"Марашлъ" - Бурак Дениз и Алина Боз - #1

  • 36 353
  • 735
# 285
И аз мисля ,че оставиха Саваш ,май на бройка на излизане бяха колкото и на влизане в този хангар...

Ама тя Махур ще го спаси . /повечето героини в сериалите са инициативни и "високи " ,докато нацяло  оплескат нещата .../
Саваш имаше нужда някой да му натрие носа .

Мда, ще го спаси от спокойствие Simple Smile
Не се поучи това момиче, че всяко действие на нейна глава донася само неприятности.
Много ми е симпатична, обаче ме ядосват такива неща.
Виж целия пост
# 286
Не писах за сцената с поредния разпит на Мараш от страна на службите.

Сто пъти го питаха : Зелиш ли е твоето слабо място?
Той отказваше да отговори, накрая им се разкрещя "Престанете!"

Мараш: Всички имат слабо място. С изключение на мен.

После веднага дадоха един негов прочувствен разказ за деня, в който е получил новината за раждането на Зелиш.
И пак го попитаха агентите.
Зелиш ли е твоето слабо място?
Нямаше отговор.
Камерата се беше концентрирала върху погледа му, музиката беше напрегната.

Не знам какво означава това.
Негово дете ли е Зелиш?


Определено в сюжетната линия със службите нищо не хващам.
Кой какъв е и защо такъв е.


Много смешни гифчета и снимки има в ТТ.

"Настроението ми след края на епизода" Grinning


Виж целия пост
# 287
Ясноооо......Специалните го "ползват "
Марашлъ  за свои цели .

Няма да се учудя ,ако Зелиш е пострадала при тяхна "разработка  "
Виж целия пост
# 288
Цитат
Определено в сюжетната линия със службите нищо не хващам.
Кой какъв е и защо такъв е.
Те нямат хващане. Joy
Но и на мен ми се струва, че Зелиш не е негова родна дъщеря.
А тая барака, в която накрая се озова Махур, не беше ли същата, в която Марашлъ се срещна с аркадашите? Вътре - като след погром...
Виж целия пост
# 289
Божееее! Изобщо не се бях замислила за г-жа помощницата, признавам си!
Но е абсолютно логично - така службите държат Марашлъ и у дома под око.
Виж целия пост
# 290
Цитат
Няма да се учудя ,ако Зелиш е пострадала при тяхна "разработка  "


О, това е супер идея!!!
Съвсем не е изключено службите да са замесени.
Ще има пълен обрат на събитията.

Както казват, странична жертва. И си измиват ръцете.
Но на Мараш никак няма да му хареса.
Виж целия пост
# 291
Божееее! Изобщо не се бях замислила за г-жа помощницата, признавам си!
Но е абсолютно логично - така службите държат Марашлъ и у дома под око.

Аз се замислих още в първите епизоди и то поради факта ,че ми прилича на "фрау" от филмите за Втората световна война -внедрените шпионки .

Искаше ми се фраг , ама май много искам !

Благодаря за превода , коментарите и компанията !
Живи и здрави !!!
Виж целия пост
# 292
Свършиха рекламите.

Нинджите качиха Мараш в буса.
Свалиха му качулката.
И той изумен видя това лице срещу себе си.

Запознайте се с Хилял!
Мисля, че за първи път споменават името й.







Много хубав финал!
Поздравления!



Виж целия пост
# 293
Добро утро! Благодаря на Varna,за превода снощи!:heart:
С нетърпение очаквам фраг...много въпроси, има мистерия и това ми харесва!
Виж целия пост
# 294
Добро  утро !

На слизане един брой "специален " липсваше ,сигурно ще спасява "чируз- а"

Когато Саваш им отиде на "гости " , май  само Неджати  показа  омразата си към него  ?
Виж целия пост
# 295
Добро утро! Grinning

Варна,  благодаря ти за преводите Purple Heart

Вчера нямах възможност да гледам, днес ще наваксам, но като чета, имало е екшън Grinning




Трябва да ви кажем нещо, много е важно.


Не мога да повярвам! Толкова бързо! Joy
Виж целия пост
# 296
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

Нарочно не ви чета, защото чак към четвъртък/петък ще изгледам серията, и да ми е интересно. Grin

Но не съм ви забравила! Purple Heart
Виж целия пост
# 297
Добро утро!

Рейтингите са добри, макар и да има лек спад.
Аз го очаквах.
Първата част трябваше да е по-динамична.
Имаше дисбаланс.
Втората част беше като вихър, случиха се много неща.

"Ямата" са имали силен епизод снощи, а ние делим обща аудитория с тях.



Виж целия пост
# 298
Варна, екстра е рейтът Grinning, очаквах спад заради събитията в "Чукур".
Като гледам не само "Марашлъ" е пострадал, така че нещата са наред засега.
Виж целия пост
# 299
Цитат
очаквах спад заради събитията в "Чукур".

Двата сериала имат обща публика и всяка седмица тя се движи между единия и другия.
В зависимост от това къде екшънът е повече, защото имат за аудитория хора, които си падат по високия адреналин.
Но това е последен сезон за "Ямата" и наесен ще се отвори повече поле за "Марашлъ".

Хубаво е, че сериалът не е елементарен.
Има много неща, върху които да си блъскаш главата, но трябва да улучат тънката граница, отвъд която заплетената история се превръща в лабиринт, от който зрителят не вижда изход.
Крайно време е да хвърлят светлина върху ролята на службите и връзката им с Мараш.
Там нещата са вече на ръба зрителят да се откаже  изобщо да се мъчи да разбере какво става, защото мистерията е прекалено голяма.

Цитат
Като гледам не само "Марашлъ" е пострадал, така че нещата са наред засега.


Не, всички сериали се държат стабилно над водата, с изключение на един.
Специални поздравления за "Забранената ябълка" и "Ямата", които са вече четвърти сезон, но правят страхотни рейтинги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия