на 2 месеца и 20 дни е

мъжете мак верно са по-едри от момиченцата. Ние сме на месец и половина а сме скромни 4.6 кг-роди се 3.1 кг. Иначе според личната лекарка трябва да яде 6 пъти по 120 мл през 4 часа хранене...е ами понякога не устисква 4 часа...ама и яде по-малко...примерно по 60-80 мл през 3 часа да речем...вчера беше крива и от 14 часа до вечерта—22 часа спеше за по 10-15 минути и после будна, даже разходките навън не я приспаха. Обаче да видиш заспа в 22 и стана чак в 4. Направо чудо
ама честно казано трудно сме на график, пък смятам, че не е нужно да спирам храненето за през нощта, защото ми се спи примерно...когато и се яде ще яде. По-добре е май на поискване...като се сетя батко и как ме мъчеше през 20-30 минути за ядене...направо малката ми се вижда ангелче

сега почва гукането, кривата усмивка и малко по-късно- смеха с глас
сега почва гукането, кривата усмивка и малко по-късно- смеха с глас 
Препоръчани теми