"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 59 077
  • 746
# 300
Забелязах,че след сцената с целувката на Влад и Елиза,докато Щефан чакаше таксито с Мики ,после Елиза си бъркаше в устатата,като че вадеше нещо оттам.
Виж целия пост
# 301
Вярно е...съгласна съм...играят мнооого добре.

Нищо не извади от устата си Smiley  Бършеше си червилото.
Виж целия пост
# 302
На мен ми се видя, че взе дъвка или хапче? Или пък червилото си оправяше? 😀
Виж целия пост
# 303
Може би е било дъвка,червилото оправяше ,като използваше джобно огледало
Виж целия пост
# 304
Забелязах,че след сцената с целувката на Влад и Елиза,докато Щефан чакаше таксито с Мики ,после Елиза си бъркаше в устатата,като че вадеше нещо оттам.

Пиеше  противозачатъчни .
Виж целия пост
# 305
Добре, де...не е обичала Ади, но е оставила детето му и го е родила?
Виж целия пост
# 306
Според мен го е обичала и все още го обича.
Неизживяната любов в случая е по-силна.
Виж целия пост
# 307
На мен много ми хареса Лео какво казва на Елиза. Всяка дума беше точно на място. Изключително противна жена. В турската версия пак ли е толкова неприятен и меркантилен образ?
Виж целия пост
# 308
Да, има много неосмислени неща. За някои предполагам, че нашите са кръцнали, без да се замислят, други може би ще се изяснят по-натам...
Но има нещо много фрапиращо - Лео идва при Щефан, свършил парите и Щефан го наема... А когато бягаха с Тиби, изрови 2 торби с пари, които зарязаха, когато ги погна Чезар и нито дума, вайкане - ей така загуби 2 торби пари 😜 
Би могло да се обясни, ако Лео не е искал да ги пипа и още от тогава да го гризе съвеста 🤔
Виж целия пост
# 309
Много въпросителни, да...

Понеже не гладех от началото...тъй както само мълчи Влад и ги гледа, как аджеба ги омая да са приятели-съдружници? Та той не говори Satisfied
Виж целия пост
# 310
Много въпросителни, да...

Понеже не гладех от началото...тъй както само мълчи Влад и ги гледа, как аджеба ги омая да са приятели-съдружници? Та той не говори Satisfied

Залага на чара си. Grinning

Как пък всички се озоваха в тоя хотел, как пък Шефан разбра къде да звънне, че да разбере къде е Елиза.
Неизвестни, недомислици на моменти, ама им ги прощавам. Simple Smile
Виж целия пост
# 311
За Елиза разбра от някаква компания...наела била кола от тях и им се примоли за адрес Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Много въпросителни, да...

Понеже не гладех от началото...тъй както само мълчи Влад и ги гледа, как аджеба ги омая да са приятели-съдружници? Та той не говори Satisfied

Ха-ха, Влад изгуби 1 млн от Щефан без да му мигне окото, спаси Матей от удавяне, закара Роксана и Елиза до Букурещ при нейния лекар със собствения си самолет...Joy

Само Лео не го хареса от самото начало, а след като Рокси се влюби в него - съвсем Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 313
А в кой град се развива действието?
Виж целия пост
# 314
В началото бяха в хотела-казино на Щефан и Елиза в Гърция - сега са в Букурещ.
Влад каза / в началото/, че е отишъл в Гърция да си търси съдружник / Щефан се самопредложи 😂/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия