Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

  • 57 109
  • 739
# 120
Таргет от страна на моята 10- годишна е непостигнат- детето твърди, че по- тъпа реклама едва ли някой може да измисли.
Виж целия пост
# 121
Хахаха, Тарти Simple Smile Трудна публика:)
Виж целия пост
# 122
Ей го Ристе:
https://www.facebook.com/%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D … 0-109566123896806
Виж целия пост
# 123
Правилно, поне ще изкара една хубава Коледа - ще пие на спокойствие.
Има една реклама с ужасна песничка за почистващ препарат. Тази майка направо я съжалих - цял ден чисти и пак не изчистила като хората.

новата реклама за пералнята и сушилнята с костюма на Дядо Коледа е забавна.
Виж целия пост
# 124
Максо бг ли бяха там някакви бързи кредити - две кокошки се кифлеят: И си караш колата и си харчиш париЧКИТЕ!
Много тъпа реклама.
Виж целия пост
# 125
Харчиш друг път. Сигурно Ристе ще им връща парите..или ??
Виж целия пост
# 126

Да, някакъв фейк профил. В същата реклама на румънски този човек се казва Адриан, а в гръцкия вариант е Панайоти Grinning https://youtu.be/gnnrf4PmF0Y

Рекламата на Джъмбо тази година е пълен потрес. А я пускат постоянно. Гледах ТЛС в продължение на 1 час днес и там прекъсват на всеки 10 минути за реклама... и всеки път новата 2-минутна реклама на Джъмбо. КОШМАР! Не знам с какъв бюджет разполагат, но тая реклама е нонстоп по всички телевизии
Виж целия пост
# 127
Има една реклама "втресе ме" и всеки път като я чуя си казвам, че е някоя реклама за настинка, съответно и за лекарство, а то било TRESemmé, хахахахаха
Виж целия пост
# 128
Рекламата на Джъмбо, която в началото помислих , че дават филм, е любима на моя внук / на 1год и 8 мес/ гледа я с отворена уста, дори не мига, освен тези на Киндер, друго нищо не му привлича така вниманието.
Виж целия пост
# 129
Една немска реклама направо ми напълни очите със сълзи.

Виж целия пост
# 130
Напълниха ми се очите, много затрогваща реклама.... като знам, че няма да ги видя тази Коледа...
Пред иняколко години имаше една много хубава на Едека.
Виж целия пост
# 131
Наистина чудесна реклама.

От харесваните напоследк от мен е на шоколада Нутела с празните буркани и уловените мигове.
Виж целия пост
# 132
Теленор са направили реклама само с торти и сладкиши, нямат милост BirthdayCookieChocolate Bar
Виж целия пост
# 133
Теленор са направили реклама само с торти и сладкиши, нямат милост BirthdayCookieChocolate Bar

Това е изтезание, на мен ми останаха очите в пастите и тортите, въобще не чух какво рекламират, то затова утре ще правя бисквитена с маскарпоне Blush
Виж целия пост
# 134
Като казахте Теленор се сетих и за А1 са с хубава реклама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия