Случи ми се нещо странно XXIV

  • 113 210
  • 912
# 105
А как изглежда детето ти? Има ли някакви по-екзотични черти? Или по-особени привички? Казват, че често определен физически облик или дадени особености във външния вид се предават и в следващ живот.
Не, няма екзотични черти. Руса е, със синьо-сиви очи. Косата й започва да потъмнява. За привички... Освен че е извънредно криво дете, което се дере с цяло гърло по няколко пъти на ден, без основателна причина /поне според мен/. Сега е на вълна отрицание на чорапите... Голяма борба водим...
Виж целия пост
# 106
Нещо странно, за което се сетих докато си разглеждам снимките е едно отражение на топчицата, която се слага на метална релса за пердета. Обзавеждането в спалнята ми по много интересен начин се отразяваше в тази топчица и според мен прилича на Исус. Забелязвах го 5-6 дни и после се промени, без да съм размествала нищо. Сега мебелите ми са друг цвят, наредени по същия начин, но няма изобщо такова нещо. Точно в този период, се молех много силно едно нещо да ми се сбъдне и така стана. Не знам само аз ли го виждам така. Не е обработвана снимката Hands V
Скрит текст:
Виж целия пост
# 107
Еха, наистина е като лице 😯
Виж целия пост
# 108
Аз не вярвам, иначе да, вижда се ясно.
Виж целия пост
# 109
Нямам за цел да лъжа или манипулирам снимки. Simple Smile Интересно ми беше само аз ли го виждам така.
Виж целия пост
# 110
И аз също виждам лице.
Виж целия пост
# 111

Вижда се, да, съвсем ясно.
Виж целия пост
# 112
Нямам за цел да лъжа или манипулирам снимки. Simple Smile Интересно ми беше само аз ли го виждам така.
Едно време виждах лицето на бившия ми навсякъде - в отражението на полюлея, по парата на плочките в банята, дори звездите в небето ми изглеждаше, че рисуват лика му, много натуралистично беше. Това са просто игри на сетивата.
На твоята снимка аз виждам бебешко/момчешко лице.
Виж целия пост
# 113
Честно, на прима виста бих казала, че е нескопосана манипулация на кадъра, но момичето казва, че не е, за това трябва да е друго.
 
Има техническо обяснение за тъмни петна по снимки, но според мен е отражение от околната среда, мебели или дори нещо конкретно по-малко и т.н. след като се вижда не само на снимка. Kато гледам е от долната страна т.е. идва някъде от стаята, ако се допусне, че е отражение.
Все пак... човек придава значение на неща, случки и т.н., аз също виждам това, което авторката.
Виж целия пост
# 114
След като прочетох за бебешкото лице ми стана интересно всъщност кой какво лице вижда, аз напр. виждам мъж с брада и мустаци, а вие? 😊
Виж целия пост
# 115
Брадат мъж виждам аз, взех, че поосветлих снимката.

Скрит текст:
 

Интересно е!
Виж целия пост
# 116
Моето въображение явно работи на макс, защото освен мъжкото лице с брада и мустаци, на изсветлената снимка виждам второ, по-младо, над главата на мъжа - по-скоро горната му половина (очите и косата с бретон на черта) 😂.
Виж целия пост
# 117
Моето въображение явно работи на макс, защото освен мъжкото лице с брада и мустаци, на изсветлената снимка виждам второ, по-младо, над главата на мъжа - по-скоро горната му половина (очите и косата с бретон на черта) 😂.
Да, наистина, и аз го виждам!😃
Виж целия пост
# 118
Сега на увеличената снимка го видях и аз, мъж с брада и мустаци. Но не ми прилича на Исус...
Виж целия пост
# 119
А случайно да е отражение на лице от телевизора, това пак е отражение от интериора но далеч по-прозаично.
Мъж с брада. В горната част има също част от лице.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия