💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 57 620
  • 1 124
# 480
А дали няма яко режурска намеса. Аз като гледах началото на епизода и даваха как си лафят Мо/По и Л/И ми стана почти ясно, че те ще се махнат. И си мисля нещо режисьорите да правят така, че По/Мо да са гадните, а дефакто нищо лошо от останалите Grinning Целта е ако не спечелят да не се излива хейт, ама как не спечелиха и т.н.

/мои мисли/
Виж целия пост
# 481
Е, не й отива на приказката за романтичното влюбване да разказват, как Мо е бил женен с дете тогава...Нали Поли го видяла в дискотеката, казала си - "това е мъжът ми", и животът на Мо започнал.
Виж целия пост
# 482
Аз не го съжалявам и Мохамед - никой не може да ти забрани нещо против волята ти, нито да ти го внуши. Негово решение си е и си говори точно за неговите качества.

Гледах ги Лейля и Иван в На Кафе най-после! Много готини! Още по-гадно ми стана, че си тръгнаха!
Виж целия пост
# 483
Е, не й отива на приказката за романтичното влюбване да разказват, как Мо е бил женен с дете тогава...Нали Поли го видяла в дискотеката, казала си - "това е мъжът ми", и животът на Мо започнал.
А дали е започнал според него,или така му го е втълпила Полина...Той нали с всичко,казано от нея се съгласява.
Виж целия пост
# 484
Не мисля, че Поли има вина за поведението му. Мохамед явно е имал нужда от живо дейно семейство като нейното, животът им го е завъртял и се чувства добре и на място с тях. И е забравил/загърбил миналото си. Има и такива мъже... Което не се връзва с мъжкия му и достоен имидж...
Виж целия пост
# 485
Не мисля, че Поли има вина за поведението му. Мохамед явно е имал нужда от живо дейно семейство като нейното, животът им го е завъртял и се чувства добре и на място с тях. И е забравил/загърбил миналото си. Има и такива мъже... Което не се връзва с мъжкия му и достоен имидж...
Всъщност, ако наистина е зарязал детето си ,Поли има голяма вина. Като жената до него ,дори и той да не се сети за нещо за детето ,тя е редно да му напомни ,да го побутва да общува с него.
Мъжът ми има друго дете от предишна връзка, чисто по мъжки първите години не се сещаше за някакви неща, мислейки си че задължинията му се изчерпват с това да купува скъпи подаръци и дава пари на детето. Много пъти съм го побутвала за по-сериозно общуване и девойката вече е 20 годишна , поддържаме страхотни отношения и всеки ден идва да ни види и да се порадва на брат си.
В случая на Мохамед, каквато и да е бившата му жена,първото му дете и сегашното са роднини и дори само заради тях трябва да поддържат едни нормални отношения за да не се губи връзката.
Виж целия пост
# 486
Leona,много точно ! Полина сигурно е "разчистила" и детето му от живота му,но толкова ли е захлупен,за да забрави детето си?В крайна сметка може да поддържа връзка с него дори и на някой да не му е приятно.
Виж целия пост
# 487
Чета, чета и се опитвам да си представя каква пък ще е тая голяма любов, която ще изпитвам към някого, че той да може да ми каже "Не споменавай детето си! Прави се, че не съществува!" и аз да го послушам?!?!?
Човек или е кофти родител или не е и никаква нова любов към трето лице не може да повлияе.
Виж целия пост
# 488
Мохамед изцяло се е оставил на течението "Полина" ,което явно включва цялата й рода и изобщо не му е до предишния му живот.  От друга страна ние няма как да знаем какво споменава или не споменава ,разговорите им са супер режисирани и според мен реално почти нищо  не виждаме от живота им във вилата. ...
В което няма нищо лошо. Много често хората търсят точно такъв предан партньор и точно такава приятна форма на обсебване. Надяваме се (евентуално не всички, а с изключения), да получим отдаденост, а когато я гледаме отстрани, й се присмиваме (вероятно не всички й се присмиваме, а с големи изключения).
Мохамед си харесва Полина, вклинил се е в семейството й, довършва й изреченията, има усещане за пълнота, за цялост, за посгитната хармония... Това тя си го търси, допада й, поощрява го. Нас какво точно ни дразни в едни такива семейни отношения.
Виж целия пост
# 489
Точно тук тогава би било мястото на жената до него-ако е читава,да му отвори очите,и да му каже да обърне внимание и на другото си дете.А той,както знаем,я слуша за всяко нещо.
Виж целия пост
# 490
Много често ти се иска да изтриеш от съзнанието си предишни връзки и разочарования, но детето остава, него не можеш да изтриеш като с гумичка.
Виж целия пост
# 491
Мохамед изцяло се е оставил на течението "Полина" ,което явно включва цялата й рода и изобщо не му е до предишния му живот.  От друга страна ние няма как да знаем какво споменава или не споменава ,разговорите им са супер режисирани и според мен реално почти нищо  не виждаме от живота им във вилата. ...
В което няма нищо лошо. Много често хората търсят точно такъв предан партньор и точно такава приятна форма на обсебване. Надяваме се (евентуално не всички, а с изключения), да получим отдаденост, а когато я гледаме отстрани, й се присмиваме (вероятно не всички й се присмиваме, а с големи изключения).
Мохамед си харесва Полина, вклинил се е в семейството й, довършва й изреченията, има усещане за пълнота, за цялост, за посгитната хармония... Това тя си го търси, допада й, поощрява го. Нас какво точно ни дразни в едни такива семейни отношения.
Да де ,ама предания партньор  би трябвало да те приеме И с "багажа".
Иначе мен лично нищо не ме дразни ,предаването е един за друг,очевидно Полина и Мохамед са си баш един за друг и двамата са еднакво кофти хора
Виж целия пост
# 492
Ми няма да си триеш детето.
Още не сме гледали кадри, в които Полина споделя отношението й към детето на Мохамед. Не знаем какво е там.

Детето има и майка. Тя може да е против то да общува с баща си.
Това са сложни отношения, които се градят от няколко човека. Самото дете има думата. То може да ревнува, да не се чувства добре в новото семейство на баща си. Не, не е свиня и както го научиш. Децата често не знаят какво искат, имат претенции, без покриите, ревнуват, без аргументи, сърдят се, подкрепят майките си, съжаляват ги...
Не можем, без да знаем цялата истина и история, да виним Полина, че е наложила запор над детето му. Детето си има мнение и намерения, които може да не съвпадат с нашата визия за перфектната втора съпруга.
Виж целия пост
# 493
Есме,именно защото не сме наясно и има неизвестни, затова съм написала " ако наистина е оставил детето си". Моето мнение е ,че и тримата с бившата имат вина ,ако дете и баща не контактуват. Сценариите са много ,може бившата да не си е преглътнала егото и да не позволява да общуват,може и Поли да е против. Може и самият Мохамед просто да няма желание ,може детето да е сърдито,че е зарязал майката заради Поли. Вероятно истината включва от всичко по малко,няма как да знаем,а и не е нужно. Те участват като двойка и тези отношения нямат нищо общо с предаването
Виж целия пост
# 494
Всички имат вина, разбира се, за отношенията между родител и дете. И родителите, и новия човек и самото дете, което не знае как точно е правилно да се постъпва. Въпроса е, че дори и в обтегнати отношения, един родител като говори за семейство и хора, които обича- трябва да се сети за детето си.Имам приятел, който живее в чужбина и поддържа много слаба връзка с първото си дете по обясними причини- раьстояние, лоши отношения с бившата си и т.н, но като говори за родителство, семейство и т.н- той поне казва, че съжалява, че отношенията са им такива и че се 2иждат рядко и винаги казва, че има 3 деца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия