Страхотна диета-3част

  • 38 229
  • 284
# 90
Извиняваите за въпроса, но или аз съм пропуснала да прочета или гоняма никъде, но все пак -разрешен ли е позването на олио или зехтин, оцет и сол за салатите?
Виж целия пост
# 91

Малеeee, как съм писала, като първокласник Sad" Го няма " и позволено ли е " исках да напиша !
Виж целия пост
# 92
Открих вече за солта , мазнината и оцета. Малко по-задълбочено и последователно трябваше да чета. много съм отвеяна в последно време Simple Smile
Виж целия пост
# 93
От вчера съм с Вас  Laughing
Проблема на мен ми е да започна, така че сега вече няма да се откажа! Стартирах!

Имам да смъквам 10кг-ще докладвам като мина първата отключваща диета!
Виж целия пост
# 94
Позволено ли е по време на диетата да се пие поне по едно кафе без захар на ден?

Благодаря!
Виж целия пост
# 95
Позволено ли е по време на диетата да се пие поне по едно кафе без захар на ден?

Благодаря!

Аз си пия, но без захар и мляко или сметана, от време на време с подсладителче.
От първата част свалих 4 кила с малки прегрешения в диетата.
От утре започвам втората част, предполагам ,че ще има известно задържане на килца, та се чудя дали да не продължа с първата тъкмо съм набрала инерция Peace newsm78
Виж целия пост
# 96
...та се чудя дали да не продължа с първата тъкмо съм набрала инерция Peace newsm78

Не! Байкова твърди, че няма да има полза. Тезата й е, че организмът привиква към дадена диета и престава да сваля, а минава в режим на икономии. Трябва подличко да го излъжеш, а това ставало с нова диета след всеки две седмици! Затова и всичките й диети са на двуседмичен цикъл!
 Hug
Виж целия пост
# 97
Здравейте!

Присъединявам се към големия отбор! От вчера съм на първата диета. Да видим дали ще я издържа, че като се знам каква чревоугодничка съм...  Rolling Eyes
Най-странното е, че едва вчера започнах, а днес сутринта кантара сочеше -1кг. Супер!!! Ако така продължава, ще стискам зъби и няма да ям нещо сладичко...  Praynig

Успех в мисията ВЪЗМОЖНА на всички!  Peace
Виж целия пост
# 98
А как мислите момичета,дали да почвам диетата точно сега преди празниците или.....Имам да свалям 10 кг ,и незнам дали ще успея точно сега.Някой спазва ли я сега точно ? Hug
Виж целия пост
# 99
Аз я започнах от днес, хич не ми пука за идващите празници, не ми се отлага повече. И така не обичам празничните освинвания и не участвам в такива, така че...  Начало! (пък докадето стигнем) Flutter
Виж целия пост
# 100
И аз се записвам за тази диета. Имам да свалям много килограми и сега започвам сериозно, дано да успея  Praynig До нова година има точно 2 седмици и искам да сваля поне няколко кг. до тогава. Успех на всички   bouquet
Виж целия пост
# 101
Първите три "гладни" дни от диетата преминаха успешно, днес е ден четвърти. Резултати до момента -  goodscale
-2,7 кг. След втория ден гладът изчезна.

Хапя, успех.
Виж целия пост
# 102
Благодаря! Лизбет, браво на теб! Аз ще споделям резултатите редовно, и да ми се карате ако нещо съгреша  Peace
Виж целия пост
# 103
Ден шести, за пет дена резултатът е:  goodscale -3,5.

Хапя, как върви?
Виж целия пост
# 104
Здравейте! Има ли дами, които искат да се подложат на тази диета?  Аз я почвам от понеделник. Поздрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия