Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 925
  • 1 322
# 1 215
Като ви пише мъж мъжката гледна точка, не е необходимо да го обвинявате, че не мисли като жена. 
Виж целия пост
# 1 216
Че някои обръщат играта, факт е. Говорим обаче за масовия случай, където любовницата е за забавление, не за нещо друго. Вместо да ми скачате обаче, помислете какво става когато любовницата надигне глава и поиска да стане официална- справка тази тема, и много други. В масовия случай бива изритана и заменена с друга без много претенции. Пак ще кажа, просто факт. Като не ви харесва, не се хващайте на такова хоро.
Виж целия пост
# 1 217
Дами, харесва ли ни или не - дадоха ни мъжка гледна точка. Не знам, наистина ли не сте я чували досега? А това дали си го мразел, че го да го вре... Кой си задава такива въпроси, ако иска само да охлаби... напрежението.
Все пак, зависи от конкретния случай и типажа на участниците.
Виж целия пост
# 1 218
Знам поне за два случая, в които уж презряната любовница би шута на любовника, отишъл на крака да и каже, че се развежда.
Хората са различни, нека не генерализираме.
Виж целия пост
# 1 219
Аз не ти скачам rf22. Но наблюдавам богати фамилии. Там любовницата дори е представена официално. Ползва повече облаги и от законните деца на прелюбодееца. Някои стигат и до фалити.
rf22, парадоксално е как мъжете чукат същите оплюти мръсници или проститутки. А някои безумци, дори се женят за тях. Тезата ми е, че масово мъжкия нагон е водещ.
Виж целия пост
# 1 220
Rf22 ако се влюбиш в някоя жена, и я харесваш, като човек и присъствие и ти стане любовница, пак ли ще я принизиш до такова равнище и с такива епитети?
Виж целия пост
# 1 221
В моите богати фамилии, никога, никога и по никакъв повод любовницата не бива официализирана. Абсурд.

Не искам да обиждам, но всичките са от дълбоката провинция, помислили си, че са хванали Господ за шлифера. Тихи, кротки, невзрачни....
Виж целия пост
# 1 222
Естествено, че всяка жаба трябва да си знае гьола,  ама що се заблуждават, че са принцеси?
Виж целия пост
# 1 223
Аз не ти скачам rf22. Но наблюдавам богати фамилии. Там любовницата дори е представена официално. Ползва повече облаги и от законните деца на прелюбодееца. Някои стигат и до фалити.
rf22, парадоксално е как мъжете чукат същите оплюти мръсници или проститутки. А някои безумци, дори се женят за тях. Тезата ми е, че масово мъжкия нагон е водещ.

Вивиана, така става когато мъжът започне да мисли с долната глава. Знам за два такива случаи на фалирали (пишман) бизнесмени, с единия баща ми имаше бизнес отношения и му отне години и много нерви да се оправи без големи загуби. Но това са редки случаи, в масовия случай е "тази да не е луда, как така ще си зарежа жената и децата заради нея..." Това съм го чувал много пъти, несравнимо повече от двата случая, за които писах по-горе. Както и другите неща от предишните постове.

Хепи док, не бих допуснал да се влюбя, а още по-малко бих допуснал да си я направя любовница. Такива филми не искам и да си представям дори, между другото за тва разкарах най-добрата си приятелка на времето, именно по тази същата причина.
Виж целия пост
# 1 224
Любовник/цата поначало не са за обичане. Имат си ясна употреба. Останалото скапва всичко.
Виж целия пост
# 1 225
Целта на любовницата винаги е била една и съща: да доставя т.нар. girlfriend experience (нещо, което отдавна се е изгубило в оригиналната връзка), да бъде "приятелката с екстри", която ще те изслушва, без да те съди и т.н.

Често обаче това се прави като уговорка още в самото начало на тези взаимоотношения, а още по-често любовниците решават, че могат да променят условията на "сделката" в движение едностранно. Simple Smile

Тези драми няма да съществуват, ако в момента, в който любовницата реши да навдигне глава, и се припомни оригиналната уговорка и, ако е необходимо, се прекратява контакт с нея, ако започне да си прави оглушки.
Виж целия пост
# 1 226
Че някои обръщат играта, факт е. Говорим обаче за масовия случай, където любовницата е за забавление, не за нещо друго. Вместо да ми скачате обаче, помислете какво става когато любовницата надигне глава и поиска да стане официална- справка тази тема, и много други. В масовия случай бива изритана и заменена с друга без много претенции. Пак ще кажа, просто факт. Като не ви харесва, не се хващайте на такова хоро.

Съгласна съм, че това се случва масово. Наблюдавала съм го.
Когато някоя не е удобна или не особено млада вече, бива заменяна с друга.
Мъжете мръсници въртят по няколко любовници наведнъж. Една да си тръгне, не е голяма загуба.
Виж целия пост
# 1 227
Във форума има потребителки, които са разведени, заради любовници. Чест им прави, че споделят.
Хората са различни, мотивите еднакви. Меркантилните амбиции са безскруполни. Бедните провинциалистки са ясни, но има и други категории. Г-жа Банева е показател.
Виж целия пост
# 1 228
Ооо, тази връзка, презирам я и я гледам с надсмешка, ама я искам (за успокоение, "ползвам") е много интересна. Защото едно е да изпитваш презрение към някой. Съвсем друго е този някой да има запазено място в леглото ти. Във втория случай имаме избиване на нещо много примитивно.

Наблюдавала съм го в едно друго отношение. Пак презрение и надсмешка към един определен тип жени, онези направените кифлички с голямото самочувствие и наглото държание. Ооо, колко ги презират, обаче как искат да им го подадат Joy Даже ако може да ги хванат, и едно такова "назидателно" да ги из*****Smile Да им покажат, нали.

Много отбрана има в чувства като презрение и надсмешка. Много нестабилност на характера, на самочувствието. Нещо бърка яко и надълбоко. Както вече споменах, донякъде свързано с образа на майката, донякъде автоагресия. Донякъде свързано с нуждата с доминация изправена пред подчинението на желанието, което предизвикват тези жени. Огромен, сочен набор от объркващи и противоречиви емоции и механизми предизвикват такива жени.
Виж целия пост
# 1 229
В семействата с любовници, които познавам е обратното - жената обикновено е кротка, от малък град, омъжила се на около 20, с един мъж цял живот.
В повечето случаи са безумно търпеливи и симпатични жени (включително покойната съпруга на бившия ми).
Има простаци от всички страни в подобни истории - мъже, които казват на сълругите си, за да ги наранят, любовници, които пишат на съпругите, семейни посещения в дома на любовницата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия