💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 57 619
  • 1 124
# 195
Вчера като гледах 🐍 и страшно много исках да съм там, и да проверя себе си. Попринцип харесвам всякакви влечуги. Змии в природата ме плашат , но в терариумите са ми интересни и красиви дори. А дъщеря ми преди години, някъде около 6 годишна беше и на морето се спусна към една от ония, дето са за снимка, и я хвана за главата. Както се разхождаме я видя и газ към нея. Собствениците изпаднаха в смях. Тя даже до ден днешен, вече на 10,  е фенка на змиите.
Виж целия пост
# 196
Вчера като гледах 🐍 и страшно много исках да съм там, и да проверя себе си. Попринцип харесвам всякакви влечуги. Змии в природата ме плашат , но в терариумите са ми интересни и красиви дори. А дъщеря ми преди години, някъде около 6 годишна беше и на морето се спусна към една от ония, дето са за снимка, и я хвана за главата. Както се разхождаме я видя и газ към нея. Собствениците изпаднаха в смях. Тя даже до ден днешен, вече на 10,  е фенка на змиите.

По същия начин съм и аз. Даже бих казал, че тия дето ги даваха бяха доста красиви и елегентни. Малко офф топик, но преди години за празника на града имаше такава атракция змии от различните краища на света и специално бяха довели двуглава змия. Още ми е пред очите как и двете глави функционираха. А и като отидох си поизтръпнах, защото това не бяха дресирани змии като по ТВ и си беше доста страшничко Grinning
Виж целия пост
# 197
Гласувах с "да", и за двамата, и не защото много ми харесват,симпатични са  ми ,и смятам ,че наистина  са си един за друг.
Нямам фаворити в този сезон, леко някой ми е по приятен от друг ,но фаворит не.
Виж целия пост
# 198
Я, да си останат така: Лейля с Мирослав и Здравка с Иван. Чудесни двойки са.
Виж целия пост
# 199
Миро даже говори и се усмихва.
Виж целия пост
# 200
Лейля и Миро се шегуват и смеят, Здравка и Иван - намусени и сериозни.
Виж целия пост
# 201
Косата на Яница днес е хубаво направена
Виж целия пост
# 202
Виж целия пост
# 203
Тази игра ми е по-гадна от змиите, змиите са ужасни, но поне ги виждаш. По-голям ми е страха от непознатото. Бих се паникьосала определено.
Виж целия пост
# 204
Яница имаше време да се наклепа и да си направи прическа, Здравка нямаше време да се преоблече...
Виж целия пост
# 205
Трудничко ще минат играта със 7 от 10
Виж целия пост
# 206
Горкият Миро даже манго не бил ял преди да срещне Здравка. Тя дава ли си сметка, че с коментарите си често го унижава?
Виж целия пост
# 207
Добре, че Здравка е открехнала Мирослав на мангото. Пак да се похвали.

Даниел колко пъти повтори: "Малко ми е филм".
Виж целия пост
# 208
Разбирам го Дани, не е срамно да се откаже. Даже се иска вътрешна сила да го направиш, знаейки, че някои ще ти се присмиват после.
Виж целия пост
# 209
И аз го разбирам, дори вътре да е пълно с плюшени мечета, като не знаеш какво да очакваш си е страшно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия