Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 142 942
  • 3 052
# 255
повдигам си въпроса
Виж целия пост
# 256
Мама САННЯ, на мен много ми харесва, няколко пъти го купувам. Единствено е малко солено за моя вкус (аз ям по-безсолно), но като се обезсоли, няма грешка.
Виж целия пост
# 257
Благодаря! Меко прясно сирене ли е или не?
Виж целия пост
# 258
Аз също спечелих домашно сирене в саламура.
Виж целия пост
# 259
Мама САННЯ, на мен много ми харесва, няколко пъти го купувам. Единствено е малко солено за моя вкус (аз ям по-безсолно), но като се обезсоли, няма грешка.
нормално е да бъде солено. все пак е в саламура.
ако няма сол ще се превърне в пихтия.
Виж целия пост
# 260
Благодаря! Меко прясно сирене ли е или не?
Не, твърдо е. Но върни се страница назад и прочети и моя коментар все пак.
Виж целия пост
# 261
Домашното  сирене на РС и ние харесваме. Не е меко.
Виж целия пост
# 262
Благодаря! Меко прясно сирене ли е или не?
Не, твърдо е, не е прясно
Виж целия пост
# 263
Провансалската майонеза за сефте я виждам в Лидл. Винаги съм си взимала от кварталното магазинче, даже не знаех, че е толкова търсена.

Анцузите хубава материя ли са?
Виж целия пост
# 264
Аз харесвам само Олинеза майонеза, ама искам да опитам и провансалската -- какъв й е вкусът?
Виж целия пост
# 265
А аз още преди години я купувах от Билла. Последният път като купих, обаче ми дойде сладка тази провансалска майонеза. И тяхната, дето е в буркан - салатна, също ми е сладка.
Виж целия пост
# 266
Аз дори не се сещам коя е тази провансалска.
В кутийките, в кутийките....препоръчвам. Grinning
Виж целия пост
# 267
Да попитам...тези от вас които си купиха от уреда/плочата за палачинки, има ли рецепти за палачинки към упътването? Blush
Виж целия пост
# 268
Аз харесвам само Олинеза майонеза, ама искам да опитам и провансалската -- какъв й е вкусът?

Леко сладни и с вкус на горчица. На мен лично ми е любимата.

Много ми хареса сиренето Едам, което скоро беше на оферта. Със сигурност бих си взела пак.
Виж целия пост
# 269
Едамът ХХЛ 1 кг опаковка също беше чудесен. Heart Eyes Каква всъщност е разликата между едам и гауда? Преди са пускали и гауда ХХЛ опаковка 1 кг и този път мислех, че сме купили гауда, а гледам на опаковката пише "едам" Grinning За мен са доста подобни, жълти сирена...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия