# 122
Хора ,има едно мобилно приложение "Pregnancy+" .Ако ви е интересно може да го прегледате.Показва всичко,като влезете в него ,излиза една голяма 3Д снимка на това как би изглеждало бебето ви в дадената седмица в която сте ,а като натиснете на нея ,излиза анимация на биещо сърчице и тн.Изчислявате си първи ден от последната менструация и започвате да следите.Много е интересно.

Много, много интересен арр.
много ми харесва биещото сърце и това, че можеш да го видиш от всички страни Simple Smile
Виж целия пост
# 123
fiuuuuuu, и аз си го инсталирах. Благодаря много за информацията.

Аз съм си инсталирала вече 4 -5 приложения за следене на бременност, ще видим до къде ще стигна 😂

П.с. - Ако някоя от вас се чуди дали да си заплати версията на FEIA,аз мога да и отговоря на въпроси свързани с платените нещица 🌻
Виж целия пост
# 124
Ако не ти е проблем публикувай информацията със забранените храни, лекарства и съставки. Направо като скрийншот ги качи.
Виж целия пост
# 125
Аз си инсталирах FEIA и мислех дали да заплатя. Харесва ми приложението, но сега ще пробвам и pregnancy +
Виж целия пост
# 126
Заповядайте, линк към DOX, архивирани са, защото са много снимки.
https://dox.abv.bg/download?id=adb07cdcab
Виж целия пост
# 127
И аз ползвам Pregnancy + и платената версия на Feia и съм доволна и от двете.
Виж целия пост
# 128
Здравейте, на 05.06. /1-ви ден закъснение/ видях видима бледа втора чертичка и на кръвен тест имах 141,39 mIU/ml, след 3 дена 455,61 mIU/ml. Първа бременност от първи опит ИКСИ на 2 бр 3 - дневни ембриончета Simple Smile Лекарката каза, че е супер и ме вика на преглед на 15.06. Simple Smile Според различните приложения и датата на посл.менструация - 10.05. термина ще е някъде между 11.02.21г. и 15.02.21г. Simple Smile По мои сметки днес съм 5г.с. + 0 дни, прегледа ще е 5г.с. + 2 дни... Тайничко се надявам, въпреки че знам, че е рано да чуем за сърчице/а Simple Smile Аз също инсталирах един куп приложения, но и на мен най-много ми допадат Pregndncy+ и на Feia/имам неплатената версия/*благодаря на #vdgvdg за снимките Simple Smile Засега имам подут стомах, няколко пъти леко ми се повдигна, спи ми се определено, по-често пишкане... ще кажете, че е рано, но страшно много ми се яде солено... умирам за сирене и маслини... нищо сладко не ми се яде, нито кисело, но солено... и пия много вода, явно след соленото... спрях кафето и имам проблем с ходенето по голяма нужда, което е доста неприятно... с какво заменихте кафето сутрин и през почивките на работа и какво гризкате през деня, че като чета, то всичко е химия и е вредно Simple Smile И аз се чудя за боядисването, понеже съм изрусена... резултата няма да е красив... подстригването не ме притеснява толкова... Успех на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Здравейте, на 05.06. /1-ви ден закъснение/ видях видима бледа втора чертичка и на кръвен тест имах 141,39 mIU/ml, след 3 дена 455,61 mIU/ml. Първа бременност от първи опит ИКСИ на 2 бр 3 - дневни ембриончета Simple Smile Лекарката каза, че е супер и ме вика на преглед на 15.06. Simple Smile Според различните приложения и датата на посл.менструация - 10.05. термина ще е някъде между 11.02.21г. и 15.02.21г. Simple Smile По мои сметки днес съм 5г.с. + 0 дни, прегледа ще е 5г.с. + 2 дни... Тайничко се надявам, въпреки че знам, че е рано да чуем за сърчице/а Simple Smile Аз също инсталирах един куп приложения, но и на мен най-много ми допадат Pregndncy+ и на Feia/имам неплатената версия/*благодаря на #vdgvdg за снимките Simple Smile Засега имам подут стомах, няколко пъти леко ми се повдигна, спи ми се определено, по-често пишкане... ще кажете, че е рано, но страшно много ми се яде солено... умирам за сирене и маслини... нищо сладко не ми се яде, нито кисело, но солено... и пия много вода, явно след соленото... спрях кафето и имам проблем с ходенето по голяма нужда, което е доста неприятно... с какво заменихте кафето сутрин и през почивките на работа и какво гризкате през деня, че като чета, то всичко е химия и е вредно Simple Smile И аз се чудя за боядисването, понеже съм изрусена... резултата няма да е красив... подстригването не ме притеснява толкова... Успех на всички Simple Smile

Добре дошла 🌹стискам ти палци за сърчице ❤️
Споделяме доста сходни симптоми.
Аз пия вода с лимон по цял ден, за да избегна гадене (което днес сутринта чак ме събуди)
Кафе пия, но само по 1 на ден и гледам да си го правя по слабичко. Ако следобед много ми се спи си пийвам 1 чашка количка. За хапване си вземам разни бисквитки солени от типа на TUC ,защото нямам апетит за почти нищо и просто ям, за да не ми е празен стомаха. Има ефект за гаденето наистина. Аз сладко съм хапнала веднъж само от както съм видяла положителния тест 😂 но пък с кеф си хапвам нектарини и череши, по цял ден таратор... Абе ще запазя линия известно време явно хахах
Виж целия пост
# 130
Оо черешкиии... И аз така... И ягодки, салата от домати и краставици, таратор същоо Simple Smile Ами то си е и лятно време, по-леки храни, плодчета... Аз си мисля и за айрян през деня, също освежаващо Simple Smile
Здравейте, на 05.06. /1-ви ден закъснение/ видях видима бледа втора чертичка и на кръвен тест имах 141,39 mIU/ml, след 3 дена 455,61 mIU/ml. Първа бременност от първи опит ИКСИ на 2 бр 3 - дневни ембриончета Simple Smile Лекарката каза, че е супер и ме вика на преглед на 15.06. Simple Smile Според различните приложения и датата на посл.менструация - 10.05. термина ще е някъде между 11.02.21г. и 15.02.21г. Simple Smile По мои сметки днес съм 5г.с. + 0 дни, прегледа ще е 5г.с. + 2 дни... Тайничко се надявам, въпреки че знам, че е рано да чуем за сърчице/а Simple Smile Аз също инсталирах един куп приложения, но и на мен най-много ми допадат Pregndncy+ и на Feia/имам неплатената версия/*благодаря на #vdgvdg за снимките Simple Smile Засега имам подут стомах, няколко пъти леко ми се повдигна, спи ми се определено, по-често пишкане... ще кажете, че е рано, но страшно много ми се яде солено... умирам за сирене и маслини... нищо сладко не ми се яде, нито кисело, но солено... и пия много вода, явно след соленото... спрях кафето и имам проблем с ходенето по голяма нужда, което е доста неприятно... с какво заменихте кафето сутрин и през почивките на работа и какво гризкате през деня, че като чета, то всичко е химия и е вредно Simple Smile И аз се чудя за боядисването, понеже съм изрусена... резултата няма да е красив... подстригването не ме притеснява толкова... Успех на всички Simple Smile

Добре дошла 🌹стискам ти палци за сърчице ❤️
Споделяме доста сходни симптоми.
Аз пия вода с лимон по цял ден, за да избегна гадене (което днес сутринта чак ме събуди)
Кафе пия, но само по 1 на ден и гледам да си го правя по слабичко. Ако следобед много ми се спи си пийвам 1 чашка количка. За хапване си вземам разни бисквитки солени от типа на TUC ,защото нямам апетит за почти нищо и просто ям, за да не ми е празен стомаха. Има ефект за гаденето наистина. Аз сладко съм хапнала веднъж само от както съм видяла положителния тест 😂 но пък с кеф си хапвам нектарини и череши, по цял ден таратор... Абе ще запазя линия известно време явно хахах
Виж целия пост
# 131
Ами дано си останем слаби поне хахаха
Аз доста лесно пълнея и се радвам ,че не  ми се хапва тестяно . Обаче с този нисък апетит чак малко се притеснявам ,но като отида при доки ще видим какво ще каже той 🌹🌻
Виж целия пост
# 132
Ами дано си останем слаби поне хахаха
Аз доста лесно пълнея и се радвам ,че не  ми се хапва тестяно . Обаче с този нисък апетит чак малко се притеснявам ,но като отида при доки ще видим какво ще каже той 🌹🌻
Малеее,аз се разбих от ядене 🤣🤣Но пък искам да кача така или иначе .Абее важното е да са ни здрави бебчетата и ние и това е .
Виж целия пост
# 133
Ами дано си останем слаби поне хахаха
Аз доста лесно пълнея и се радвам ,че не  ми се хапва тестяно . Обаче с този нисък апетит чак малко се притеснявам ,но като отида при доки ще видим какво ще каже той 🌹🌻
Малеее,аз се разбих от ядене 🤣🤣Но пък искам да кача така или иначе .Абее важното е да са ни здрави бебчетата и ние и това е .
Оле предния път бях така . За 2 седмици сигурно качих 3 4 килограма хахахха 
Питак ЛЛ вика ,че дето ми се гади не ям и ако продължавам така ще трябва да ми изпишат нещо. Четох че Вомитусхил(май) помагало и тези ЕМИЛ, пък ще видим 😂
Виж целия пост
# 134
Добро утро ,момичета ! Аз да ви се "похваля" с моите първи пориви за повръщане.Освен ,че се събудих в 6:30 ,бях умряла от глад .Ставам и решавам ,че ми се хапват пържени филийки,обаче няма яйца.Тръгвам с кучето до най близкия магазин,който е на километър/два от нас .Познайте ...НЕ РАБОТИ 😊 Там вече започва и да ми се повръща ,едва дочаках докато си стигна .Най-лошото е ,че хапвам нещо и започва да ми се гади още повече ,а мислех,че ще стане обратното😭
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия