"Марашлъ" - Бурак Дениз и Алина Боз - #1

  • 36 353
  • 735
# 315
А може и да си го следят, защото тази Ширин не знаеше къде Марашлъ е отвел Саваш.
Виж целия пост
# 316
А може и да си го следят, защото тази Ширин не знаеше къде Марашлъ е отвел Саваш.


Може, но тя не е случаен човек.
Погледите й са особени, музиката в някои моменти с нея по-напрегната.

То има ли някой случаен в този сериал?
В ТТ има предположения, че агетката Хилял всъщност е съпругата на Мараш, че Зелиш не му е дъщеря, всякакви хипотези.

Защо, според вас, Мараш каза: “Всеки си има слабо място, освен мен”.

Аз мисля, че Зелиш му е слабо място.
Поне досега това е показал.
Някой може да каже, че е излъгал, но агентите не са толкова глупави, че да не усетят.
Всеки, който е гледал сериите досега, ще каже, че Зелиш е най-ценното в живота на Мараш.
Не само ние, службите също го наблюдават.
Значи знаят това.
Защо каза, че няма уязвимо място?
Виж целия пост
# 317
Всеки, който е гледал сериите досега, ще каже, че Зелиш е най-ценното в живота на Мараш.
Не само ние, службите също го наблюдават.
Значи знаят това.
Защо каза, че няма уязвимо място?


Вероятно, защото да отмъсти за него е движеща  сила...Или кой знае, но със сигурност черпи сили от Зелиш за да продължава. Той е човек, който е минал през битката за оцеляване при нечовешки условия, сега е на по-висок етап: отмъщаване, а оцеляването му е само гаранция, че ще отмъсти. И интересно, но той сякаш не бърза, а планомерно върви към целта...
Виж целия пост
# 318
Интересно "специалните " какво ще правят със Саваш ?!?! Ако  им трябва като бос в "бизнеса "  или е само "звено " от цялата верига  .
Дали  Марашлъ ще  се сдобие с информация  за "съдбата " на Саваш  ?!?!?!
Виж целия пост
# 319
Интересно "специалните " какво ще правят със Саваш ?!?! Ако  им трябва като бос в "бизнеса "  или е само "звено " от цялата верига  .
Дали  Марашлъ ще  се сдобие с информация  за "съдбата " на Саваш  ?!?!?!

В един момент си мислих дали и Саваш не е внедрен от службите например в бизнеса с наркотици, срещу който се борят властите в цял свят, и всичко това с него да е само някаква тяхна игра. Но после се отказах бързо от тази идея, въпреки че съм сигурна, че нищо не е такова каквото изглежда и виждаме. Първо защото Саваш е много жесток и второ - физическото му заболяване е ама много слабо място и е твърде узявим, както и разпознаваем. За психичното му здраве... няма какво да говорим даже, очевидно е, че и то е проблемно при него.
Мъчи ме обаче един въпрос, на който не намирам отговор. Защо Марашлъ не тръгна от целта на атентата, при който пострада Зелиш? Защо не търси нещо свързано и около този Мехмет Инджи - какъв е бил, с какво се е занимавал, защо някой ще иска да го убива? В този смисъл, представяте ли си с това име - Мехмет Инджи, да е известен в бизнеса на подземния свят Азиз Тюрел? Ха, ха, сигурно звуча налудничаво чак вече, но с толкова много неизвестни постоянно се чудя кой би могъл да бъде верния отговор...
Виж целия пост
# 320
Алекс Heart, а дали този Мехмет Инджи не е всъщност Неджати Тюрел? Joy
Виж целия пост
# 321
Рени, не мисля. Въпреки, че изглежда много съмнителен.
На мен ми стана странно обаче, че само Неджати се опъна на Саваш в защита на баща си. В интерес на истината, не знам по какви причини, но очаквах да се надсмива на ситуацията с присъщия си сарказъм.
Определено има неща, които Неджати знае и те го тормозят. Според мен е разтревожен и не му харесва, че започват да излизат наяве. Мисля си, че каквито и да са роднините му, колкото и да са го наранили някои от тях, колкото и да са го разочаровали, той все пак ги обича.
Виж целия пост
# 322
Да, нищо не е такова каквото изглежда Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Цитат
Да, нищо не е такова каквото изглежда

А на мен не ми харесва нищо да не е такова каквото изглежда.
Какъв е смисълът тогава да следиш историята и действията на героите?
Защо да градиш хипотези?
Накрая ще завъртят всичко на 180 градуса и готово.
Трябва да има неочаквани обрати, но да са логични и в премерени дози.


Саваш:  Единственият виновен за влизането на баща ми в затвора сте вие, г-н Азиз.
Азиз: Който ти го е казал, е излъгал.
Саваш: Възхищавам се на лицемерието ви.
              Даже  Махур да не беше направила снимките, пак щяхме да се запознаем.
              Но случайност!
             Животът ни доведе дотук.
             Не се страхувайте, днес няма да убия никого.
             След това също.
             Искам да ви кажа само едно:
             Погледнете внимателно лицето ми, сем. Тюрел.
             Вече всеки път, когато отворите очи,  ще виждате мен.
             Нито мястото, нито този дом, нито богатството ви
             ще могат да ви спасят от мен.
             Ще си платите за всеки мой нещастен ден!


..........................

Не иска да ги убива, не иска парите им.
Какво тогава?
Само ще стряска сънищата им ли?
Виж целия пост
# 324
Има и неща, които предвидихме, така че не е съвсем зле положението, но в семейството на Азиз нещата са доста объркани или поне това искат да ни внушат с фокусирането върху реакциите на някои герои.
Виж целия пост
# 325
Цитат
Нито мястото, нито този дом, нито богатството ви
             ще могат да ви спасят от мен.
             Ще си платите за всеки мой нещастен ден!
Варна, не казва, че не иска парите им, а че те няма да ги спасят от него. А Неджати - повече уплашен от всички останали при появата на Саваш. И веднага с решението да го убиват... Thinking
Виж целия пост
# 326
Кате, по-рано има такъв диалог:

Азиз: Ще ти дам всичко, което пожелаеш.
           Пари - няма проблем.
           Само не закачай семейството ми.

Саваш: Пари ли?

Азиз:  А какво друго?


Затова съдя, че пари не му трябват.
Но за какво са му?
Той им взе компанията.
Разбира се, Азиз не знае.
Виж целия пост
# 327
Наистина следата  Мехмет Инджи   я сложиха във фризера ,след като  Марашлъ сглоби  "пъзела "  с логото на фирмата . Очаквам в подходящ момент да цака  с тази  информация някой хванат на тясно.
Много "Х" има  и още добавят ..........

А се  оказа ,че съпругата на Садък знае за  случая с Омер .

Вече съм сигурна ,че Неджати
а/  е пряк  свидетел   
б/ неволно или съзнателно е  дочул историята  за разлика  от Илхан и Махур .

Гложди ме постъпката на Азиз - изостави  Неджати в горящата кола гледайки го в очите ?!?!?!
Виж целия пост
# 328
ЕПИЗОД 8
ФРАГМАН 1






Мараш: Вие сте този, който не може да подбира приятелите и враговете си, г-н Азиз.
               От двама души единият идва на гроба ти с молитва, другия с проклятие.

Азиз: Затова толкова години пазех тази тайна от всички.
            Как  се случи, че  сега всичко излиза наяве, Марашлъ?

Махур: Вярвам силно в теб, имам ти доверие.

Неджати:  За да спася живота ти,  станах убиец,  татко.

..........................


Аааа хич не ми се вярва Неджати да е убиецът.
Той е бил още дете.
Най-много да е било случаен инцидент.
Виж целия пост
# 329
"Яка  салата" с несъвместими продукти .
Махур намери диктофона на Марашлъ  или този сейф е на Азиз ???

Добро  утро !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия