Коледа донесе радостта голяма - през СЕПТЕМВРИ 2021 ще ставам мама! (Тема 1)

  • 48 334
  • 748
# 495
Момичета, включвам се с един въпрос към вас. Изчетох доста информация, но ще се допитам и до вас. Става въпрос за задъхване още от начална бременност. От два дни започна и това да ми се случва, не е постоянно, появява се веднъж или два пъти през деня за около 10тина минути максимум, след което изчезва изцяло. Естествено, в тези десет минути дишането ми е по-учестено и получавам леко сърцебиене. В средата на другата седмица имам час за ЖК и ще говоря и с АГ-то, но исках и вас да попитам има ли някоя минала или минаваща от там?
Виж целия пост
# 496
Момичета, включвам се с един въпрос към вас. Изчетох доста информация, но ще се допитам и до вас. Става въпрос за задъхване още от начална бременност. От два дни започна и това да ми се случва, не е постоянно, появява се веднъж или два пъти през деня за около 10тина минути максимум, след което изчезва изцяло. Естествено, в тези десет минути дишането ми е по-учестено и получавам леко сърцебиене. В средата на другата седмица имам час за ЖК и ще говоря и с АГ-то, но исках и вас да попитам има ли някоя минала или минаваща от там?
[/quot

Аз съм по същия начин , даже това беше един от първите ми сигнали още преди да си направя тест за бременност .Работата ми е свързана с много говорене и започна да ми прави впечатление, че дори от малко говорене се задъхвам и не мога да си довърша изречението.
Сега продължавам да съм по същия начин.
Виж целия пост
# 497
Момичета, включвам се с един въпрос към вас. Изчетох доста информация, но ще се допитам и до вас. Става въпрос за задъхване още от начална бременност. От два дни започна и това да ми се случва, не е постоянно, появява се веднъж или два пъти през деня за около 10тина минути максимум, след което изчезва изцяло. Естествено, в тези десет минути дишането ми е по-учестено и получавам леко сърцебиене. В средата на другата седмица имам час за ЖК и ще говоря и с АГ-то, но исках и вас да попитам има ли някоя минала или минаваща от там?

Аз го имах в предишната бременност, имам го и сега. Много пъти дори като легна се случва да дишам през устата, защото съм много задъхана. Но след 4тия месец при първата бременност отшумя, та се надявам и сега да е така.
Аз пък имам друг проблем и искам съвети.. не знам как ще се справям с малкия вече, защото изобщо не ме слуша ( На 1,6г.е). От седмица дори не иска да излизаме на разходки, а времето е супер топло. Като тръгна да го обличам настава едно тръшкане по земята, рев, слязохме пред блока последния път и седна в краката ми... 10 мин. му говорих да тръгнем, ама не пожела и се качихме пак горе. Днес пак опитах да го облека и обуя за разходка, пак започна истеричен рев стръшкане, взех го на ръце и ме ритна в корема. Добре че леко го отблъснах и не беше със всичка сила. Направо не знам как ще се пазя вече 😣Вмомента сме като затворници, защото баща му е в командировка и сме сами тук, по цял ден стоим вкъщи заради този неговия период, и дори до магазина не мога да сляза. Да не говорим че цял ден ми се гади и съм само на ябълки и солети. Ох, оплаках ви се 😫 Като се прибере мъжо утре, ще го врънкам за 1 седмица отпуска че вече психически не издържам 🤯
Виж целия пост
# 498
И аз да ви се оплача Sad
Винаги съм се грижела за външния вид. Мога да кажа,че съм си суетна.Спортувам и винаги съм изглеждала във форма.Напоследък покрай тези ковиди и ограничение ,започнах да не се чувствам добре ,започнах и да не се харесвам,но го отдавах на вътрешното си състояние.А като цяло съм страхотно позитивен човек.
И като за капак днес на колежката ми майка й,ме попита дали не съм бременна(а, то не ми личи все още)
И аз естествено,за да не отричам й казах,че е познала.
И тя каза ,че според нея ще е момиче,понеже лицето ми се е променило,т.е била съм погрозняла Sad
Е много зле се почуствах,честно Sad
Виж целия пост
# 499
Ох и аз се чувствам много зле. От цялото висене вкъщи съм загубила мотивация да се обличам и глася. Отделно с всички пъпки, които ми излязоха, се чувствам грозна. Бях решила да не се боядисвам до 13тата седмица, но много избиха и бели коси 😂 накрая викам съвсем ше стана стрешилище и се боядисах вчера.
Последните дни поне като е хубаво времето ми идва малко желание за активност, че иначе на дивана по пижама..Cry
Виж целия пост
# 500
Аз също се чувствам ужасно момичета, имам чувството че изпадам в депресия с това гадене вече по цял ден на дивана и в банята. Все ми е гадно, все трябва да ям нещо защото иначе се влошава и се чувствам ужасно дебела и потдута ..ужасно е Sad
Виж целия пост
# 501
Докога не е хубаво да се боядисваме ? Преди положителния тест от скука вкъщи реших да свалям черната боя с Деколор , свалих я , станах на места червена , на други кестенява , но си казах ,че няма страшно , че я боядисам пак 😂😂да ама не 😀😀 видях двете черти и оттогава вървя като Фифи Перото в главата 😂 + че си махнах гел лака , защото не било хубаво...чувствам се като абориген
Виж целия пост
# 502
Момичета, това за подстрижките, боядисванията и т.н са врели-некипели. Млади, съвременни жени сте не вярвайте на подобни глупости.
Аз миналата седмица се подстригвах, тази ще се боядисвам, ходя на козметик, маникюр...
Искрено съчувствам на тези от нас, които са с тежко гадене и повръщане. Прегръдки!
Виж целия пост
# 503
Аз съм фризьор,и ти казвам,че бременноста по никакъв начин не ти пречи да се боядисаш.
Че то ако спрем всякакви процедури ще се сдухаме напълно Sad
Виж целия пост
# 504
Момичета, това за подстрижките, боядисванията и т.н са врели-некипели. Млади, съвременни жени сте не вярвайте на подобни глупости.
Аз миналата седмица се подстригвах, тази ще се боядисвам, ходя на козметик, маникюр...
Искрено съчувствам на тези от нас, които са с тежко гадене и повръщане. Прегръдки!
Ох благодаря тии ❤
Как нямам търпение да се махне това гадене и да стана нормален човек, а не зомби. Да ходя пак на маникюр и да се подстрижа и да потренирам. В дни като днешния където повръщам от сутринта ми се струва мираж, но имам надежда казват че в 8 г.с е пика и после се надявам да плнамалее 🍀🙏❤
Виж целия пост
# 505
Момичета, във връзка с лошото настроение на всички, да попитам чували ли сте за този продукт:

До колкото разбрах този витамин е полезен за хора, които не ядат много месо (като мен) и за повдигане на настроението. До колкото прочетох е доста подходящ за бременни и го чух от една група за бременност и майчинство във Фейсбук, където имаше доволни от него.
Виж целия пост
# 506
MimsSsy, Hug , няма причина да се чувстваш така. И преди, и сега сме си едни и същи в лицето. Най-много да напълнеем в лицето след време. Има хора, които са много наблюдателни. И мен вчера,  на една среща, колега от друга фирма ме попита същото. Направо се опулих, тъй като и на мен не ми личи или поне аз така си мисля. Обаче определено тялото ми се промени, малки разлики, но.... Преразпределили са се мазнините. Особено в гърдите и ръцете. Bowtie

B12 се пие след установяване на ниски граници. Аз го пръсках около 2 месеца преди да забременея, но бях под долната граница.
Виж целия пост
# 507
Доста е невъзпитано да питаш дали в бременна, само защото е напълняла. Не им обръщайте внимание. Имах разни дразнещи коментари после от сорта ти да видиш каквото те чака 🙄 в какво се забърка. Това от майка на 2 деца. То коликите, то зъбите... Сега като напълнееш. Е качих 9кг и всеки път като ме видише- ти накрая ще качиш 😁Изобщо не ги слушам и ги прекъсвам😒
Виж целия пост
# 508
И аз да ви се оплача Sad
Винаги съм се грижела за външния вид. Мога да кажа,че съм си суетна.Спортувам и винаги съм изглеждала във форма.Напоследък покрай тези ковиди и ограничение ,започнах да не се чувствам добре ,започнах и да не се харесвам,но го отдавах на вътрешното си състояние.А като цяло съм страхотно позитивен човек.
И като за капак днес на колежката ми майка й,ме попита дали не съм бременна(а, то не ми личи все още)
И аз естествено,за да не отричам й казах,че е познала.
И тя каза ,че според нея ще е момиче,понеже лицето ми се е променило,т.е била съм погрозняла Sad
Е много зле се почуствах,честно Sad

Има хора, които трябва да си замълчат като нямат какво да кажат Bowtie
Виж целия пост
# 509
Аз не повръщам, но се давя над тоалетната и ми се гади 80% от деня. Също се задъхвам и нищо не мога да свърша.. дремя на дивана като е на градина детето. Само се моля утре и неделя да ми е по-добре, че да си изкарам детето на разходка, да му сготвя нещо, да му обърна внимание...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия