1. Ако ходим поотделно при родителите си, ще станем като съквартиранти
Откъде накъде? Може да се обичате безумно и пак да не сте като залепени един с друг
2. Аз не си падам по несериозни връзки
Винаги човек може да сбърка в избора на приятел/съпруг и не е срамно да го признаеш, нито да се опиташ да поправиш нещата. Това не те прави автоматично лека жена.
3. Той е сериозен човек и няма да изневери - казано като похвала
Ако по това избираш мъжете, хващай някой, когото друга не би погледнала, така ще имаш пълна гаранция.
Има една пречка, непреодолима за много жени - свикнали са непременно с кола и ако мъжът откаже, а жената не шофира, тя трябва да си наруши рахата.... или да се откаже от пътуването и да си излее яда тук
1. Аз съм напълно самостоятелна - мога да шофирам и не изпитвам никакъв яд
2.Както вече казах,че НЕ ГО КАРАМ ДА СИ ХОДИМ ВСЯКА СЕДМИЦА ,А ВЕДНЪЖ МЕСЕЧНО ИЛИ НА ДВА МЕСЕЦА ВЕДНЪЖ,(защото сега си ходя почти винаги без него ),ако спра да ходя при негововите родители напълно означава да не се виждаме 7дена или е имало случай да оставаме две седмици. Според мен е малко егоистично
3. Ами в днешно време са рядкост мъжете ,които не биха го направили и съответно моя приятел би се загледал в чуждата жена ,защото е нормално -всеки гледа,но не би направил нищо
