Февруарски мами 2021

  • 31 746
  • 758
# 180
Здравей, присъединих се към тази група, но се чудя затворена ли е? Вижда ли се като коментираш нещо в групата? Питам защото още не сме казали на майка му и семейството... пък и бих предпочела да не се вижда от всичките ми приятели във фейсбук... + че е много рано... Ако си направим наша, ще се включа, но бих искала да е затворена и да не се вижда извън групата какво се коментира в нея Simple Smile
Здравейте, бъдещи мамчета! 😊
Щастлива съм да се похваля, че вчера видях, така чаканите, две чертички. Последната ми менструация беше на 17-ти май, би трябвало сега да съм 5+3 седмици. Планирам другата седмица да посетя АГ.
Това ми е втора бременност, мама съм на момче на 1г. и 10 м.
Стискам палци при всички ни да са успешни бременностите и февруари месец да се радваме на пухкави бебчета 🤗.

Имам и едно такова питане... Дали някоя от вас е отворила тайна група във Facebook?
Много ми е полезна тази на момченцето ми - споделяме си, подкрепяме се и завързваме приятелства. Бих се радвала да имаме такава и сега 😊.

Аз намерих тази по случайност заключена е
Виж целия пост
# 181
Заключена е ако не си вътре не можеш да видиш нищо


Здравей, присъединих се към тази група, но се чудя затворена ли е? Вижда ли се като коментираш нещо в групата? Питам защото още не сме казали на майка му и семейството... пък и бих предпочела да не се вижда от всичките ми приятели във фейсбук... + че е много рано... Ако си направим наша, ще се включа, но бих искала да е затворена и да не се вижда извън групата какво се коментира в нея Simple Smile
Здравейте, бъдещи мамчета! 😊
Щастлива съм да се похваля, че вчера видях, така чаканите, две чертички. Последната ми менструация беше на 17-ти май, би трябвало сега да съм 5+3 седмици. Планирам другата седмица да посетя АГ.
Това ми е втора бременност, мама съм на момче на 1г. и 10 м.
Стискам палци при всички ни да са успешни бременностите и февруари месец да се радваме на пухкави бебчета 🤗.

Имам и едно такова питане... Дали някоя от вас е отворила тайна група във Facebook?
Много ми е полезна тази на момченцето ми - споделяме си, подкрепяме се и завързваме приятелства. Бих се радвала да имаме такава и сега 😊.

Аз намерих тази по случайност заключена е
Виж целия пост
# 182
Стискам палци Simple Smile Аз ще ходя на 25-ти, четвъртък, другата седмица Simple Smile Дано всичко е наред и да чуем и ние сърчица Heart Heart Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
PureLove страхотна новина !🍀🤗❤
И аз съм в сряда за сърчица 🍀🙏🏻❤
Виж целия пост
# 183
Здравейте,днес бях на преглед за съжаление отново извънматочна в дясната тръба. Ще се подготвяме за операция, на вас желая успешен финал Simple Smile
Виж целия пост
# 184
Здравейте отново, момичета.
И аз видях една заключена група, но така приятелите ни във facebook могат да видят, че членуваме в такава група. Нещо, което на този етап не желая да се случва. Затова предлагам да е тайна групата. Само членовете на групата, ще виждат другите такива.
Ако искате, ще я направя и която желае да ми пише да я добавя?  😊

Неиздържах и побързах да направя група с име "Февруарски мами 2021".
Би трябвало да не можете да я намерите, затова ми пишете на лично съобщение за да ви поканя 😊.
(За да Ви изпратя покана ми е нужен e-mail-а, с който е регистриран профила Ви)
Виж целия пост
# 185
Здравейте,днес бях на преглед за съжаление отново извънматочна в дясната тръба. Ще се подготвяме за операция, на вас желая успешен финал Simple Smile

Успех с операцията! Следващия път вече до финал да избуташ.
Виж целия пост
# 186
Здравей, присъединих се към тази група, но се чудя затворена ли е? Вижда ли се като коментираш нещо в групата? Питам защото още не сме казали на майка му и семейството... пък и бих предпочела да не се вижда от всичките ми приятели във фейсбук... + че е много рано... Ако си направим наша, ще се включа, но бих искала да е затворена и да не се вижда извън групата какво се коментира в нея Simple Smile
Здравейте, бъдещи мамчета! 😊
Щастлива съм да се похваля, че вчера видях, така чаканите, две чертички. Последната ми менструация беше на 17-ти май, би трябвало сега да съм 5+3 седмици. Планирам другата седмица да посетя АГ.
Това ми е втора бременност, мама съм на момче на 1г. и 10 м.
Стискам палци при всички ни да са успешни бременностите и февруари месец да се радваме на пухкави бебчета 🤗.

Имам и едно такова питане... Дали някоя от вас е отворила тайна група във Facebook?
Много ми е полезна тази на момченцето ми - споделяме си, подкрепяме се и завързваме приятелства. Бих се радвала да имаме такава и сега 😊.

Аз намерих тази по случайност заключена е

Не се показва на приятелите ти какво си писала. Но както виждаш, всеки може да я намери и да види, кои са членовете й. Ако имаш близки, които се интересуват от мамешки групи, може да им излезе като предложение и да видят че си вътре. Толкова.
Докато тайната група, която създадох, няма да се показва на никой, който няма покана Simple Smile .
Заповядайте, пишете ми! Simple Smile
Виж целия пост
# 187
Малко ниски тромбоцити, консултация с хематолог. За сега не се налага да пия лекарства, но ще ги следим всеки месец. Бях се шашнала много, но сега съм малко по-спокойна. Гушкам ви всички!
Виж целия пост
# 188
Здравейте,
И аз се присъединявам към бъдещите февруарски майки 🥰
Виж целия пост
# 189
Само да попитам:Някой правил ли е фейсбук група,защотот там по-лесно се пише Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Само да попитам:Някой правил ли е фейсбук група,защотот там по-лесно се пише Simple Smile
Да, изпрати ми мейла си на лично съобщение, за да те добавя Simple Smile
Виж целия пост
# 191
Неиздържах и побързах да направя група с име "Февруарски мами 2021".
Би трябвало да не можете да я намерите, затова ми пишете на лично съобщение за да ви поканя 😊.
(За да Ви изпратя покана ми е нужен e-mail-а, с който е регистриран профила Ви)




пиша ти Simple Smile на лично
Виж целия пост
# 192
Момичета споделете какво взимате за гадене 😩. Не повръщам ,но това чувство за гадене ще ме побърка , а като излезна на сън става още по зле особенно ако е топло Sad .
Виж целия пост
# 193
Пипи, и аз съм така. Взех от аптеката някакъв Антиметил, но за момента не виждам резултат изобщо. Търся това "Емил", но не мога нещо да го намеря в аптеките.
Виж целия пост
# 194
Пипи, и аз съм така. Взех от аптеката някакъв Антиметил, но за момента не виждам резултат изобщо. Търся това "Емил", но не мога нещо да го намеря в аптеките.
Какво е това ще пуснеш ли снимка ?
Аз пия по малко кола , но не може да я пия постоянно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия