Ясно е, че починали хора след ваксиниране е възможно да има.Човек понякога умира от нещо, от което обикновено почти никой не умира .Има хора починали от болен зъб, не сме спрели да ходим на зъболекар. Имало е и ще има жени, умрели при раждане, но светът продължава да съществува, тоест не сме спрели да раждаме. Знаем, че излизайки навън, може да ни блъсне кола на улицата, да ни наръга някой ненормален, да ни падне тухла на главата и какво ли още не...ама излизаме всеки Божи ден.
Записала съм се електронно за ваксина( вероятно Астра Зенека)и ако има само такава, случаите, за които се тръби няма да ме спрат да си я сложа. Притеснявам се, но като съпоставя риска от смърт вследствие от поставяне на ваксина, с риска от усложнения и ужасна смърт от ковид, познайте кое надделява...
А ме интересува защото- ако аз съм създал ваксина и съм убеден, че ползите от нея са повече от рисковете, то първи бих се ваксинирал, за да предпазя себе си и най-близките ми хора. Ако него правя, тогава каква е причината ?!?! Не смятам, че е много достоверна тезата