Хайде, ЮЛИ, идвай вече- да гушкам малко буболече! Тема № 8

  • 51 216
  • 716
# 165
Моите родители и свекърите ще дойдат за изписването и после ще спат всички у нас, защото не живеем в един град. Честно казано въобще  не ми се занимава и даже си мисля, че няма да ми е приятно толкова хора наблъскани вкъщи, но ще изтърпя един ден. Иначе искам само майка ми да дойде, за да ми помага, но няма как да отрежа свекървата Grinning
Виж целия пост
# 166
Ние за изписването нищо няма да правим, само ММ ще дойде да ме вземе и това е. Други хора честно казано и не искам. Всички са инструктирани, че ще бъдат поканени и да не ми изтипосва никой.
А пък някой да ми се вре в лицето на бебето, особено при тази ситуация, няма как да се случи.
Виж целия пост
# 167
За изписването,  само ММ и баткото ще дойдат да ни вземат пред болницата.  Ще пътуваме извън София до вкъщи (ще раждам в София живот и здраве),  а на двора ще ни чакат мойте родители и свекърите (ако не са на работа).  Със свекърите живеем в различни къщи,  но делим общ двор,  така че няма начин да не се видим,  а нашите живеят сравнително на близо и също ще ни посрещнат,  а и ще помагат за баткото,  докато аз съм в София.  Но само на двора и хайде чао и до скоро Simple Smile
Виж целия пост
# 168
Аз съм от снощи в болница. Дойдох с контракции и спукан мехур и те спряха и раждане йок. Ако не тръгне тая нощ утре индукция
Как да нещата? Бебчо роди ли се??

Бебчо се роди вчера на обяд с много бърза индукция с епидурална, направо по учебник. Като не пожела сам 😃 голям хубавец и лакомник е, 3120/51 ♥
Виж целия пост
# 169
Еее, честито! Живи, здрави и щастливи да сте.
Виж целия пост
# 170
Аз съм от снощи в болница. Дойдох с контракции и спукан мехур и те спряха и раждане йок. Ако не тръгне тая нощ утре индукция
Как да нещата? Бебчо роди ли се??

Бебчо се роди вчера на обяд с много бърза индукция с епидурална, направо по учебник. Като не пожела сам 😃 голям хубавец и лакомник е, 3210/51 ♥
Честито! Бъдете здрави! ❤️
Виж целия пост
# 171
Честита рожба, да ви е жив и здрав!
Виж целия пост
# 172
Честит рожба! Да ти е жив и здрав Blue Heart Бързо възстановяване и много да се гушкате Hug
Виж целия пост
# 173
Аз съм от снощи в болница. Дойдох с контракции и спукан мехур и те спряха и раждане йок. Ако не тръгне тая нощ утре индукция
Как да нещата? Бебчо роди ли се??

Бебчо се роди вчера на обяд с много бърза индукция с епидурална, направо по учебник. Като не пожела сам 😃 голям хубавец и лакомник е, 3210/51 ♥


Честита Радост! Да е здрав, все така лаком и да сте много, много щастливи ❤️
Виж целия пост
# 174
Ех че хубави новини!
Живи и здрави да сте ,много да се гушкате и да се радвате един на друг!
Когато можеш разкажи повечко как мина раждането:)
Виж целия пост
# 175
Йейй, че хубави новини! Честити да сте! Да ти е жив и здрав! Бързо възстановяване! 🎉
Виж целия пост
# 176
Честито и от мен Simple Smile Tada
Виж целия пост
# 177
Честита радост 💙💙 бъдете живи и здрави 💙💙💙
Виж целия пост
# 178
Честито бебче Heart Аз днес се събудих със схванат врат, така ме боли, че не мога да мръдна, ужасно е... Вкъщи боядисваме, нещата от гардеробите са изкарани навън, за да може мъжът ми по-лесно да ги мести, и познайте какво е, а аз с този врат незнам как ще си наредя нещата. Какво мога да пия, дайте идеи? Вчера бях на преглед, бебчето върви седмица напред - 2400гр, вече съм в майчинство. Нощница за болницата си взех една от пепко, не е за кърмене, но деколтето е доста изрязано и мисля, че ще стане, друга си взех от магазин до болницата, където се следя. Вчера дойде и козметиката за бебето, Юриаж за къпане и лосион и олио на Биодерма. Трябва да намеря хавлийка за къпане. Не остана... При предната бременност изобщо не съм си мислела, че бебето може да тръгне по-рано от термин, а сега постоянно нещо такова ми е в мислите.
Виж целия пост
# 179
Честито бебче! Да е живо и здраво.Blue Heart

Днес ни пристигна кошницата за кола. Взехме такава с основа clik- clak. Някой дали е използвал с подобна основа и дали е удобна ? Мислехме да вземем с isofix, но този вариант беше по- бюджетен и затова заложихме на него.
Козметика и аз взех вчера на Биодерма - душ гел и лосион за тяло. Олио за лятото мисля, че не е нужно, освен ако бебето не е с много суха кожа. Взела съм и судокрем против подсичане.Simple Smile
Днес нямам сили за нищо. Явно с напредване на бременността ще е  така. Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия