Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 927
  • 1 322
# 975
Вие пък - да му биела шута...
Не четете внимателно - той вече й е бил на нея шута...
Чудя се, ако беше забременяла в първите 1-2 години на връзката, как щяха да се развият събитията?!
Виж целия пост
# 976
Масово тия с 20-годишните деца, които познавам, са на около 45. Завършили училище и започнали работа, или станали студенти в университет, и се оженили, щото животът сигурен, работата чака,  как да знаят, че ще дойдат промени, кризи, демокрация... Евентуалният чичак не би бил много по-възрастен от авторката, дори и да приемемз че е на 35, а не на повечко, както подозирам.
Виж целия пост
# 977
Според мен, авторката ще махне детето, сакън да не изпусне големата любов,,,,а това, че я е довела до никъде е отделен въпрос.
Виж целия пост
# 978
Масово тия с 20-годишните деца, които познавам, са на около 45. Завършили училище и започнали работа, или станали студенти в университет, и се оженили, щото животът сигурен, работата чака,  как да знаят, че ще дойдат промени, кризи, демокрация... Евентуалният чичак не би бил много по-възрастен от авторката, дори и да приемемз че е на 35, а не на повечко, както подозирам.
Ъъъъ, 20-годишните деца са раждани след около 2000 - демек вече в демокрации и кризи. Ако сега са на 45, значи са почвали да раждат на 15 за да е преди демокрацията. Качи с по едно 10-15 години възрастта.
Виж целия пост
# 979
Е, това вече би било нагло - женен за друга, а да има очаквания за боб с наденица. Само остава чорапите да си хвърли за пране. Flushed
Тя иначе каза, че са пазарували и готвели заедно.

Май имаше един лаф- ако мъжът ви не търси ядене вкъщи, значи го храни някоя друга... Simple Smile

Чичака е на 50-55+, едва ли е по-млад, ама пак няма голямо значение. Сега като направи аборт, пак ще си върне почетното място на любовница и нещата ще си заспят, поне за още 5-6 години.
Виж целия пост
# 980
Не, писала е, че децата са над 20-годишни. Да, за демокрацията съм се объркала, малко по-рано дойде, ама поне моите спомени са, че докъм средата на 90-те, повечето хора се женеха сравнително млади. И се женеха, не на семейни начала. После хиперинфлация, недоимък, несигурност и пр., та поспряха. Повечето с 20+ годишни деца са 70+ набор, масовият случай. Днешните 50-55 годишни са с около 30-годишни деца масово.
Виж целия пост
# 981

Тъпо е, че авторката е имала възможност някой да види в нея равноправен партьор, а не кукла за завабление.


Той виждал в нея кукла за забавление, тя в него заможен и удобен кандидат. Ама куклата вече не е толкова забавна, а кандидадът явно не желае да си дели имането с нея. Тя ще махне нерентабилното ремарке и може би ще потърси някой по-благоразположен, той ще размаха партфейла, и ще си намери нова кула, която не е замърсена с горчива драма. Не е като в приказките, но бих казала подходящо развитие за такива герои, като тези в разказа на авторката.
Виж целия пост
# 982
Честно казано ме е яд на такива жени, които махат детето си с лека ръка, а жени, като мен, които толкова силно желаят детенце, не могат да имат и трябва да минат през толкова интервенции, за да осъществят мечтата си. И не оправдавам аборта, има предпазни средства. Все оправдания- партньора, парите, работата. Не, децата не са разменна монета, те са най-големия дар.
Виж целия пост
# 983
Скрит текст:
Честно казано ме е яд на такива жени, които махат детето си с лека ръка, а жени, като мен, които толкова силно желаят детенце, не могат да имат и трябва да минат през толкова интервенции, за да осъществят мечтата си. И не оправдавам аборта, има предпазни средства. Все оправдания- партньора, парите, работата.
Не, децата не са разменна монета, те са най-големия дар.
Дар са за тези които искат дете, ама за други са средство за спонсорство, но в някои случаи спонсора абдикира и "дарът" става товар, ремарке, нежелан елемент изискващ време, пари и ангажимент или както там искаш го наречи.
Виж целия пост
# 984
Не, писала е, че децата са над 20-годишни. Да, за демокрацията съм се объркала, малко по-рано дойде, ама поне моите спомени са, че докъм средата на 90-те, повечето хора се женеха сравнително млади. И се женеха, не на семейни начала. После хиперинфлация, недоимък, несигурност и пр., та поспряха. Повечето с 20+ годишни деца са 70+ набор, масовият случай. Днешните 50-55 годишни са с около 30-годишни деца масово.
Не са, пак ги подмладяваш Simple Smile Тия с деца на около 30+ са на 55+. Аз съм на 40, майка ми е  58 набор и ме е родила като студентка, от първите в нейния курс.
Виж целия пост
# 985
Извинете, ама как точно? Майка ми е 68-ми набор, аз съм на 30 и ме е родила на 22...
Виж целия пост
# 986
Оле, аз съм шматка,  58 набор е маман!
Виж целия пост
# 987
Grinning Съжалявам, ама го прочетох, три пъти смятах и се блещих в телефона. Не че е фатално, ама ми стана чудно.
Виж целия пост
# 988
Авторката DeliaStef би ли споделила на колко години е чичото?
Виж целия пост
# 989
Тези с висше по-късно са раждали, но да не забравяме, че сред днешните 50-годишни, че и по-млади, далеч не беше толкова масово висшето образование след училище, както е сега. Аз, като започнах работа, масово имаше 10-20 години по-възрастни от мен, със средно образование, семейство и деца, които тепърва учеха нещо задочно, защото вече им искаха образование.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия