Бавно ЯНУАРИ наближава, а в корема бебо шава.

  • 14 549
  • 304
# 45
Здравейте моми4ета Hug снощи като застанах пред огледалото се оплаших от това което видях smile3511имам стрии.до сега никога съм нямала а уж се мажа с крем който ми е препоръ4ан от аптеката.направо ще се побъркам.какво да правя smile3518засега са само по дупето ама е много грозно.дали като родя и ще из4езнат при упорито мазане.снощи 4ак се разплаках а мъжо ми се смее 4е пла4а за глупости hahahaзнам 4е това е за сметка не бебо ама не се 4увствам добре Wearyмоля ви кажете какво да правя smile3525
Здравейте и то мен!!
Относно стриите четох някъде тук във форума че лесно се заличавали с някакъв крем на Клиниънс който ктрувал около 16 лв, но не трябва да се пропуска и ден-така че ако искаш пробвай с него.
Аз лично ползвам Percutalfa, но незная дали ще е ефикасна. По -нататък ще си проличи Simple Smile
Виж целия пост
# 46
Здравейте мили момичета .Едва днес надигам глава от кревата и веднага ви пиша.Преживях едни от най кошмарните си дни.След детето грипа веднага тръшна и мен и представете си ужаса аз лежа в едната стая,тя в другата а майка ми( да е жива и здрава ) ту при едната ,ту при другата.От грипа ли,от разтройството ли,от притеснения ли получих не точно прокървяване а нещо като зацапване.И да видите в петък детето в Пирогов на система,аз в МД евентуално за приемане.Слава Богу на мен ми казаха,че е нещо незначително дадоха ми Магнезии и ми казаха да си лежа в къщи.Детето след като му е свършила системата са ги пуснали и тях.И така до днес.Да чукна на дърво,започваме да се възстановяваме.Момичета,извинете за това,че ви занимавам с мойте проблеми,но исках да споделя.ПАЗЕТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ЗДРАВИ.ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ
Виж целия пост
# 47
Здравейте и хубав ден!!!
Клеми, надявам се банята ви да е фугирана и готова, а след като махнете мръсотията от майстора да се окаже, че наистина е завършена!!!!  newsm17 Защото при нас се получи че трябваше да я правим наново - с нови плочки и т.н. именно след като "майстора" я беше фугирал.
За стриите - сестра ми получи ужасяващи стрии - като рани - в седмия месец. Сега племенника е на 3 месеца, а нейните стрии са останали само линии, които постепенно изчезват. Маже се с Мустела - струва около 30 лв, но е много ефикасен крем. И аз ползвам такъв откакто почна да се забелязва коремчето ми smile3521
Виж целия пост
# 48
jina честита девойка  bouquet Добре дошла в розовия отбор
И от мен,ЧЕСТИТО. Увеличава се розовия отбор. Laughing
Виж целия пост
# 49
Здравейте мили момичета .Едва днес надигам глава от кревата и веднага ви пиша.Преживях едни от най кошмарните си дни.След детето грипа веднага тръшна и мен и представете си ужаса аз лежа в едната стая,тя в другата а майка ми( да е жива и здрава ) ту при едната ,ту при другата.От грипа ли,от разтройството ли,от притеснения ли получих не точно прокървяване а нещо като зацапване.И да видите в петък детето в Пирогов на система,аз в МД евентуално за приемане.Слава Богу на мен ми казаха,че е нещо незначително дадоха ми Магнезии и ми казаха да си лежа в къщи.Детето след като му е свършила системата са ги пуснали и тях.И така до днес.Да чукна на дърво,започваме да се възстановяваме.Момичета,извинете за това,че ви занимавам с мойте проблеми,но исках да споделя.ПАЗЕТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ЗДРАВИ.ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ

Здравей, надявам се с това да са свършили проблемите ти!!! Поздрави и лека бременност!!! smile3525
Виж целия пост
# 50
Здравейте. Вчера и днес не мога да си дтрца очите отворени, само ми се спи и почвам вече да се плаша. Клеми надявам се да се оправите в срок с ремонта, само не си разваляй дните заради това. Аз вече се примирих, че ще живея в мизерия поне до декември, като банята и спалнята няма да ги пипаме тази година. Теглих една майна на всичко и си искам само климатика, за да е топло. Crossing Arms Другото когато-тогава.
Гале банския е много готин и ти седи много сладко Grinning
Виж целия пост
# 51
 Май всички сме почнали ремонти. ooooh! Ние банята я оставихме за догодина,щото намаляха финансите.Само спалнята оправихе-изолация,паркет,парно,дограма,щори и т.н.Всичко ни е новичко и хубаво.Оставили сме място и за леглото на бебо.Имам ужасно много идеи за цялостен ремонт,ама за тая година стига толкова.Сега остава да чакаме живо и здраво бебче.
 Не искам да минавам ужаса,който преживява сега колежката ми.Термина й беше 20 дни след мен.Вчера загуби второ бебе за период от 1 година-беше в 5 месец сега,а плода е бил болен и мъртъв.Не пожелавам на абсолютно никой да изживява такъв шок.Много лека бременност на всички и да си имаме живи и здрави деца.Че вчера от притеснения (и шефа може да ме прецака с майчинството) получих контракции.Не искам да ви депрасирам,но моля ви Praynig пазате се и не се ядосвайте за нищо,моля ви.
Виж целия пост
# 52
Здравейте!
Банята / естествено/ не е фугирана, дори половин стена не е фугирал човека, веднага е офейка снощи, ама не се ядосвам, защото си знаех, че ще е така. Днес ще фугира банята, утре, живот и здраве кухнята...ама да не ви занимавам с моите глупости.
buba_dokeva, да се оправяте бързо! И на мене малката ми лепна един вирс, още съм хремава и кашлям, ама вече съм на оправяне, а тя на 2рия ден беше като нова, все едно никога не е била болна. Много здрав организъм има това дете, пу! да не и е уроки.  Laughing
Виж целия пост
# 53
Здравейте и аз съм за януари и май ще си имаме момеченце!!! Grinning
Отначало като разбрах, че съм бременна се сещесах, не очаквах да стане от първите опити - планирахме да започнем опитите от  март - април, за да може евентуално да за бременея през есента или поне в началото на зимата - а в последствие разбрах ме, че още в края на април съм забременяла Laughing
Много ми се искаше да е момче - първото ни дете е момче - Гого на 3г. и 6мес., и си мислех че така ще е по-добре за децата - ще си имат свойте мъжки игри и т.н., а сега колкото повече осъзнавам че нй-вероятно ще е момиче, си мисля как ще обикалям по магазините да купувам раклички, полички  Grinning
Приятен Ви ден!!!
Утре ще ходя при докторката, и като каже какво е със сигурност ще ви пиша!
Виж целия пост
# 54
Май всички сме почнали ремонти. ooooh! Ние банята я оставихме за догодина,щото намаляха финансите.Само спалнята оправихе-изолация,паркет,парно,дограма,щори и т.н.Всичко ни е новичко и хубаво.Оставили сме място и за леглото на бебо.Имам ужасно много идеи за цялостен ремонт,ама за тая година стига толкова.Сега остава да чакаме живо и здраво бебче.
 Не искам да минавам ужаса,който преживява сега колежката ми.Термина й беше 20 дни след мен.Вчера загуби второ бебе за период от 1 година-беше в 5 месец сега,а плода е бил болен и мъртъв.Не пожелавам на абсолютно никой да изживява такъв шок.Много лека бременност на всички и да си имаме живи и здрави деца.Че вчера от притеснения (и шефа може да ме прецака с майчинството) получих контракции.Не искам да ви депрасирам,но моля ви Praynig пазате се и не се ядосвайте за нищо,моля ви.
Искрено ти съчувствам за колежката. Това наистина е голям шок, на мен ми се наложи преди известно време да лежа в болницата за задържане и там бях почти свидетел на една такава загуба. Ужасно е, оттогава много ме е страх и само си представям какви ли не гадости, а не трябва. До този момент бременността ми вървеше гладко и не съм си и помисляла, какви лошотии преживяват хората. Сега, разбира се гледам да се пазя повече, защото преди почти не го правех. Мислех си, че ще изкарам една "железна" бременност, но май не е точно така.
Затова пази се и ти, майната му на шефа ти censored, пази бебо - то и ти сте най-важни от всички сега.
Виж целия пост
# 55
Нашия тати снощи си дойде. Докато го чаках бях много притеснена, защото полета от Прага кръжеше 1 час около летището и не кацаше заради бурята. buria Но техния самолет дойде по разписание, само 15 мин. е обикалял. И сега съм щастлива и спокойна, че е при мен.  Grinning
Вижте какъв подарък донесе на бебо от Монако. Аз го бях харесала миналата година когато бях там и му поръчах с 3 гласа. blahblah

ето го тук

Харесва ли ви? Взел е по-голям размер и по-добре да го носи по-дълго време.
Виж целия пост
# 56
Айде Гале,честита радост.Сега вече може да си спокойна щом мъжо е до теб .А гащеризона е много сладък Joy-и мъжа ми и свекър ми много му се радваха.Да не ходите във Формула 1  baby_neutral
mim40 благодаря ти за съчувствието-сега колежката се разведрява като се ядосва на шефа и не мисли толкова за бебето.Ще се мъчим по-спокйно да я караме.Обаче бебо усеща-вчера като плаках от нерви то се измори от шаване-все едно ме успокоява мъничето.Не искам да си представя живота без него-преживях един подобен ужас в началото(а всичко било заради гъбички),не искам да се повтаря. Sad
Айде стига драми -да се радваме на бъдещите си отрочета и на въодушевените татковци. Blush
Виж целия пост
# 57
Супер е Гале, ще си имате един малък състезател, а знае ли човек, може би и бъдещ шампион  Simple Smile

Я да попитам нещо - тази вечер за пръв път усетих бебето с ръка на корема, демек отвън, ама нормално ли е да е толкова ниско долу? Съвсем не беше в областта на стомаха, а по-скоро някъде между яйчниците, на това ниво newsm78 Ама и как го обясних  Wink
Знам, че при всеки е индивидуално, но ми стана странно, а ме изрита така стабилно, че няма как да е било друго  Simple Smile
Виж целия пост
# 58
Елеонора, не се знае може да е момиче, но въпреки това ще го носи. Аз съм убедена, че ще имаме момче. И аз понякога го усещам ниско долу, зависи как е застаноло. Мисля, че няма смисъл да се притесняваш. Аз вече всеки ден усещам ритничета и съм щастлива. Laughing Като бях сама и му говорих за тати къде е и какво прави и то веднага започна да рита. newsm30 Може да е съвпадение, но според мен разбира какво говоря, нали казват, че в 5 ти месец чуват.  Thinking
Виж целия пост
# 59
Добро утро мами!
Днес съм особено щастлива, защото бебето ме събуди с едни хубави и отчетливи ритници, които се усещаха и с ръка върху корема  Grinning иначе досега си мърдаше лекичко, и аз съм го усещала ниско долу.
Лошото е, че от вчера имам някакви гадни киселини, които не ми дават мира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия