NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 7

  • 65 750
  • 831
# 390
Да не би да са ги пуснали пак?

Другата седмица.
Виж целия пост
# 391
А как се използват в Долче Густо машините?
Виж целия пост
# 392
Аз лично разтварям две таблетки в контейнера за вода - пълня го догоре и ги оставям да се разтворят. После пускам машината, за да се изпразни контейнера и си го измивам хубаво.

Тези таблетки ги използвам и за термоканата, още преди да имам кафемашината.
Виж целия пост
# 393
А след тях остава ли остатъчна миризма, дъх на кафето? Ако ползвам само филтрирана вода дали има нужда от такива почистващи таблетки?
Виж целия пост
# 394
Не съм имала досега такива проблеми. Гледам да пусна и един контейнер чиста вода за всеки случай.

За филтрираната вода не мога да кажа нищо, защото аз ползвам чешмяна.
Виж целия пост
# 395
Здравейте, имаме Мини Ми, която днес отказа да ни направи кафе. Мига интензивно в червено, след като се натисне бутона за включване, светва в зелено, а като натисна копчето за пускане на водата отново започва да мига в червено интензивно. Изключихме я за 20мин, не помогна. Някой има ли решение? Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 396
Здравейте, някой дали може са препоръча майстор или сервиз за ремонт на Долче Густо. Имам Пиколо, протече ми от няколко места - сякаш отзад от гумичката под каната, но и около капсулата подлива и то сериозно. чудя се дали си струва изобщо да се ремонтира, но все пак съвет за читав човек?
Виж целия пост
# 397
Как почиствате контейнерчето за вода?
Виж целия пост
# 398
Как почиствате контейнерчето за вода?

С четка за бутилки. И пак не става идеално
Виж целия пост
# 399
М да..нямам такава, ще пробвам с четка за зъби.
Виж целия пост
# 400
А от какво толкова го почиствате, че и не става перфектно?  Моята е на 2 години, нямам никакъв проблем с контейнера. Плакна с вода и наливам от кана Брита, или от диспенсера на хладилника, или понякога от чешмата.  Абсолютно чист е, водата я сменяме всеки ден или през ден в най-лошия случай.
Виж целия пост
# 401
Здравейте, някой дали може са препоръча майстор или сервиз за ремонт на Долче Густо. Имам Пиколо, протече ми от няколко места - сякаш отзад от гумичката под каната, но и около капсулата подлива и то сериозно. чудя се дали си струва изобщо да се ремонтира, но все пак съвет за читав човек?
Моята я ремонтираха в БГ Сервиз два пъти. Вторият път ми смениха контейнера за вода и казаха че е спукан и от там изпуска. Като я даваш за ремонт си прибери иглата за почистване, защото моята изчезна.
Виж целия пост
# 402
Ами аз моята машина я ползвам само уикендите и като остане вода се е отбелязало по контейнерчето...иначе сипвам и аз от кана.
Виж целия пост
# 403
А от какво толкова го почиствате, че и не става перфектно?  Моята е на 2 години, нямам никакъв проблем с контейнера. Плакна с вода и наливам от кана Брита, или от диспенсера на хладилника, или понякога от чешмата.  Абсолютно чист е, водата я сменяме всеки ден или през ден в най-лошия случай.

Какъвто и филтър да ползвам за водата, когато остане за три-четири дни, леко пожълтява.
И понеже четката не може да влезе съвсем в острите ъгълчета, все нещо не ми харесва. Но то май само аз си го виждам....
Виж целия пост
# 404
А от какво толкова го почиствате, че и не става перфектно?  Моята е на 2 години, нямам никакъв проблем с контейнера. Плакна с вода и наливам от кана Брита, или от диспенсера на хладилника, или понякога от чешмата.  Абсолютно чист е, водата я сменяме всеки ден или през ден в най-лошия случай.

Какъвто и филтър да ползвам за водата, когато остане за три-четири дни, леко пожълтява.
И понеже четката не може да влезе съвсем в острите ъгълчета, все нещо не ми харесва. Но то май само аз си го виждам....

Май е до модел, Drop е с почти херметически затворен контейнер, не съм забелязала да се цапа. Обикновено само изплаквам контейнера с чешмяна вода и наливам от каната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия