Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 142 947
  • 3 052
# 285
За какво използвате каймака?Купих едно бурканче,но не знам какво да правя с него.
Виж целия пост
# 286
Няма да ви чета вече! Само за различни постове и потребители се сещам, когато ходя да пазарувам и трупам:(
Снощи с баткото ходихме да зареди хладилника и си мислих за доста от вас, да знаете ако сте Кихали!
Сега да ви подстрека и аз:
-кашкавалената извара РС ми хареса,
-бейби морковите ( едни в торбички) са хубави, но не са УАУ
- взех едно ново евтино кафе на зърна (13лв за кг), тъй като нямаше Коста, а без кофеин нвма да мога да ви чета Simple Smile. Ще дам отзив за него, щом го пробвам днес.
-всички буркани мед рс бяха захаросани, значи е хубав меда, нали?
Виж целия пост
# 287
Скрит текст:
Дано да стават пилешките филенцаа- взех едни, но няма да са за идните 2-3 дни.
При нас питките за бургери и хот-дог са намалени, натоварих Simple Smile
Очертава се верно Американска седмица у нас.
Вероятно е коментирано сто пъти назад в темите, но не съм задълбавала за тези питки.
Щом ги купувате редовно, бихте ли ми казали всички видове питки ли са сладникави? Прочетох такова мнение в старата тема, но не разбрах само за коментираните ли става въпрос.
За бургери по 6 бр. - сладки са.
Едно време имаше и за хот дог, сега ги пусщат само в амер.седм.  сладки.

Бриошите и те ми сладнят, на мен. Замразени бях вземала.
mimeime Питките и за бургери и за хот-дог са сладникави. При нас не е проблем като сложа солено-киселите сосове и пълнеж.
Зависи кой какво обича.
Благодаря, момичета! Blush Така и подозирах... жалко.
Виж целия пост
# 288
Лидл+ отново не отчита купоните или поне в магазина на Халите беше така сутринта. Преглеждайте си бележките. Върнах това, което бях взела. Нямам и дигитална бележка. Аман! Писах възмутен отзив.
На всичкото отгоре другото приложение се актуализира и ми се изтри списъка за пазаруване, карах по спомени и не взех разни неща. Следобяд ще трябва да ходя пак.
Сега, като купонът не е отчетен, нали ще мога да го ползвам?

Иначе в магазина имаше всичко - и кадаиф, и кашкавал на конци. Взех кадаиф, но не знам какво ще го правя. Ще ходя да търся рецепти. Със сигурност няма да е кюнефе.
Виж целия пост
# 289
Лидл+ отново не отчита купоните или поне в магазина на Халите беше така сутринта. Писах възмутен отзив.
Да.  Лошото е , че не предупреждават предварително и се разбира чак на касата. И аз ще потърся къде да се оплача.
Виж целия пост
# 290
Лидл+ отново не отчита купоните или поне в магазина на Халите беше така сутринта. Преглеждайте си бележките. Върнах това, което бях взела. Нямам и дигитална бележка. Аман! Писах възмутен отзив.
На всичкото отгоре другото приложение се актуализира и ми се изтри списъка за пазаруване, карах по спомени и не взех разни неща. Следобяд ще трябва да ходя пак.
Сега, като купонът не е отчетен, нали ще мога да го ползвам?

Иначе в магазина имаше всичко - и кадаиф, и кашкавал на конци. Взех кадаиф, но не знам какво ще го правя. Ще ходя да търся рецепти. Със сигурност няма да е кюнефе.
Е ,ако купона не е отчетен , трябва да е наличен в профила, иначе изчезва.
Вчера в Лидл на музикалната,нямаше краставици, 3 пъти обиколих щанда за зеленчуци, последният път когато взех бяха на 5лв, не са били био , обикновени .
Виж целия пост
# 291
В приложението Lidl  Plus избирате Контакти


И се отваря форма за контакти, там пишете.
Виж целия пост
# 292
Лидл+ отново не отчита купоните или поне в магазина на Халите беше така сутринта. Писах възмутен отзив.
Да.  Лошото е , че не предупреждават предварително и се разбира чак на касата. И аз ще потърся къде да се оплача.
Mдааа, то и да  го (Лидл+) инсталира човек е проблем. В началото инсталирахме, ама напоследък не става и това е. При щерката (при регистрацията стига до едно място и.. до там) и при мама ( регистрихаме, каза "здравей..." и като рекохме да активираме купон, каза, че не е логната, а пък е Rage) не става.
Виж целия пост
# 293
Сиренето Бурмалъ какво го правите? При нас е изчерпано, пък за мен не беше нещо уау, взимах го на предишното зареждане, явно не съм успяла да го оценя.
Виж целия пост
# 294
Продават ли хубаво малиново вино? Ако да - на коя марка и горе-долу какви парички е? Чела съм отзиви за малиновото вино с картинка на една мадама с коса от малини на Delice, че не било хубаво.
Виж целия пост
# 295
Сиренето Бурмалъ какво го правите? При нас е изчерпано, пък за мен не беше нещо уау, взимах го на предишното зареждане, явно не съм успяла да го оценя.
Я кажи, плс, отговаря ли на картинката, такова на фитили ли е. Щото аз за украса съм го взела, ама за сефте и не съм го отворила още.
Виж целия пост
# 296
Продават ли хубаво малиново вино? Ако да - на коя марка и горе-долу какви парички е? Чела съм отзиви за малиновото вино с картинка на една мадама с коса от малини на Delice, че не било хубаво.

не
и двете ли сирена на конци са еднакви, ако не - кое е хубавото?
Виж целия пост
# 297
Продават ли хубаво малиново вино? Ако да - на коя марка и горе-долу какви парички е? Чела съм отзиви за малиновото вино с картинка на една мадама с коса от малини на Delice, че не било хубаво.

Само това с мадамата има в Лидл, не е никак лошо, взимам го от време на време.
Виж целия пост
# 298
Моля за снимка на тази четка.
Тази е
Скрит текст:

Боровинките предния път май бяха 3лв. Мен и така ме устройват, защото в зеленчуковите около нас ги продават 100гр за 5лв.
Виж целия пост
# 299
Това е от ФБ, но не можах да се сдържа да го копирам тук:


Моята ютия е точно като отвързана 😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия