Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 13

  • 89 328
  • 735
# 705
Наскоро ми минапрез акъла да ги намажа с олио и изчезнаха. Наистина не знам от какво са.
Е, това нямаше да се сетя. Ще пробвам! Дано да няма значение какво е олиото, че може да не ползваме еднакво Joy
Виж целия пост
# 706
Наскоро ми минапрез акъла да ги намажа с олио и изчезнаха. Наистина не знам от какво са.
Е, това нямаше да се сетя. Ще пробвам! Дано да няма значение какво е олиото, че може да не ползваме еднакво Joy
Аааа, ти внимавай колко сипваш, че е ценна стока. И не се хвали на съседите, че ще те заклеймят..  🤣
Виж целия пост
# 707
Не сварих днес, утре ще е. Да търкам или да накисна с олио според теб?
Виж целия пост
# 708
Не сварих днес, утре ще е. Да търкам или да накисна с олио според теб?
О, аз с едно памуче понатърках петното. Ако не стане, поне после лесно ще измиеш мазното.
Виж целия пост
# 709
Точно с такова съображение попитах Grinning Ще кажа ако се получи нещо.
Виж целия пост
# 710
Понеже ще ми се наложи да си сменя мивката, ще имам предвид да не купувам този тип мивки. Моята е българска алпака, купувана по времето на социализма. Почти всеки ден я мия с Доместос и изглежда точно като през първия си ден, не е мръднала.
Виж целия пост
# 711
Когато трябваше да избирам мивка за кухнята, доста почетох за различните видове мивки.
Полимерните лесно се нараняват, при изпускане на нож, например.
Алпака са вечни, така да се каже. Купих алпака на Бланко - не я мисля, почиствам с каквото ми падне.

Да се допълня относно полимерните мивки - освен, че лесно се наранява повърхността им, различни вещества могат да причинят оцветяване.
Не е практично човек да трепери на мивката си. Тя трябва да е издръжлива във всяко едно отношение.
Виж целия пост
# 712
Когато трябваше да избирам мивка за кухнят доста почетох за различните видове мивки.
Полимерните лесно се нараняват, при изпускане на нож, например.
Алпака са вечни, така да се каже. Купих алпака на Бланко - не я мисля, почиствам с каквото ми падне.
И за мен металните са най-практични. Няма какво човек да ги мисли.
Poni69, имам на Тека и то от по-евтините. Никакъв проблем.
Виж целия пост
# 713
Полимерна мивка в бежов цвят направи черно точковидно оцветяване в ъглите и то много скоро след монтиране. Мислех, че е мухъл, но с белина не пада. Не знам с какво да го почистя, а много ме дразни. Дали пък не е дефект на материала.
Виж целия пост
# 714
Полимерна мивка в бежов цвят направи черно точковидно оцветяване в ъглите и то много скоро след монтиране. Мислех, че е мухъл, но с белина не пада. Не знам с какво да го почистя, а много ме дразни. Дали пък не е дефект на материала.
Не е ли в гаранция?
Виж целия пост
# 715
Да, но ще е по-сложно отколкото да я изчистя, ако има как.
Виж целия пост
# 716
Да, но ще е по-сложно отколкото да я изчистя, ако има как.
От питане във фирмата глава не боли. Ние няма как да знаем от какво са черните петна, а те може и да имат друг случай.
Виж целия пост
# 717
Питах, снимах - не знаят. Това, което ми предлагат, е сложно. Не случайно питам тук.
Виж целия пост
# 718
Питах, снимах - не знаят. Това, което ми предлагат, е сложно. Не случайно питам тук.
Ами тогава, без снимки, хората надали ще могат да отгатнат от какво са петната.
Виж целия пост
# 719
Моля?! Ти нали прочете, че съм снимала, т.е. снимки имат. Както и да е, благодаря за включването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия