Гобленарска лятна Коледа - 144 тема

  • 50 537
  • 742
# 240
шиеха се с каучинг, а не с бод зад игла= контурен. Simple Smile
Виж целия пост
# 241
шиеха се с каучинг, а не с бод зад игла= контурен. Simple Smile

Като гледам при теб ореолите са с ламе, а моите са като на тихерула. Като се цъкне на снимката, се вижда по-добре. Дали не беше готово това така усукано Thinking
Но гобленчето е в далечен град и не мога да го видя.
Виж целия пост
# 242

Като гледам при теб ореолите са с ламе, а моите са като на тихерула. Като се цъкне на снимката, се вижда по-добре. Дали не беше готово това така усукано Thinking
Но гобленчето е в далечен град и не мога да го видя.
[/quote]
Моето е с бод зад игла по схема

Момичета моля, ако някоя от вас пази пренаборът на димската схема на ангелчетата да я ми я прати. Много по-красиви са.
Виж целия пост
# 243
Етап от мен. Почти завърших първия лист. За съжаление нямам много време за шиене. Каквото успея да открадна сутрин, вечер съм уморена, очите парят и ми е трудно.

Беше
Скрит текст:
Днес


След време
Скрит текст:
Виж целия пост
# 244
Дзак и от мен Wink Чака си контура Wink
Добри , може ли и на мен скановете от торбичката ?
Виж целия пост
# 245
MilaMira не е малко етапчето, пак доста си пошила, поздравления за търпението за този гоблен.

elfi_f направо ще грейне сега с контура, чакаме го.


Аз съм с малък етап, но да си покажа двамата рибари Simple Smile


беше до тук
Скрит текст:

а някога ще бъде така...с ушиването на рибарите минах средата Laughing
Виж целия пост
# 246

Като гледам при теб ореолите са с ламе, а моите са като на тихерула. Като се цъкне на снимката, се вижда по-добре. Дали не беше готово това така усукано Thinking
Но гобленчето е в далечен град и не мога да го видя.
Моето е с бод зад игла по схема

Момичета моля, ако някоя от вас пази пренаборът на димската схема на ангелчетата да я ми я прати. Много по-красиви са.
[/quote]

Сигурно са на различни фирмите схемите. Аз съм го шила на Дименшънс с ламе, бодът не си го спомням вече какв беше.
Виж целия пост
# 247
Скрит текст:
Дзак и от мен Wink Чака си контура Wink
Добри , може ли и на мен скановете от торбичката ?

веднага ще ти ги пусна. но моля те, махни имейла от поста си. Simple Smile не искам заради добрия старец да те налазят реклами и спамове. Simple Smile

готова си Simple Smile

щастливчо, сваляла съм ги на стария компютърм а той замина в електронното царство заедно с всичките ми запаси и проекти Sad Sad Sad но ще ги потърся при рускините. пак ще пиша.
а златничкото е кордичка. купих си я на метър от едно невзрачно магазинче някъде около площад Македония.

намерих го  Simple Smile Simple Smile
https://www.stranamam.ru/post/13915961/
Виж целия пост
# 248
Четвъртък е, аз не съм шила, но се радвам на вашите красоти Simple Smile Само едно рамкирано, за утрешният РД на приятелка:
Виж целия пост
# 249
веднага ще ти ги пусна. но моля те, махни имейла от поста си. Simple Smile не искам заради добрия старец да те налазят реклами и спамове. Simple Smile
Много , много благодаря ! И за подаръка и за съвета ! Hug
Виж целия пост
# 250
Добри, златна си! Мнооооого благодаря!
 Момичета - красотички  от всички!!! Аз хващам последният влак за четвъртъка . Най-трудният лист беше този ... Добре,че свърши.
Виж целия пост
# 251
Вчера не можах да се включа в етапите, но пък за  другия четвъртък ще съм напреднала, напреднала Smile

Ей, Добри - страшна си Wink и не веднъж сме те признавали за един вид гобленарска енциклопедия Flowers Bouquet
Знаех си аз че не съм шила разен бод зад игла, пред игла...а нещо усукано беше. Ето една по-читава снимка.
picupload
Виж целия пост
# 252
мама яси, чак енциклопедия... засрамваш ме.
като съм го шила ми е по-лесно. опитвам по единия начин - не става, минавам на друг... Simple Smile

на линак, който пуснах на тихерула е даден blending filament за крилцата. аз съм използвала сребърно ламе.

ако някой има нужда от ламета Simple Smile това е много на сметка
https://www.pleta.bg/bg/lame/ Simple Smile
малко странно излизат, но по-долу се вижда колко цвята има.
Виж целия пост
# 253
Елфи, хубаво се получава☺. Аз в понеделник отивам да комплектовам конците и го почвам /аз си купих само схемата /
Добри, наистина си енциклопедия - много  полезна и подкрепяща😙
Тихерула,  все по-красиво се получава!
Mibobo, като видях размерите и бях така 😮, но е красиво.....
Аз си харесах едни схеми на Овен, но цената направо ме стъписа.... По курса на рублата изчислявах,  че цената е около 9 лв. , но жената, която поръчва ми каза цена 30 лв. ...разбирам че има разходи за транспорт и комисионна,  но ми се струва голяма разликата.
Някой поръчвал ли е от руски сайт директно, ако може да сподели информация
Виж целия пост
# 254
Много голяма разлика в цената. За кой гоблен на Овен става въпрос?

Завърших първия лист на мечетата, снимах за да ви го покажа, но бг мама ми казва, че размера на снимката е прекалено голям. С нов телефон съм и явно ще е мъка със снимките. Как да ги направи по-малки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия