Неангажираща връзка

  • 15 484
  • 297
# 15
Имала съм,не е проблем за мен.Не мисля и не премислям.
Връзка не е това,вид бягство от нещо, някого.
Виж целия пост
# 16
Имала съм малко, тъпо е определено. Било е отдавна и в моменти на скука.Не ми харесват, защото не съм такъв тип човек. Трябва да харесвам някой, а моето харесване е виждам ли този човек до себе си, притежава ли всички качества, които аз търся и т.н. Трябва да познавам човека, да го опозная още по-добре.....тегава работа. Иначе бързо се влюбвам, ако отговаря на условията ми. И точно заради това няма как да имам неангажиращи връзки, винаги всичко завършва с влюбване, но както знаем не винаги това е двустранно...един път ми се случи, ще го помня цял живот, такъв шамар от живота никога не съм получавала....и да е имал, и да е нямал чувства, не ме интересува, но преосмислих много неща.
Виж целия пост
# 17
Най-голямата ми болка е от такава връзка. Сама си бях виновна, защото всъщност бях обвързана и изневерявах на приятеля си с въпросния човек. Да, знам как изглежда от морална гледна точка и няма да се оправдавам за постъпката си. Въпросът е, че с "другия" имахме такава връзка една година, през която споделихме много на брой и хубава моменти, не само плътски удоволствия и аз хлътнах страшно много. Той знаеше за "сериозната" връзка. Бяхме се разбрали, че той може да се вижда неангажиращо с други жени, за които не желаех да бъда информирана, исках просто да знам,ако се заформи нещо сериозно с друга, за да сляза от клона. Та не ставаше въпрос за други жени, накрая дори ме представи на родителите си и аз си помислих, че може би имаме сходни чувства един към друг. А накрая прекрати отношенията ни внезапно, като каза, че забелязал, че имам чувства, но той работел много, в различни градове сме и няма време за връзка,не искал да се виждаме повече, защото виждал на къде отиват нещата. Приех този довод без излишна драма, а вкъщи хубаво си поплаках. Тъкмо се възстановявах след двуседмично преосмисляне на нещата, когато видях в социалните мрежи, че всъщност той има сериозна връзка с друга. А се бяхме разбрали да бъде искрен,ако това се случи. По-късно разбрах, че всъщност те са били заедно месеци преди той да прекрати отношенията си с мен. Беше страшен удар по егото ми,но явно си заслужих да постъпят по този начин с чувствата ми. Както се казва - с моите камъни, по моята глава. Изтрих го отвсякъде, за да не ме сеща нищо за него, но и до ден днешен като се сетя и ме обхваща яд. Та така, изводът е, че тези връзки не са за емоционални и обвързани хора 🤣
Виж целия пост
# 18
Имала съм, когато съм прекъсвала уж сериозна връзка. Не съм от жените, които ще стоят на сухо с месеци. Проблем не би възникнал, ако и за двамата е неангажираща и не си позволяват да имат претенции един към друг.
Виж целия пост
# 19
Имала съм, веднъж. Започнах я, защото си го бях харесала и се надявах, че ще прерасне в нещо повече. Доста се измъчвах. Нищо повече не излезе, но и с времето моите чувства към него изстиваха и накрая наистина си беше само секс и за мен. Та извода е, че ако няма чувства може има такава връзка, ако има чувства няма как..
Виж целия пост
# 20
Имала съм, беше в периода, в който бях разведена и все още неготова за сериозна връзка. Връзката ми с този мъж беше дългогодишна, сексът беше прекрасен, бяхме близки, имахме нужда един от друг и си помагахме според възможностите си. Прекратих я от един път, когато разбрах, че го обичам лудо. Казах му да не ме търси повече и той не ме потърси. Страдах известно време у после ми мина.
Виж целия пост
# 21
Понякога такива връзки са по-истински от другите.Няма лъжи,няма празни обещания,скандали.Пак казвам понякога.
Виж целия пост
# 22
Имала съм, едната я прекратих, защото ми стана скучна и досадна. Другата се превърна в сериозни отношения.
За мен всяка връзка започва като несериозна, противоестествени са ми заявките за сериозни отношения след първите сексуални контакти.
Виж целия пост
# 23
Да, имах.
Мъжът ми.
Ангажирахме се по някое време.
Само, че ние се познавахме от години, когато имахме само емоционално свързване. Той беше влюбен в мен, но не го избрах.
Не се получи това с неангажирането, въпреки че това ни беше идеята.
Виж целия пост
# 24
Имала съм, едната я прекратих, защото ми стана скучна и досадна. Другата се превърна в сериозни отношения.
За мен всяка връзка започва като несериозна, противоестествени са ми заявките за сериозни отношения след първите сексуални контакти.

Понякога такива връзки са по-истински от другите.Няма лъжи,няма празни обещания,скандали.Пак казвам понякога.

Това изчерпва май всичко - кратко и ясно. Само бих добавила, че съвсем механична връзка без никакви чувства наистина не си представям. За да си легнете с някого все пак трябва да се харесвате, да има привличане, да можете да си говорите "между сеансите" или ако излезете някъде.  Просто няма буйни чувства, планове, мераци за повече, ревност... И или времето не му е за обвързване, или човекът има някои неприемливи страни, но като цяло си пасвате, да го кажем. Ако беше връзка с тотално безразличен човек, то тогава би могло да се прави секс и с първия срещнат, а не с подбран и избран такъв.
Виж целия пост
# 25
Имах такава връзка, когато бях доста млада. Той беше мургав, но тъмнорус, много висок, с дълбоки зелени очи, плътни устни, силни ръце и ленива уверена походка. Започна много добре със страхотен секс, по средата беше ад, защото яко хлътнах, но не смеех да му кажа. После ми мина и прекратих всичко - естествено, палачинката се беше обърнала и вече той искаше истинска връзка, но за щастие излезе мъж на място и ме остави да си тръгна без излишни панаири.
Страхувам се, че ако някога остана без истински партньор в живота и се наложи да си търся другарче за секс, този кошмар може да се повтори.
Виж целия пост
# 26
И какво значи неангажираща връзка? Защото всеки описва различни неща..
За мен лично е връзка - само секс. Срещате се, доставяте си радост и кой от където е. Естествено, че има разговори, но не от личен характер.
Такава връзка не съм имала.
От типа описани по-горе имах една след брака. Двамата от различни градове. Срещахме се уикендите, пътувайки в различни дестинации. Но пак имаше известна ангажираност, защото споделяхме лични неща и емоции. Чувахме се всяка вечер и прекарвахме часове в разговори.
Неангажираща бих я определила, защото аз го криех ..като любовник:) Нито веднъж не го поканих в града ми. Не бях готова.
Той ме канеше да му гостувам, но така и не се реших.
Един ден просто спря да се обажда и аз не го потърсих. Това беше края.
Виж целия пост
# 27

За мен лично е връзка - само секс. Срещате се, доставяте си радост и кой от където е. Естествено, че има разговори, но не от личен характер.


Това не е връзка, това е среща, забивка или каквото там. Много хора живеят така - самички, необвързани, в петък вечер отиват на бар, избират си някой ставащ, секс и кой откъде е. Но до връзка не се стига изобщо, тяхното мото е "сексът не е повод за запознанство"  Wink
Виж целия пост
# 28
Да де, но в другия тип връзка има ангажимент..
Емоции, споделяне, планове за да прекараме времето си заедно.
За мен е като едновремешните гаджета..
Обвързани, но не живеем заедно..
Виж целия пост
# 29
Не бих могла да съм в такава връзка, прекалено съм емоционална и обсебваща. За да бъда с някой,ми трябва емоция,тръпка , пламък, еднакви усещания, които с еднодневен секс няма как да получиш.
Пробвала съм, но определено не е моето.
Не ме удовлетворява такава връзка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия