Facebook / Фейсбук – 3

  • 43 864
  • 745
# 600
Искам да попитам за спам. Като някой ме ти е приятел как можеш да забраниш да ри изпраща съобщения и в спам? Случайно отидох в този спам и виждам, че там някои блокирани от мен хора са ми писали. Как става така? Нали съм ги блокирала? Защо съобщенията им идват в спам? Как може това да се махне и да се забрани?
Виж целия пост
# 601
Хора, дайте мнение. Като създам страница, всички приятели ли ще видят че съм я създала или? Никъде не намирам отговор на този въпрос.
Виж целия пост
# 602
Не съм много наясно със страниците, но нали ти ще си администратор на тази страница, и като вляза в информация, ще видя, че ти си администратор.
А и нали трябва да има харесвания тази страница, съответно трябва да изпратиш на някой покана за да ти я харесат.
И тогава първо се почва от приятелите...
Във фейсбук нищо не остава скрито, всичко се вижда.
Виж целия пост
# 603
Тя мисля, че пита по - скоро дали ще излезе известие еди кой си зъсдаде еди коя си страница. Мисля, че токова не излиза.
Виж целия пост
# 604
Никой от приятелите не разбира, че страницата е създадена от Вас.
Освен ако не ги поканите да я харесат, но и тогава не се разбира кой е собственикът.
Виж целия пост
# 605
оооо много ви благодаря. Идеята ми е да разработя страницата и може би тогава да поканя приятели, а не като е само празно начало. Не ми се иска приятелите ми да знаят за страницата преди тя да е потръгнала. Благодаря ви за помоща
Виж целия пост
# 606
Да, определено не излиза известие при създаване на група👍
Виж целия пост
# 607
Здравейте! Да попитам и аз нещичко относно страниците! Скоро закупихме една бизнес страница, започнахме да актуализираме информацията в нея.
През мобилната версия има една информация в секция About. Искам да променя този текст, но не мога. Навсякъде рових няма го. Като седна на компютъра изобщо този текст и тази секция About ги няма. Не знам дали някой ме разбра, но ще съм мн благодарна ако ми подскажете как да редактирам имформацията там.
Виж целия пост
# 608
Как мога да направя така, че приятелите ми да могат да споделят мои снимки и публикации? Казват, че нямат бутон сподели.
Виж целия пост
# 609
От къде можеше да се ограничават старите публикации и реално профила да стане само за приятели и публичните публикации да станат за приятели.
Виж целия пост
# 610
Как мога да направя така, че приятелите ми да могат да споделят мои снимки и публикации? Казват, че нямат бутон сподели.
Ако публикациите ти са достъпни само за приятелите ти, не могат да ги споделят. Прави ги публични.
Виж целия пост
# 611
Влизаш в профила си и на всяка публикация горе в десния ъгъл има едни 3 точици ги избираш и от там Edit privacy, след като го избереш си нагласяш само ти ли да можеш да го виждаш, само приятелите ти с изключение на някой от тях или само приятелите (ако пък е било публично)
От къде можеше да се ограничават старите публикации и реално профила да стане само за приятели и публичните публикации да станат за приятели.
Виж целия пост
# 612
Влизаш в профила си и на всяка публикация горе в десния ъгъл има едни 3 точици ги избираш и от там Edit privacy, след като го избереш си нагласяш само ти ли да можеш да го виждаш, само приятелите ти с изключение на някой от тях или само приятелите (ако пък е било публично)
От къде можеше да се ограничават старите публикации и реално профила да стане само за приятели и публичните публикации да станат за приятели.

Това го знам, аз питам за изцяло наведнъж за всички публикации. Преди съм си го заключвала по този начин.
Виж целия пост
# 613
Извинявайте аз не разбрах точно въпросът, а и знам само този начин
Виж целия пост
# 614
Да и аз искам например да го направя наведнъж за 2019 и 2020 година?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия