Поръчвали ли сте от Aboutyou.bg?

  • 78 734
  • 737
# 210
Не съм поръчвала маркови дрехи. Или поне не ми е позната марката. Дъщеря ми си хареса пролетно якенце, имитация на велур. Беше намалено на половина и с код за 25% излезе малко под 40 лв. Нормална цена за такава дрешка, без обикаляне на молове.
https://www.aboutyou.bg/p/JACQUELINE-de-YONG/Prehodno-yake-Peach--4987458

И едно пуловерче си хареса. Пак не знам дали е марково. 20 лв. Носи го с кеф. Може другаде да са по-изгодни, но не сме търсили.
Виж целия пост
# 211
Здравейте, наскоро направих поръчка от About you.bg около един месец преди коледа. Очаквах доставка 20 дена, но такава така и не дойде. Написах им в контактната форма и ми отговориха, че поради проблем с логистиката няма да направят доставката, а и част от поръчаните артикули били изчерпани. Останах изключително разочарована от некоректното им отношение.
Виж целия пост
# 212
Много жалко,че така се е получило. Моята поръчка дойде за 4 или 5 дни. Но беше в началото на декември ,към 10-ти някъде..
Виж целия пост
# 213
2 поръчки имам, които изобщо не дойдоха, но това беше лятото, преди официалното "откриване" на сайта. За първата ме беше много яд, даже си писах с тях и след около 10 дена проверки от тяхна страна се оказа, че няма да дойде поръчката. Ядосах се, защото ако ми бяха казали веднага, щях да си поръчам същите неща, но тогава вече бяха изчерпани. Следващата поръчка дойде, но бях объркала размера и я върнах, след това отново една не дойде. От тогава имам още няколко, с които нямаше проблеми, дори пристигат за ден-два, но си имам едно наум, че ако се забави, по-добре да поръчам наново.
Виж целия пост
# 214
Поръчах 2 жилетки на Манго. Чудих се на една малка бяла чанта, в интересна форма, дънки гледах...пак на марката. За сравнение в сайта на Манго всичко беше по- скъпо. Опитах да ползвам код, пробвах няколко от оредните страници, но ми изписа, че по време на промоции и намаления екстра, не мога да ползвам кодове. Пишеше, че може да се ползват след 03.01.2021г.
Виж целия пост
# 215
Може ли да споделиш кои са жилетките?
Виж целия пост
# 216
Може ли да споделиш кои са жилетките?
Тази и във двата цвята:
https://m.aboutyou.bg/p/mango/-5164007
Надявам се да отговорят на очакванията ми. Търсенето ми беше за памучна жилетка в черно, ползвам доста за връхна дреха, която свалям през деня. Уви, 100 % памук се оказва, че няма...
Ето това е и чантичката, която реших, че не ми трябва:
https://m.aboutyou.bg/p/mango/querala-5033610
Виж целия пост
# 217
Здравейте ! И аз разгледах въпросният сайт .  Имам едно питане ,защо ,никъде не мога да намеря размерна таблица ?
Аз също не открих. Предполагам, че за всяка марка трябва да си правим собствено проучване, тъй като са много. Ще им пиша със запитване и после ще споделя.
Да , наистина няма таблица за размерите, Аз не исках да рискувам и звъннах на телефон, който беше даден в сайта. Поисках да ми обяснят посочените размери на кои европейски/GB;D/ отговарят и ми дадоха нужната информация, даже и по бълг.стандарти. Бяха много любезни.
Виж целия пост
# 218
Не видях тема за Ансуеър. И ще питам тук,връщането дали е безплатно,че от условията им не става ясно.?
Виж целия пост
# 219
Не видях тема за Ансуеър. И ще питам тук,връщането дали е безплатно,че от условията им не става ясно.?
Имаме си тема, заповядай https://www.bg-mamma.com/?topic=1168276
Виж целия пост
# 220
Ей тази рокля гледам:
https://m.aboutyou.bg/p/mango/-4954713
Търсих снимки в сайта на Манго. Там дават полиестер, а тук 100 % памук 🙄
Коригирах...сега дали се отваря?
Виж целия пост
# 221
Не се отваря конкретна рокля, прехвърля към началната страница с всичко на Манго в сайта.
Виж целия пост
# 222
Ей тази рокля гледам:
https://m.aboutyou.bg/p/mango/-4954713
Търсих снимки в сайта на Манго. Там дават полиестер, а тук 100 % памук 🙄
Коригирах...сега дали се отваря?
Така се отваря https://www.aboutyou.bg/p/mango/roklya-4954713
Виж целия пост
# 223
Ей тази рокля гледам:
https://m.aboutyou.bg/p/mango/-4954713
Търсих снимки в сайта на Манго. Там дават полиестер, а тук 100 % памук 🙄
Коригирах...сега дали се отваря?
Така се отваря https://www.aboutyou.bg/p/mango/roklya-4954713
Благодаря, не знам какво не правя както трябва...🙄
Виж целия пост
# 224
Бих се доверила н асайта на Манго в случая, не я виждам тази рокля 100% памук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия