Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако майсторите не завършат ремонта в срок?
Защо изпитвам усещането, че носът ми кърви по време на бременност?
Как да се справя с появата на стрии по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако майсторите не завършат ремонта в срок?
Ако майсторите не завършат ремонта в срок, трябва да говорите с тях и ясно да посочите крайния срок за завършване на работата. Ако те не реагират, можете да потърсите правна консултация или професионален съветник за намиране на решение. Важно е да се защитите от всякакви потенциални отрицателни последици, като например пропуснати крайни срокове за преместване или допълнителни разходи.
-
Защо изпитвам усещането, че носът ми кърви по време на бременност?
По време на бременност капсулите стават по-крехки поради хормонални промени и увеличен кръвен обем, което може да доведе до кръвотечения от носа. Това е често срещано явление и обикновено не е причина за безпокойство. Въпреки това, обадете се на вашия лекар за потвърждение и съвет как да управлявате ситуацията.
-
Как да се справя с появата на стрии по време на бременност?
Стриите са често срещани по време на бременност поради бързото разтягане на кожата. За да помогнете за възстановяване и предотвратяване, използвайте специални кремове като тези от Clinicians или Percutafa, които са доказано ефективни. Редовното и последователно приложение е от ключово значение за подобряване на външния вид на кожата и намаляване на появата им след раждането.
-
Какво да правя, ако усещам движенията на бебето?
-
Как мога да облекча киселините, които изпитвам по време на бременност?
снощи като застанах пред огледалото се оплаших от това което видях
имам стрии.до сега никога съм нямала а уж се мажа с крем който ми е препоръ4ан от аптеката.направо ще се побъркам.какво да правя
засега са само по дупето ама е много грозно.дали като родя и ще из4езнат при упорито мазане.снощи 4ак се разплаках а мъжо ми се смее 4е пла4а за глупости
знам 4е това е за сметка не бебо ама не се 4увствам добре
моля ви кажете какво да правя 

Защото при нас се получи че трябваше да я правим наново - с нови плочки и т.н. именно след като "майстора" я беше фугирал.
Добре дошла в розовия отбор
Другото когато-тогава.
Ние банята я оставихме за догодина,щото намаляха финансите.Само спалнята оправихе-изолация,паркет,парно,дограма,щори и т.н.Всичко ни е новичко и хубаво.Оставили сме място и за леглото на бебо.Имам ужасно много идеи за цялостен ремонт,ама за тая година стига толкова.Сега остава да чакаме живо и здраво бебче.
пазате се и не се ядосвайте за нищо,моля ви.
, пази бебо -
Но техния самолет дойде по разписание, само 15 мин. е обикалял. И сега съм щастлива и спокойна, че е при мен. 
-и мъжа ми и свекър ми много му се радваха.Да не ходите във Формула 1 
Ама и как го обясних 
Може да е съвпадение, но според мен разбира какво говоря, нали казват, че в 5 ти месец чуват.