Топло лято идва вече, расте ДЕКЕМВРИйското човече ! {тема 4/2020}

  • 28 221
  • 768
# 195
Дженна, сегааа разбрах, мерси ! Обаче мацката на снимката не е бременна, мисля си че ако има корем, ластикът на долнището ще се падне точно там... Може и да греша, де.
Но ти пък си с късен термин, съответно коремчето ти ще е е по-малко и може и да ти е удобен. Hands V
Е, Лали, на теб ти го дава май така, защото ти си започнала от сравнително високо тегло /нали беше споменала, че не си свалила всичко от предишната бременност/. Thinking
Виж целия пост
# 196
Рейв, страхотен и полезен калкулатор, аз съм си перфектна спрямо него. Lali, аз като като казвам,че имам апетит не значи че ям постоянно, внимавам какво хапвам. Основно плодове,заленчуци , ядки..., никакво тесто. Но този прословут доктор с неговия коментар..... как може да ти каже такова нещо
Виж целия пост
# 197
raveДа, почвам със скромните 81 Joy, но много искам да не надвиша 90, ако може Cry

kristaОоо, питай ме за бисери на АГ. Ще оставя още един Joy
Понеже въпросният началник отделение ме взе за раждане, но не и да следене (той човека просто не следи и не назначава изследвания), моята драма продължи при друга известна столична АГ. Когато обсъждахме желанието ми за родоразрешение (поради доста причини беше секцио), тя ми каза: "Миличка, щом няма да раждаш нормално, не си готова да ставаш майка".
Сега вече ми е смешно, но тогава с бременният ми акъл и хормони ми идеше да я ощипа и са си изляза Joy
Виж целия пост
# 198
Момичета, благородно ви завиждам за това, че толкова малко кг сте качили. Аз тъй като съм с ИР и преди да забременея успях да сваля 10кг с Глюкофаж Хр и фитнес всеки ден, но вече си върнах 7 😢
Знам че са много, но не ям повече от преди, просто спрях лекарствата и фитнеса поради отлепяне в 8г.с. Тъй че при мен нещата не вървят на добре, надявам се като изляза болничен да успявам да се разхождам повече.
Виж целия пост
# 199
liina следиш ли се сега при ендокринолог?
И като цяло да не ти пука, както се казва по-добре с бебче, отколкото с плосък корем и малък задник Heart
Има време за всичко, пак ще си влезеш в норма Simple Smile
Виж целия пост
# 200
liina следиш ли се сега при ендокринолог?
И като цяло да не ти пука, както се казва по-добре с бебче, отколкото с плосък корем и малък задник Heart
Има време за всичко, пак ще си влезеш в норма Simple Smile
Ами трябваше май месец да направя обременяване с глюкоза, за да се види как се отразява лечение, но тъй като спрях лекарствата още март месец и все още не съм ходила. Генеколожката ми знае за ИР, пусна ми допълнителни изследвания към стандартните и на следващия преглед ще видим какво ще каже. Като цяло всичко е наред с изследванията, само гликирания хемоглобин е над нормата. Единствено нещо, което промених, е че започнах да закусвам, защото просто ми става много лошо. Но кг си се качват и само докато дишам.
Виж целия пост
# 201
liina не отлагай ендокринолога. Аз съм с гестационен диабет, а сегашното ми АГ каза: "Глупости, ти си с нарушена обмяна на веществата" и махна с ръка.
За хратата ти си знаеш никакви картофи, ориз, бял хляб, сладки изкушения. Ако ендото реше може да ти даде глюкомер да се следиш или да ти включи лекарство за захарта.
Виж целия пост
# 202
raveДа, почвам със скромните 81 Joy, но много искам да не надвиша 90, ако може Cry

kristaОоо, питай ме за бисери на АГ. Ще оставя още един Joy
Понеже въпросният началник отделение ме взе за раждане, но не и да следене (той човека просто не следи и не назначава изследвания), моята драма продължи при друга известна столична АГ. Когато обсъждахме желанието ми за родоразрешение (поради доста причини беше секцио), тя ми каза: "Миличка, щом няма да раждаш нормално, не си готова да ставаш майка".
Сега вече ми е смешно, но тогава с бременният ми акъл и хормони ми идеше да я ощипа и са си изляза Joy

Ужас, представям си....аз съм с много тесен  таз и съм 90% сигурна , че ще е секцио, но да ми и в някой, че не съм готова да ставам майка..... Важното е, че сега гледаш с насмешка на подобни коментари и не им се впрягаш. В кой град се развива цялото действие, че нямам спомен от къде си
Виж целия пост
# 203
Лина, хич не отлагай, дори и АГ да не те насочи за консултация с ендокринолог, обади се ти и отивай.
Поръчах разни неща от алиекспрес, след месец два като дойдат ще ви кажа как са. Главно подплънки за кърмене, че бяха по 1-2 долара. Не се сдържах и купих и едни лепящи звездички и лунички, които през нощта светят, аз като малка имах такива на тавана и ми бяха много любими.
Виж целия пост
# 204
Момичета, май усетих нещо Hug
Като бълбукане и къркорене на червата, само че по целия корем? Дали е бебето или обедната супа? Grinning
Отностно килограмите, от утре започвам и аз да се меря, ще се престраша.
Този тип бански много ми харесват, не знам дали ще ся удобни обаче за коремчета. Миналата година си купих цял, много хубав, сума пари дадох за него и не успях да го сложа, май и тази година няма да успея и ще си карам с половинките Cry
Виж целия пост
# 205
krista от София съм Joy
А още не ми е минало от "беседата" ми в неделя с новото ми АГ по здравна каса, за да ви разкажа.
Е там вече, ако въпросната не беше колежка на свекърва ми скандала не и мърдаше.

sealove пърхане, балончета и все едно нещо те гъделичка отвътре. Няма как да го сбъркаш Heart
Виж целия пост
# 206
Сийлов, най-вероятно е беб.
При мен беше сякаш имам струна в корема и някой я дръпна. Все едно ме удари лекичко ток отвътре. Heart Exl
Да, мога да го сравня и с къркорене на черва, но безшумно и доста по-леко.
Виж целия пост
# 207
liina не отлагай ендокринолога. Аз съм с гестационен диабет, а сегашното ми АГ каза: "Глупости, ти си с нарушена обмяна на веществата" и махна с ръка.
За хратата ти си знаеш никакви картофи, ориз, бял хляб, сладки изкушения. Ако ендото реше може да ти даде глюкомер да се следиш или да ти включи лекарство за захарта.
Да да, ще ходя. Аз глюкомер имам, нивата на глюкозата са нормални, но тези на инсулина не са.
Виж целия пост
# 208
Благодаря 💙

Ти изглежда ще ходиш и на междинната / ранната ФМ. На мен АГ не ми е казвала нищо за нея, директно ме насочи към следващата, но се замислих дали пък да не си запазя час. Докога се правеше тя?


Силвия, в 17г.с.+5 съм.
Точно на 27.07 съм и аз на
втората ФМ. Blush
Забравих да ти честитя синичкото. Blue Heart
Виж целия пост
# 209
Здравейте. Днес бях на преглед, последно ходих точно преди месец. Докито потвърди резултата пт пренатеста- момиче. Вече е 206 грама. Беше доста подвижна. Много се равам, че всичко е наред, че нато не я бях виждала месец се притеснявах.Утре и аз ще запиша час за ФМ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия