Единадесети клас - 2020-2021 - живот и здраве

  • 38 433
  • 744
# 375
Мисис Л, помагай къде е тоя тест из сайта Hands Pray
Виж целия пост
# 376
Има тема за Софтуни   , ако на някого е полезна  - https://www.bg-mamma.com/?topic=1085854
Виж целия пост
# 377
Честит имен ден на всички празнуващи! Желая им здраве,щастие и успехи занапред!
По темата за СофтУни, моето след седми клас кара три курса С++, после Wordpress. Началото на учебната година реши да запише някаква цялостна програма за Софтуерно инженерство.Мина първия изпит, на 12 започват лекции за втората стъпка.Лекциите са 4 пъти в седмицата.Планира,ако успее да издържи всички изпити с над 5 в края на 12 клас да се сдобие и с диплома от там за Web разработчик мисля. СофтУни дават сертификат, ако имаш от 5 нагоре.От миналата година и от МОН издават сертификат ,ако си вземеш изпита.
Аз на стари години карах курсове там,но за по-прости неща Фотошоп,Илюстратор и други, детето покрай мен и то ги изкара,защото аз английски почти незнам и се наложи да ми помага.
Лятото си намери работа в белгийска фирма ,навлизаща на българския пазар с дезинфектант.Превеждаше и оформяше рекламните материали.
Сега аз работя с тях,та това е, детето ме уреди на работа😀. Дълго стана,но и без това почти не пиша😉
Виж целия пост
# 378
Честит имен ден на Вачето, на наборчетата именици! Всички да са живи, здрави и много щастливи!

На мен също ще ми е интересно да пусна младежа на кариерен тест. Уж знаеше какво иска, ама нещо напоследък започна да дава на заден.
Виж целия пост
# 379
Може ли линк към кариерния тест. Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Мисис Л, помагай къде е тоя тест из сайта Hands Pray

https://orientirane.mon.bg/?m=111
Трябва само да се регистрират и да действат.
Виж целия пост
# 381
Направихме рег и после се загубихме Flushed

П.С. След една камара пъти "вход" - успях!

Мисис, Hug
Виж целия пост
# 382
Направихме рег и после се загубихме Flushed

Защо? Какво стана?
Аз като го регистрирах, излязох и после влязох през тази страница, която ти пратих от вход за ученици, но по-нататък не съм правила нищо.
Виж целия пост
# 383
Големи кариеристи сте... Simple Smile

Какво показаха резултатите на вашите набори? Ориентирани ли са? Simple Smile
Виж целия пост
# 384
Въобще не ни допускаше да влезем. Стана де

Чакам да му дойде кефа да го направи
Виж целия пост
# 385
Видях, че има въпроси за теста за кариерно ориентиране. Моето не мисля, че е правило този на МОН. Довечера ще поразпитам и ще споделя информацията.
Виж целия пост
# 386
Моето излезе неориентирано Sad.  Среден към нисък интерес към по-голямата част от категориите Sad
Виж целия пост
# 387
Моето излезе неориентирано Sad.  Среден към нисък интерес към по-голямата част от категориите Sad

Подозирам, че и моето няма да е много ориентирано.
Утре докато съм вкъщи, ще го натисна да го направи.
Виж целия пост
# 388
Силно скептична съм към всякакъв тип тестове за определяне на способности, интереси, интелигентност и наклонности. Еле пък на тест на МОН.

   За Ниагара изобщо не съм изненадана. Ако избере университет, най-вероятно ще и дишат праха повечето от преподавателите.Но пък не е лошо да се подиша академична среда.Удобно време да се започне някой машабен индивидуален проект , има кой да помага, не се очаква бързо реализиране, може да се разчита на помощ и материална база.
Виж целия пост
# 389
По темата за кариерното ориентиране, може да погледнете и тук. Дано се доразвие темата с полезна информация
https://www.bg-mamma.com/?topic=1282331
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия