AVON - обсъждане на продукти- тема 28

  • 42 339
  • 757
# 435
Ивче,новият Rare и аз ще го взема.
Сигурна съм,че ще ми хареса...
И зеления This love взех,но нещо не е чааак толкова по моя вкус.Само минито съм пръскала,големият е запечатан,мога да го подаря евентуално...
Ще поръчам новия крем за лятото...
Подариха ми зеления this love.
В началолто аромата е доста химичен и не ми хареса, но с времето става лек и много приятен.
Сега мисля да си взема персив dew (зеления)
Виж целия пост
# 436
This love химичен.... при мен е много приятен екзотичен свеж и акватичен флорал. Започва с месеста и сочна гуава, диня с малко грейпфрут, след това се усеща жасмина с тропически нюанс от франджипани, а в базата има бял муск с топла амбра. Много спокоен и отпускащ ми е аромата.
Виж целия пост
# 437
Персив и Фар Ауей не вземам...
С Rare се разбирам
С роклите
С Виолета
Инкандесънс лотус,но оригиналния Инкандесънс не понасям,не понасям и Tomorrow.
Не знам защо,но зеления ТТА This love някак ми напомня на оригиналния Инкандесънс...
Виж целия пост
# 438
Здравейте. Пиша в тази тема, защото другата за представители не е активна.
Попринцип съм представител, но отдавна не се занимавам с това, ако поръчвам нещо, то ще е само за мен. Тази вечер реших да влезна, за да разгледам брошурата. Но когато поисках да си влезна в акаунта за представител не видях къде да кликна. По спомени (ако не се лъжа) беше горе вдясно, но сега там има единствено за клиенти. Някой може ли да ме насочи къде да търся? Innocent Grin
Виж целия пост
# 439
Не знам колко траен трябва да е един парфюм. Тези на Ейвън ги усещам по дрехите и косата, колежката и тя с парфюм на Ейвън, ами усеща се като мине покрай мен. Сигурна съм, че има по трайни и качествени парфюми,но на трицифрени цени. Мен теЗи ме устройват засега.
Повлияна от вас си поръчах двуфазен околоочен крем, да видим как ще е.
Passion Dance и Little Black Dress направо душат, може би човек спира да ги усеща като ги носи, но като 3-та страна мога да кажа че са много трайни
Виж целия пост
# 440
Little black dress не ми е задушлив...
Обаче е траен,да.При мен издържа цял ден.В жега наистина не бих си го пръскала.
Passion Dance го бях забравила.
Значи стават три парфюмите,които изобщо не харесвам от Ейвън.
Виж целия пост
# 441
Но когато поисках да си влезна в акаунта за представител не видях къде да кликна. По спомени (ако не се лъжа) беше горе вдясно, но сега там има единствено за клиенти. Някой може ли да ме насочи къде да търся? Innocent Grin

Сменете браузера. тази кампания много хора се оплакват от нередности.
Виж целия пост
# 442
Но когато поисках да си влезна в акаунта за представител не видях къде да кликна. По спомени (ако не се лъжа) беше горе вдясно, но сега там има единствено за клиенти. Някой може ли да ме насочи къде да търся? Innocent Grin

Сменете браузера. тази кампания много хора се оплакват от нередности.

Аз си я пуснах от телефона. С него няма проблем. После пробвах като смених браузъра и стана. Но, с Гугъл не ми се зареждаше полетата за номер и парола.
Виж целия пост
# 443
Кой парфюм rare става за лятото. Мириша gold и solar narcissus от каталога. Да не убивам хората покрай мен все пак, ама да се усеща.
Виж целия пост
# 444
Rare flowers става
Rare narcissus ще взема днес,не знам още.
Gold ми идва тежък и не го харесвам,не съм го имала,но съм го тествала от приятелка.Всичко си е въпрос на вкус,индивидуална поносимост,какво друго да кажа...
Виж целия пост
# 445
Кой парфюм rare става за лятото. Мириша gold и solar narcissus от каталога. Да не убивам хората покрай мен все пак, ама да се усеща.

Никой не става за лятото според мен. Препоръчвам зеления Персейв, жълтия също, както и розовия Инканден.... /все му забравям името на този/ Лотус
Виж целия пост
# 446
мен лумината много ми харесва
Виж целия пост
# 447
Хаха, днес точно съм с лумината. За мен не е никак летен, усещах го до 13 часа днес, а съм го слагала преди 8..
Виж целия пост
# 448
Тези Персейв така и не ги харесах.
Инкандесънс лотус става,да.
Вероятно и обикновения Инкандесънс(или по-скоро първия),но е един от трите ейвънски парфюма,които изобщо не харесвам.
Виж целия пост
# 449
Аз вчера бях на гости на баба ми и тя има Eve Alluring, подарък от мама, която го ползваше. Много ми е хубав, дамски, привлекателен. И се задържа около 2 часа стабилно на кожата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия