Къде в Бургас? 58

  • 52 452
  • 755
# 255
Пък това с рязането на кожичките някой практикува ли го още?
Виж целия пост
# 256
Повече от 20 години ходя на маникюр, никога досега не съм имала проблем с нищо след това. А съм сменила не една маникюристка. Е, не си купувам ваучери от Грабо за без пари, но и не отивам където ще ми отрежат главата за едни нокти.
Досега не съм попадала на салон, където да не съм видяла пред мен как дезинфекцират инструментите.
Виж целия пост
# 257
Не съм чула досега някой да се е заразил с нещо от това, че е бил на маникюр. И не може да се сравняват нокти с устата и отворени зъби...
Виж целия пост
# 258
Предложете ми форма или човек ,който да ми изработи метална входна врата за жилищен вход,не за дом..Споделете на Вас колко Ви е струвало.
И аз това търся. В Ало Бургас намерих няколко обяви, но повечето майстори на които звъннах казаха че вече не изработват входни врати.
Гледах и по фейсбук групите такива разисквани теми, но нищо интересно не намерих. Ако сте намерили нещо, моля споделете ! Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Не съм чула досега някой да се е заразил с нещо от това, че е бил на маникюр. И не може да се сравняват нокти с устата и отворени зъби...

Хепатит например
Виж целия пост
# 260
Предложете ми форма или човек ,който да ми изработи метална входна врата за жилищен вход,не за дом..Споделете на Вас колко Ви е струвало.
И аз това търся. В Ало Бургас намерих няколко обяви, но повечето майстори на които звъннах казаха че вече не изработват входни врати.
Гледах и по фейсбук групите такива разисквани теми, но нищо интересно не намерих. Ако сте намерили нещо, моля споделете ! Simple Smile
Ние монтирахме нова преди няколко месеца, защото старата отдавна не се затваряше добре след едно сериозно блъскане и после заваряване на изкривена панта.
Врата ни изработи фирма Никика 90. Не е портална, обикновена, с размери като на апартаментна, с прозорче. Вързана е към вече съществуващата домофонна система на входа. Струваше ни около 1000 лв.
По принцип с тях е договорено и да сменят заключването с чипове, но нещо буксуват нещата и не съм наясно каква е причината.
Вижте сайта, може да намерите това, което ви трябва.
Виж целия пост
# 261
Здравейте, може ли да ми препоръчате козметик или доктор от когото сте доволни за пробиване на уши и поставяне на обици
Виж целия пост
# 262
Здравейте,

Бихте ли могли да ми препоръчате добър детски логопед?

Благодаря!
Виж целия пост
# 263
Здравейте, къде в града има богат избор от етерични масла за дифузер?
Виж целия пост
# 264
Здравейте, къде в града има богат избор от етерични масла за дифузер?
В Макаса - на Богориди, ъгъла с Фотинов.
Виж целия пост
# 265
Препоръчайте хамалска фирма за изнасяне и изхвърляне на мебели от апартамент. Имам спомени, че се коментираше някаква, но не мога да намеря темата.
В момента откъде може да се купи обикновен бял латекс и разни инструменти за боядисване?
Виж целия пост
# 266
GG BG, попитайте в сдружение Рето Надежда?
Виж целия пост
# 267
Препоръчайте хамалска фирма за изнасяне и изхвърляне на мебели от апартамент.
Пиша ти на лично!
Виж целия пост
# 268
Здравейте Simple Smile  къде в Бургас мога да намеря този лосион на Cerave и по специално опаковката от 236 ml?
Разгледах сайтове на някои аптеки в Бургас ,но не можах да видя...
Благодаря предварително
Скрит текст:
Виж целия пост
# 269
В момента откъде може да се купи обикновен бял латекс и разни инструменти за боядисване?
В Атаген-а до Новата поща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия