Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 137 741
  • 2 647
# 1 215
Имам регистрирани сигурно вече двеайсетина кода в Спаркса и нито един ваучер за Емаг......
Ще се включа в играта за робота на Лидл.За последно.......Те нещо не ме обичат Grinning
Защо ги регистрираш в Спаркс? На mypromocc.bg са ваучерите за ЕМАГ
Виж целия пост
# 1 216
Някой ако има ненужни МВ на Виваком за споделяне, ще съм благодарна 😊
В Своге явно са теглили вчера.
И там ме няма. Мрън 😁
На село нямам достъп до магазини, та на няколко дни отскачам до град. Ще се опитам поне още една бележка в Своге да регна.

Честито за колелата от Метро. Много готина награда и точно сега за лятото.
Аз подкарах Драг-а от Нивея миналото лято. Доста зор видях с тия скорости, но определено си заслужават тия награди.
Виж целия пост
# 1 217
Печеля от Своге продуктов пакет.
Виж целия пост
# 1 218
Добро утро! Точно в 8.00 и аз спечелих ваучер за Емаг😆 Току- що получих и смс за доставка на книгата от Розали.Хубав ден на всички!🌞
Виж целия пост
# 1 219
Честити награди!
Вчера случайно ми попадна една капачка за емаг и я регистрирах! Печеля ваучер! Изобщо не очаквах!
Виж целия пост
# 1 220
Има ли ограничения на ваучерите от Емаг на номер?
Виж целия пост
# 1 221
Честито! И аз намирам бели капачки - 5 до тук (пак започнах да ги взимам, бях спряла, заради вируса), но до сега не съм печелила от намерена.

Има ограничение по 3 ваучера на профил (телефон).
Виж целия пост
# 1 222
Честито на всички за хубавите награди!
Днес в Кауфланд взех за последно 4 бири да се пробвам за чадър, като взех една повече, ако се падне кенче. Е познайте, паднаха ми се 4 кенчета. С тази игра приключвам така: от около 250 езичета, в семейството пием доста бира и като почудо на мъжете доста им харесва, от които около 60-70 са бири награда. Много исках някоя от големите награди, но не ми се паднаха. За утешителна награда съм с две чанти, сега ще се чудя за какво да ги разменя. То като цяло за последните 2-3 месеца освен футболната награда от прингълс само това ми е. А участвам и участвах почти навсякъде.
Ако искаш ваучер за емаг разменям веднага за една хладилна..
Виж целия пост
# 1 223
Имам регистрирани сигурно вече двеайсетина кода в Спаркса и нито един ваучер за Емаг......
Ще се включа в играта за робота на Лидл.За последно.......Те нещо не ме обичат Grinning
Защо ги регистрираш в Спаркс? На mypromocc.bg са ваучерите за ЕМАГ

Така де там си ги регистрирам.Че не съм в час - факт , но не и толко много.
Чакам си комплекта от Прингълс днес.
Виж целия пост
# 1 224
Игра със скреч карти при покупка на сладоледи за над 5 лв. https://---shoretner923-3enOEjy
Виж целия пост
# 1 225
И аз получих съобщение за книгата от Розали  за днес .И още се надявам на Евридей,Своге,Рошен,Роден край.😀😀😀🌹🌹💞💞❤
Виж целия пост
# 1 226
Ох ще пощурея с тоя Емаг.
Натъманих продукт + доставката за точно 30,00 лв.
Въведох ваучера и поръчката стана 0,00 лв.
Избрах си адрес, всичко точно.
После ме накара да платя с карта или наложен платеж.
Наложения платеж нали има такса и си викам айде с карта. Изписа, че е приета поръчката.

Преди малко ми звъни една госпожа да ми се кара, че не съм си била платила поръчката и няма да я изпратят ако до 24 часа не я платя и съответно ще анулират артикулите, които съм поръчала.
Хубаво де, аз й обяснявам, че няма какво да плащам, защото ползвам ваучер и съответно поръчката ми е 0 лева, как с карта да платя 0 лева?!?! И ми вика не ме интересува и ми затвори.
Просто съм потресена.
Сега да я чакам ли тая поръчка или съм изгоряла с ваучера....
Виж целия пост
# 1 227
Имам регистрирани сигурно вече двеайсетина кода в Спаркса и нито един ваучер за Емаг......
Ще се включа в играта за робота на Лидл.За последно.......Те нещо не ме обичат Grinning
Защо ги регистрираш в Спаркс? На mypromocc.bg са ваучерите за ЕМАГ

Така де там си ги регистрирам.Че не съм в час - факт , но не и толко много.
Чакам си комплекта от Прингълс днес.
Кодове за емаг изобщо не можеш да ги регистрираш в спаркс. По-малко символи са
Виж целия пост
# 1 228
Ох ще пощурея с тоя Емаг.
Натъманих продукт + доставката за точно 30,00 лв.
Въведох ваучера и поръчката стана 0,00 лв.
Избрах си адрес, всичко точно.
После ме накара да платя с карта или наложен платеж.
Наложения платеж нали има такса и си викам айде с карта. Изписа, че е приета поръчката.

Преди малко ми звъни една госпожа да ми се кара, че не съм си била платила поръчката и няма да я изпратят ако до 24 часа не я платя и съответно ще анулират артикулите, които съм поръчала.
Хубаво де, аз й обяснявам, че няма какво да плащам, защото ползвам ваучер и съответно поръчката ми е 0 лева, как с карта да платя 0 лева?!?! И ми вика не ме интересува и ми затвори.
Просто съм потресена.
Сега да я чакам ли тая поръчка или съм изгоряла с ваучера....
Поръчка няма да получите засега.Вижте в имейла,който сте получили за регистрирана поръчка или във вашият профил-вашите поръчки в Емаг.Променете начина на плащане на наложен платеж и готово.Ще платите 2лв,но предполагам,че не са чак такъв проблем.Ако сумата е под 30лв не би трябвало да начисляват 2лв,но те го правят.Въпреки,че знам,че имате право на 24ч,за да промените начина на плащане,това бих ви посъветвала.Ако ли не,комуникация с тях на друго ниво и искане за възстановяване на ваучера
Виж целия пост
# 1 229
Мерси Lunatichka92 Hug Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия