Абонаментни кутии в България - Тема 13

  • 68 032
  • 746
# 315
Моля ви качете Бел бокс , с листа с описанията, ще имам възможност да я взема чак в четвъртък , а любопитсвото ме изяжда хих
Съжалете ме Sad 😂
Виж целия пост
# 316
Еее, много харесвам Mumasky. Sad Ако някой се откаже от кутията на Кибрит, моля да ми пише.

Адвент календарът на MFB нещо не ме впечатли. Очаквах малко повече уау продукти. Няколко от тях ги има в кутиите по избор. А матовото червило ще го получа вече за 3 път. Може би цветът е леко различен, ама все пак.

А Марви не са обявили кога ще пускат кутията. Защо решихте 10-ти? Преди е било около 10-ти, но не винаги.
Виж целия пост
# 317
Здравейте, взех Кибрита и качвам снимки за желаещите. Аз съм доволна, харесват ми продуктите и ще си използвам всичко.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 318
Аз поръчах белбокс заради нощното кремче. Спрея на Зина няма да го ползвам. Така че тойщеми е за раЗмяна. Може да има още нещо от което ще се откажа.
Виж целия пост
# 319
Здравейте, взех Кибрита и качвам снимки за желаещите. Аз съм доволна, харесват ми продуктите и ще си използвам всичко.
Скрит текст:
Мерси, че сподели - да се успокоя, че не съм изпуснала много. Ядосах се в началото, че не я хванах.😃

Не ме разбирайте погрешно - ако я бях взела и аз всичко щях да си ползвам.🤗
Виж целия пост
# 320

А Марви не са обявили кога ще пускат кутията. Защо решихте 10-ти? Преди е било около 10-ти, но не винаги.

Честно казано не помня кога съм си записала напомнянето, някой е писал тук ли, на друго място ли съм видяла..
Ще проверя все пак тогава , дано има
Виж целия пост
# 321
Ако някой не иска Кибрита да ми пише, ще го взема...за първи път ако я бях поръчала да използвам всичко от нея.

Може ли линк към Марви?
Виж целия пост
# 322
На мен ми харесва кибрита, но умишлено не поръчах, въобще мисля няколко месеца да не поръчвам нищо
Виж целия пост
# 323
Не е лоша, но не е уау като за последна в годината. Радвам се, че не я взех. И аз приключих временно с кутиите особено след Avant и Brave new hair.
Виж целия пост
# 324
Аз май не съжалявам за Кибрит, че не я взех. Само Mudmasky витаминния серум ми е интересен. Другото не ми представлява интерес.
Виж целия пост
# 325
Продуктите изненада в Белебокс са червило на Зина с цвят и аромат на вишна, ходрогел маска за устни, а продукта на Брев е кератинова маска за коса от 50мл.
Виж целия пост
# 326
Хубавички са всичките, но от презадръстване не мога да им се зарадвам както преди да се затрупам 😁
Чакам тази новата FancyBox за Декември (любопитно ми е какво ще има в нея), GoodBox като обявят продукт ще преценя дали го искам предколедно 😁 и съм пас поне до Март-Април както си обещах по-рано. Да се поизразходи всичкото това нещо.
Виж целия пост
# 327
В скрит текст слагам снимка на BelleBox от днес.Подробности и снимки има в блога.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 328
Здравейте, ако някои иска адвент кутията на MFB да ми пише. Поръчах я преди черния петък , става ми много козметика.
Виж целия пост
# 329
Тази маска от кутията на Bellebox на Brave new hair и аз я имам,много е хубава,мирише страхотно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия