Време е за ИКЕА! - Тема 31

  • 39 403
  • 763
# 345
Този ред нещо не го видях. Отивам значи пак да ровя в ОУ и доставката.
П. П. Ами не, не е така. Не мога да избера доставка до врата. Дори да го избера - като дам Изчисли, ме връща обратно на доставка до входа на сградата.
Виж целия пост
# 346
Да не би да е заради ИП? Имаше нещо, че заради ковид, не доставят до врата.
Виж целия пост
# 347
При нас кухнята беше с доставка до врата и бяха 2 момчета. Днес пристигнаха други мебели, но понеже няма къде да ги складирам в апартамента, защото ще редят паркет, ги поръчахме до входна врата и днес беше един човек само.
Виж целия пост
# 348
Да не би да е заради ИП? Имаше нещо, че заради ковид, не доставят до врата.
Монтажите тогава как ги правят, нали са даже след вратата?Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Ами освен пък щом има доставка + монтаж, това да включва и разнос. Аз много отдавна като бях поръчвала кухня ми казаха, че разносът ми е подарък, може пак да има нещо такова.
Виж целия пост
# 350
Не качват до врата още от март заради КВ. Писали сме го.
Може и монтаж да няма по този причина.
Обади са и питай на телефон.
Виж целия пост
# 351
Вчера имаше наличност в ИКЕА София както на стол Poang цвят бреза, така и на табуретка, както и на евтините черни възглавници. Любезна служителка ми записа каталожните номера и от кой стелаж да си ги взема. Попитах я защо на страницата на ИКЕА излиза, че в магазина им няма наличност - отговори, че нещо се работи по сайта, подобряват го Simple Smile

POANG рамка за кресло фурнир бреза - 80 лв, Артикулен номер 813.058.07 - секция 00(към пътеката), стелаж 11;
Рамка за табуретка Poang фурнир бреза - 50 лв., артикулен номер 613.059.07 - секция 1,стелаж 11;
Възглавница за кресло poang - Knisa черно, 49 лв, артикулен номер 203.943.17 - секция 4,стелаж 11;
Възглавница за табуретка Poang Knisa черно - 29.90лв, артикулен номер 603.943.20 - секция 7,стелаж 11.
Общо 208.90 лв, 1045 точки.

Уточнявам, че това е креслото, а не люлеещия се стол.

Благодаря много на всички, които ме насочихте! Много съм щастлива от покупката!
Виж целия пост
# 352
трябва да купувам разни дреболии, но в икеа пловдив няма мостри на тези неща
трябват ми гевгир/голяма цедка/ и ренде
има ли значение какви ще взема, или са с еднакво качество
Виж целия пост
# 353
трябва да купувам разни дреболии, но в икеа пловдив няма мостри на тези неща
трябват ми гевгир/голяма цедка/ и ренде
има ли значение какви ще взема, или са с еднакво качество
Гевгир, малка и голяма цедка (за мивка) има в центъра в Пловдив. В кухните са подредени.
Виж целия пост
# 354
Гевгир, малка и голяма цедка (за мивка) има в центъра в Пловдив. В кухните са подредени.
да , има изложен само един вид цедак, а в сайта са 4-5 вида, затова питам
а малката цедка изобщо не се предлага онлайн
Виж целия пост
# 355
Скрит текст:
Гевгир, малка и голяма цедка (за мивка) има в центъра в Пловдив. В кухните са подредени.
да , има изложен само един вид цедак, а в сайта са 4-5 вида, затова питам
а малката цедка изобщо не се предлага онлайн

Имам най-евтиното ренде и с чиста съвест изхвърлих трите други, дето ме нервеха, едното на четворна цена. Просто това рендосва наистина, а не маже, като другите ми. Поръчано за да допълня една поръчка в последния момент без никакви очаквания.
Също и това, рендосвам си сирене върху салатите, филийки, да не размятам голямото.
Та аз съм доволна, но не е сигурно, че и друг ще бъде. Ама пък не струват и милиони, та пробвай. На мен като цяло са ми удобни икейските джунджурии, колкото имам от тях: центрофугата за салати, двата вида белачки за картофи и по-по-най пресичката за чесън, също по-евтината. Всичко онлайн поръчвано, при нас и център няма, след мнения в темата.
За цедката ми се струва, че писа някой в темите.
Виж целия пост
# 356
... и по-по-най пресичката за чесън, също по-евтината.

[/quote]

Тази преса за чесън е идеална. Много здрава и лесна за поддръжка. Преди да си я купя счупих поне три, купени от различни места. И аз горещо я препоръчвам!
Виж целия пост
# 357
Скрит текст:
Цитат
... и по-по-най пресичката за чесън, също по-евтината.


Тази преса за чесън е идеална. Много здрава и лесна за поддръжка. Преди да си я купя счупих поне три, купени от различни места. И аз горещо я препоръчвам!

И пак да напиша /сигурно за 100-ен път/ може и да не се белят скилидките, остава само люспата. Мързелива работа! Joy
Виж целия пост
# 358
Като пуснат БД, може да си я поръчам и аз...пресичката....Satisfied
Виж целия пост
# 359
На какъв принцип и как пускат БД? Като че ли съм ги запомнила, че нямат честа БД освен в редките случаи за сума над еди как в сума /обикновено 3 цифрена/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия